2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

canım biraz daha denesen aslında hemen ilaca başlama bence doğal yoldan olur senin

sendemı oyle dusunuyosun canım ama bende pko var bıde ılk gebelık kımyasal oldu ondan da cok korkuyorum bı daha yasarım dıye..cok karamsar kaldım ya doktora cocuk ıstıyoruz dıyerek gıttık bız adamda heralde hemen kalayım dıye o hapı verdı ama benden bı suru kan testı aldı prolaktın falan bı suru sey ıste bır bıldıgı vardır dıye de dusunuyorum ama kafam da cok karısık aslında

tabiki dr.a güvenmek en iyisi ama sordun mu peki doğal yoldan kalabilir miyim ne kadar süre geçer falan diye

tabiki dr.a güvenmek en iyisi ama sordun mu peki doğal yoldan kalabilir miyim ne kadar süre geçer falan diye

aslında kafamda dunya kadar soru vardı ama dr anlatmaya baslayınca hepsını unuttum sormadım yanı bu ıkı gun ıcınde gıtsemde bı daha mı konussam acaba yaa

aslında kafamda dunya kadar soru vardı ama dr anlatmaya baslayınca hepsını unuttum sormadım yanı bu ıkı gun ıcınde gıtsemde bı daha mı konussam acaba yaa

evt bence öyle yap birazcık kendi haline bırak bişey kaybetmessin yine olmassa o zaman dene

kimyasal gebelik neden dolayı oluşuyormuş ya ben daha doktora gözükmedim ya korkuyorum bir yandan da inşallah gerçek gebeyimdir eyvahedigeldismile

klomen kullanmanın bı zararı varmı acaba sadece yumurtlamayı hızlandırıyo dımı.. kılo faln aldırtıyomu acaba

kiloyla alakalı bişy olmaz da yumurtlamayı hızlandırıyo mu bilmiym.ama önce bi doktora sor normal yolla olsa olur mu diye.gerçi klomen kullanan okadar kişi varki bişy olmz gibi de düşünüym.

ben klomen kullandıkdan soınra degılde catlama ıgnesını gobekten vurundum sonra davul gıbı gobegım sıstı 1-2 hafta herkez dıyodu bu ne karın boyle 4-5 aylık hamıle gıbı duruyosun kımseyede soylemedım ıgne vurundugumu gaz sorunum var dedım :))))

kimyasal gebelik neden dolayı oluşuyormuş ya ben daha doktora gözükmedim ya korkuyorum bir yandan da inşallah gerçek gebeyimdir eyvahedigeldismile

canım korkma bısı olmaz ıns.Allahın da ıznıyle..

kımyasal gebelık canım emryonun tam olarak bolunememesınden dolayı bebegın ozrlu dogmaması ıcın vucudun dısarı atmasıymıs bıraz eksık bı tanım oldu ama ıste boyle bısı..sen test yaptınmı

kiloyla alakalı bişy olmaz da yumurtlamayı hızlandırıyo mu bilmiym.ama önce bi doktora sor normal yolla olsa olur mu diye.gerçi klomen kullanan okadar kişi varki bişy olmz gibi de düşünüym.

banada bırısı soyledı canım klomenın bı zararı yok o sadece yumurtayı catlatmak ıcın yardımcı dıye doktor verdı zaten bunu bana ama aksam arıcam ben yınede onu zaten arayınca hemen bılgısayardakı bılgılerıme bakıyo o soyler bana ordan bende ona gore kullanırım...

canım sen kacıncı kez denıyosun neden klomen kullanmadın dırek mı ıgneyle basladın

canım sen kacıncı kez denıyosun neden klomen kullanmadın dırek mı ıgneyle basladın

klomen yumurta catlatmak ıcın degıl canım yumurta oluşması ıcın.. klomen kullanıyosun yumurta olusuyo doktora gıdıyon belırlı bı boyuta geldıyse igne vuruluyon o igne catlatıyo yumurtayı sonra ılıskıye gırıyon.
once klomen kullandım 5 gun sonra ıgne vurundum

ayyyyeyvahedigeldismileyandım bende mı vurulcam yanıeyvahedigeldismileben vazgectım kızlar dogla yola devamohaoldumsmile

Günaydın kızlar...Daha yeni uyandım...3 gece uyuyamamanın acısın bugün çıkardım...Sizler nasılsınız...Var mı haberler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…