2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

kızlar bugun dr.a gıttık.esımde varıkosel cıktı solda.offff canım cok sıkıldı.spermıyogram yaptılar varıkosele ragmen degerlerı ıyı cıktı.hızı bıraz dusuk.ama ya dahada duserse dıyorum.cok uzuluyrum yaa.ne yapcam bılmıyorum.amelıyat olmalı dıyor dr.lar.ama bız ıkı ay deneyelım yıne spermıyogram yaptralım degerler duserse olsun dıyoruz.ne yapıcam ben yaaa.hamılelık umutlarım suya dustu.ben zaten sanssızım.hayatta ıstedıgım hemen olmamıstr.hep cabalamısımdır.yaaa bunda cabalamaya da razıyım sonunda olsun ama ben boyle beklerken kafayı yemezsemsenağlama

Canım benimde eşimde varikosel vardı...Ameliyat olmadan önceki sperm değerleri iyiydi...Dr. çocuk olmaması konusunda bir sorun yok dedi...Yalnız eşimin hep sol tarafında ağrı oluyordu o nedenle ameliyat oldu Ekim ayında...1 ay sonra tekrar sperm testi yaptırdı ameliyat olmadan önceki durumundan çok çok harika çıktı dr. bile süper dedi...Ama hala bir bebeğimiz olmadı...Yani demek istediğim hiç sorunu olmayana Allah zamanı gelmediği için vermiyor ama sorun olsa bile zamanı geldiyse ne olursa olsun Allah ol dedi mi oluyor...Sen bunları kafana takma canım...Eşinde ameliyatını olsun...Bunu erteleyecek bir durum yok...Siz herşeyi zamanında yapında gerisi Allah a kalmış...

merhaba arkadaşlar... benim adeti 20 mayıs gibi bekliyodum, benim ki bugün geldi.. yani bu aydanda ümidi kestik:KK43: 11. denemede olumsuz

merhaba arkadaşlar... benim adeti 20 mayıs gibi bekliyodum, benim ki bugün geldi.. yani bu aydanda ümidi kestik:KK43: 11. denemede olumsuz

Üzülme canım...Benimde bu 15. deneme ama yine olmayacak...Alıştım sanırım negatif olmasına...
Peki hiç korundunuz mu...

ya benim 2 3 aydır adetten bi hafta 10 gün kadar önce belirtilerim başlıyordu göğsüm şişiyordu kasıklarıma ağrılar giriyordu göğüs uçlarım sızlıyordu hatta kendimi sürekli hamile sanıyordum bu ay hamile olmadığımı biliyorum ya ondan mıdır yada progestan kullanıyorum ondanmıdır anlamadım hiç bi belirtim yok

ben son iki aya kadar hiç aldırmıyodum.... ama iki üç aydır çok dert etmeye başladım... neyse bakalım hayırlısı

progestanı bende kuyllandım bi dönem, sen ne için kullanıyosun? pko filan var mı?

evet cnm pko var aslında doktor tamda pko denemez multikistik dedi
bu ay yumurta takibi yptrdm 21. günkü testte yumurtanın çatlamadığını öğrendim sonra bu ilcı verdi dr işte..

bende de aynı sıkıntılar var ama ihmalkarlık yapıyorum doktora gitmiyorum.. artık bu doktor işini gündeme almam lazım yine

yumurta takibinde nasıl bi yol izleniyor cnm, sürekli doktora mı gidiyosun, test mi yapıyolar, muayene mi, nasıl bi prosedürü var?

bende de aynı sıkıntılar var ama ihmalkarlık yapıyorum doktora gitmiyorum.. artık bu doktor işini gündeme almam lazım yine

ben adet olunca da gidicem bu ay bakalım
senin uzun zamanda olmuş aslında bi gitsen iyi olur takiple belki daha kolay hamile kalırsn

yumurta takibinde nasıl bi yol izleniyor cnm, sürekli doktora mı gidiyosun, test mi yapıyolar, muayene mi, nasıl bi prosedürü var?

cnm ben geçen ay adetimin 10. günü gittim 15 mm lik bi yumurtam vardı sağda 13. ve 15. günler gel dedi 10 13 ve 15. günler vajinal ultrasonla baktı bnm yumurtam 15 te kaldı snrm 20 ye kadar çıkması gerekiyomuş çatlaması için sonrada 21. gün çağırdı progesteron testi yaptırdı değer düşük dedi progestan verdi ve adet olunca gel dedi böyle işte cnm bnm de ilkti
ama ben daha önceden adetin 3. günü yapılan hormon testlerini yptmştm eşimde sperm testi yptrmştı onlarn değerleri iyiydi..

SPORSTAR canım bebişinin boyutunuda ölçmüşler hem kalp atışınıda duymuşun...Oh oohhh ne güzel...Çok güzel bir duygudur eminim ki...
evet cnm ya,çok sevindim, inşallah gerçekten çok dua ediyorum allah isteyen herkese yaşatsın diye,biliyorumki sende yaşıcaksın cnm,hiçbir nedeniniz yok yaşamamk için sadece doğru zamanda gelicek nazlı bebişin,
sinemcim seninde gözün aydın haberler in çok güzel demek fasulya yiğenim birazcık daha büyümüş aferin ona
evet cnm fasülye şimdi barbunya kadar olmuş :)))) sen nasılsın cnm,nasıl gidiyor
selam kızlar
özlem cnm hamileliktede hormonlar değişiyor ruh halin ondan böyle olabilir umarım çabuk atlatırsın
sinem çok sevindim bebişinin iyi olmasına...darısı bizlerinde başına inş..
teşekkür ederim cnm inşallah darısı seninde başına dua ediyorum gerçekten,derler ya hamilelerin duası olur diye inşallah olur cnm
5 ay kadar korunduk, 10 aydır da korunmuyoruz ama sonuç yok:KK43:
hayırllısı cnm sıkma canını stress yapma,bu kötü tetikler,inşallah gelicek bebişin

bende 2gündür yoktum dün anneler günü diye bigün öncede annemin doğum günüydü,bugünde öğlen geldim pansumandan,hastanede,ama sanırım kötü haberler yok arkadaşlar biraz göz gezdirdim ama,şimdi biraz ezele bakayım ama burdayım katılırım arada muhabbete :)))))))))hihoyyyt

sinem inş duan kabul olur cnm
bnmde yakın bi arkadaşım hamile oda bana dua ediyor sürekli benimle beraber tüm isteyenlere dua et diyorum onada..

sinem inş duan kabul olur cnm
bnmde yakın bi arkadaşım hamile oda bana dua ediyor sürekli benimle beraber tüm isteyenlere dua et diyorum onada..

inşallah cnm gerçekten 1 kere değil her aklıma geldiğinde ediyorum,:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: ve topikteki herkesin olucak hep sırayla inanıyorum,

X