2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

inşallah cnm gerçekten 1 kere değil her aklıma geldiğinde ediyorum,:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: ve topikteki herkesin olucak hep sırayla inanıyorum,

cnm gerçekten çok saol benimde hep aklıma topictekiler geliyo hamişlerimiz inş sağlıcakla bebeklerini kucaklar kalamayanlarda bi an evvel kalırlar diye..
biz birbirimize dua ede ede olcak inş bu iş inanıyorum..
bir müslümanın diğerine ettiği dua çok makbulmuş çünkü..

cnm gerçekten çok saol benimde hep aklıma topictekiler geliyo hamişlerimiz inş sağlıcakla bebeklerini kucaklar kalamayanlarda bi an evvel kalırlar diye..
biz birbirimize dua ede ede olcak inş bu iş inanıyorum..
bir müslümanın diğerine ettiği dua çok makbulmuş çünkü..

inşallah cnm,ya listemizde gitmiş ya kim ne zamandı takip edemiyoruz,ne olcak o öyle ya,dilek topiği alcaktı ama,listeye el atar heralde ya,iyi oluyordu öyle:sm_confused:

cnm ben geçen ay adetimin 10. günü gittim 15 mm lik bi yumurtam vardı sağda 13. ve 15. günler gel dedi 10 13 ve 15. günler vajinal ultrasonla baktı bnm yumurtam 15 te kaldı snrm 20 ye kadar çıkması gerekiyomuş çatlaması için sonrada 21. gün çağırdı progesteron testi yaptırdı değer düşük dedi progestan verdi ve adet olunca gel dedi böyle işte cnm bnm de ilkti
ama ben daha önceden adetin 3. günü yapılan hormon testlerini yptmştm eşimde sperm testi yptrmştı onlarn değerleri iyiydi..

2010 MAYIS AYINDA HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER

karakaya------------------------------11 Mayıs---------------4. deneme
sinannuray----------------------------13 Mayıs---------------2. deneme
bsbirkin--------------------------------14 Mayıs---------------4. deneme
suur-------------------------------------14 Mayıs---------------2. deneme
sherin----------------------------------15 Mayıs---------------5. deneme
d_kupcu-------------------------------16 Mayıs---------------2. deneme
buurcuum-----------------------------17 Mayıs---------------2. deneme
nurmeh---------------------------------17 Mayıs---------------4. deneme
pelin67---------------------------------21 Mayıs---------------6. deneme
lulu55----------------------------------22 Mayıs---------------3. deneme
pretty9217---------------------------22 Mayıs---------------2. deneme
gülpembe80-------------------------22 Mayıs---------------5. deneme
toprakceylin-------------------------23 Mayıs---------------3. deneme
mse121822--------------------------23 Mayıs---------------4. deneme
nehir25--------------------------------23 Mayıs---------------2. deneme
hilal24---------------------------------?? Mayıs---------------3. deneme
azize1---------------------------------?? Mayıs---------------2. deneme
sellvi27-------------------------------?? Mayıs---------------2. deneme

2010 HAZİRAN AYINDA HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER

welcome------------------------------02 Haziran---------------15.deneme
erginsena-----------------------------05 Haziran---------------4. deneme
seliz------------------------------------08 Haziran---------------5. deneme
simiramis-----------------------------?? Haziran---------------11.deneme

2010 NİSAN AYININ GÜZEL HAMİŞLERİ

panddamm------------------------------04 Nisan---------------2. deneme*****Maşallah diyelim...
panki--------------------------------------07 Nisan---------------11.deneme*****Bir günde 2. süper haber...
cotanak28------------------------------10 Nisan---------------2. deneme*****Bir bomba haber daha...Devamını bekliyoruz...
sporstar----------------------------------09 Nisan---------------1. deneme*****İşte ilk denemede tutturan şanslı bir hamiş daha...
ilfa-----------------------------------------16 Nisan---------------3. deneme*****Tebrik ediyoruz...Nazar değmesin...
eda80------------------------------------18 Nisan---------------?. deneme*****Durulan topiğimize bir hamiş daha...
elif159------------------------------------22 Nisan---------------9. deneme*****Listemizde yoktu ama bir hamiş haberi daha...
yabangül--------------------------------17 Nisan---------------?. deneme*****Tebrik ediyoruz...
denizim16------------------------------24 Nisan---------------1. deneme*****Meleğim cennetten hediyemizi kardeşini gönderdi...
estamp----------------------------------24 Nisan---------------1. deneme*****Bir günde 2. güzel haber daha...Nazar değmesin...
deniz1958------------------------------27 Nisan---------------2. deneme*****Oleyyyyy güzel bir hamiş daha...
beliney85 ------------------------------?? Nisan---------------?. deneme*****Tebrikler Allah tamamına erdirsin...
sipiga------------------------------------24 Nisan---------------1. deneme*****İşte bir çift çizgi daha...
carna81---------------------------------30 Nisan---------------2. deneme*****İşte çook güzel bir anne adayı daha...

BEKLEMEDEKİLER

saziye19-------------------------------20 Nisan---------------2. deneme
gisli--------------------------------------28 Nisan---------------1. deneme
chocolate------------------------------30 Nisan---------------3. deneme
candygirl85---------------------------30 Nisan---------------8. deneme
banu77---------------------------------30 Nisan---------------6. deneme
hazel85--------------------------------29 Mayıs---------------2. deneme
mutter----------------------------------06 Mayıs---------------3. deneme

merhaba arkadaşlar,özlemcim niye öle oldun sen cnm ya,bende yok şimdilik öle bişey,belki bebişini görünce daha iyi olursun,şimdi bişey hissetmiyorsun ya ondan olabilir,bide yaz geldi bak ne kdar güzel geççek günlerin,bende bugün bebişimi gördüm yine sıkıldım dr.a gittim burda 2cm olmuş bebişim kalbinide duydum,herşey yolunda dedi yine öle :)

Bilemiyorum ki canım.Geçmişte depresyon geçirmiş insanlarda hamilelikte tekrarlanabiliyor.Ben çok hassasım ve düzen manyağıyım böyle değişikliklere alışkın değilim.Daha alışamadım hamileliğe sanırım, hayatım tepetaklak olucak diye çok korkuyorum.

Canım ne güzel bende çarşamba günü kalp atışını duymaya gideceğimi umarım duyarım.Keseyi ve bebeği gördüm minicik bir şeydi zaten : )

selam kızlar
özlem cnm hamileliktede hormonlar değişiyor ruh halin ondan böyle olabilir umarım çabuk atlatırsın
sinem çok sevindim bebişinin iyi olmasına...darısı bizlerinde başına inş..

İnşallah canım.Eğer böyle devam ederse ilaç kullanmak zorunda kalabilirim.Allahım yaşatmasın tekrar o günleri bana:Saruboceq:

özlemcim ya biliyorum bazı şeyleri karşıdan konuşmak kolay ama boşver hiçbirşeyi takma bebişinin yüzünü hayal etmeye çalış hem bak ayrıca senin yerinde olmak isteyen okadar çok insan var ki bence bugünlerin tadını çıkarmaya çalış herşey çok güzel olacak

Doğru söylüyorsun canım.Bebeğim olmayacak diye depresif olmuştum.Şimdi de hazır değilmişim galiba diyorum.Ama bu bebeği tabiki çok istiyorum.

Allah sizede hayırlısı ile bir evlat nasip eder inşaalah.Sizinde güzel haberlerinizi alırız.

mrb kızlar.
ben çok heyecanlıyım
hem de çok korkuyorum.
yarın akşam randevumuz var.
bebişi görmeye gidicez.
nasipse kalp atışını duyucaz.
inşallah gzüel haberlerle gelirim.
gün geçmek bilmedi bugün.
artık saatler kaldı.
kötü bi tecrübe yaşamak ne fena.
insan sevinemiyo, korkuyorum kızlar çok hemde.
kendimi niyeyse hiç hamile gibi hissetmiyorum.
umarım bebişimin güm güm atan minik kalbini görürürm.
Allahım yardım et nolurrrrrrrrrrrrr.
dua edin kızlar.
diyeceksiniz belki abartıyosun diye.
aam korkuyorum işte.

carnacım ne oldu ya sana böle
benim de allak bullak.
ama hepimizin korkuları farklı işte.
geçer bence çok kendini dinleme.
arkadaşlarınla vakit geçirmeey çalış tatlım.
sen hiç aralık annelerine gelmiyosun
oradad sohebet edebilirisn
belki hamileliği daha bi sindirmeye başalrsın.
olumsuz düşünme.

sinemcim sende bebişi görmüşsün sanırım.
gözün aydın.
darısı benim başıma inşalalh.
şuan itibariyle saatler kaldı
akşam da randevum.
dua edin bana.
tamam şekerler.

carnacımm tatlımm kıyamam bn sanaa neden öyle düşünüosunn
pozitif olmaya çalış canım,ah bebişin bi doğsun bi kokla onu bak bn neler düşünmüşüm böle diceksin
belkide ilk defa böle bi duyguyu yaşadığın içinde olabilir...

sinem canım seninde herşeyin yolunda gtmesine çokkk sevindimm tatlımmmopuyorumnanaktan

Napıyım kızlar elimde değil.Herhalde daha alışamadım.Her zaman kendime dert edicek bir şey buluyorum .Ama toparlanmaya çalışıcam kendimi.Olumsuz düşünmiyeceğim.Ne düşünürsek o olur sonuçta.

Denizim ya bende kendimi hamile gibi hissetmiyorum inan bak yarın güzel haberlerle geliceksin eminim.Canım Aralık annelerine uğruyorum ama çok sakin orası yani herkes listeye adını yazdırıyor sonra da yok gibi.

Son düzenleme:
bayanssulusmile bayanssulusmile bayanssulusmile bayanssulusmile bayanssulusmile Günaydın hatunlar... bayanssulusmile bayanssulusmile bayanssulusmile bayanssulusmile bayanssulusmile

mrb kızlar.
ben çok heyecanlıyım
hem de çok korkuyorum.
yarın akşam randevumuz var.
bebişi görmeye gidicez.
nasipse kalp atışını duyucaz.
inşallah gzüel haberlerle gelirim.
gün geçmek bilmedi bugün.
artık saatler kaldı.
kötü bi tecrübe yaşamak ne fena.
insan sevinemiyo, korkuyorum kızlar çok hemde.
kendimi niyeyse hiç hamile gibi hissetmiyorum.
umarım bebişimin güm güm atan minik kalbini görürürm.
Allahım yardım et nolurrrrrrrrrrrrr.
dua edin kızlar.
diyeceksiniz belki abartıyosun diye.
aam korkuyorum işte.

Korkma canım...O minik parçanın güm güm atan o minik kalbini duyacaksın...Bir kere yaşadın diye kötü bir anı hep yaşayacaksın diye bir kanun yok...Allah yardımcın olsun...

gunaydıııııııııın kızlarrrrr

WELQOME gece gece naptııın kıss burda kaydirigubbakcemile

kızlar bu arada benim kırmızılar bugün tam vaktinde geldi yeni tarih 8 haziran inşallah hayırlısıyla bu ay bebişlerimiz gelir

günaydın kızlarr,welcomee saat kaç farkındamısınnnn :))))) kocanı işe gönderdin sanırım,benimki kendisi gidiyor hep :))))

kızlar bu arada benim kırmızılar bugün tam vaktinde geldi yeni tarih 8 haziran inşallah hayırlısıyla bu ay bebişlerimiz gelir

hayırlısı olsun cnm,tam vaktinde gelmeside güzel,rahat rahat önüne bakarsın ne güzel,inşallah haziranda bebiş haberi verirsin cnm

X