2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

allah emı:) sana yapma temızlık otur oturdugun yerde dedım :)

cotanak canım çokkkkkkkkk geçmiş olsun senin adına çok sevindim kızlar ben okula gidiyorum akşama görüşürüz öptüm

hep boyle bu komsular takma kafana bosver..keske alıp bı kova suyu ustune atsaydın.su damlayan yer beyazlamıstır da tozu bellı oldu dıye kızıyodur o sımdı alsanaalsanasmile

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kızlar ebn onemlı seyı atladım ya ben regl oldumhihoyyytcuma gunu klomene baslıcam yenı calısmalar baslıcak artık delikafadulden

dr.a görünmüş müydün caım sorun neymiş? kaç aydr deniyordunuz

benım hıkayem bıraz karsısık canım evlılıgımın ıkıncı senesı temmuzda dolucak bız bu kasım bıraktık korunmayı ocakta tutmus bebek ama kımyasalmıs subatta dustu.sonra 1 ay korunma verdı doktorlar .marta kadar sonra yıne bıraktık nısanda negatıf cıktı testlerım zaten 16 gun gecıktı ıste bugun yenı oldu daha yanı aslında kacıncı denemem ben bıle anlayamadım bilmiyorumkismile

kızlar ya bazen dıyorum klomenı ıcmesem mı dıye kendı halıne mı bıraksam dıye acaba yanlısmı dusunuyorum

canım biraz daha denesen aslında hemen ilaca başlama bence doğal yoldan olur senin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…