2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

günaydın welcome.bende temizliği yarıladım.şimdi hazırlanıym okula gitcm.kalanı daq akşam yaparım.nasılsa kocişim nöbetçi bugün

idrarda zar zor göründü kanda da düşüktü 59 çok erken dedi gözükmezmiş randevuyuda bu hafta alamadım dolu diye haftaya gideceğim

hıım tamam canım hadı hayırlı haberlerle gelırsın ınsallah doktora gıdınce canım Allah herkesın gonlune gore versın.... adet agrısı gıbı agrıların oluyomu canım hamılelıkte oluyomus ya

Kızlar selammmm

Cotanak canım çok geçmiş olsun.Bebişin de iyiymiş.Allah bir daha yaşatmasın tatlım.

hıım tamam canım hadı hayırlı haberlerle gelırsın ınsallah doktora gıdınce canım Allah herkesın gonlune gore versın.... adet agrısı gıbı agrıların oluyomu canım hamılelıkte oluyomus ya

Benim adet olacağım zaman resmen adet ağrısı gibiydi.Hiç ama hiç değişen bişi yoktu.Hatta ben ilaç bile içtim olacağım için, pedimi koydum bekledim.2 gün kuru kuru ağrı çektikten sonra test yaptım.

bende calıssam keske evde hıc vakıt gecmıyoooo:KK43:((( sozde malıye mezunuyum su kpssyı bı kazanamadım:KK43:((

ay varya biz kadınlar çok doyumsuzuz.çalışanlar ev hanımlarına özenir.çalışmayanlar çalışanlara.bana sorarsan çalışmak çok yoruyor.iyi yanları da var ama çooook yorucu.evine çok vakit ayıramıysn.

Benim adet olacağım zaman resmen adet ağrısı gibiydi.Hiç ama hiç değişen bişi yoktu.Hatta ben ilaç bile içtim olacağım için, pedimi koydum bekledim.2 gün kuru kuru ağrı çektikten sonra test yaptım.

pekı hala agrın varmı canım oyle adet agrısı gıbı....ben bugun adet oldum ama hıc agrım olmadı bu ay neden bu kadar gecıktı acaba onu da anlamıs deılım ya ınsallah obur aya hazırlıyodur kendını

pekı hala agrın varmı canım oyle adet agrısı gıbı....ben bugun adet oldum ama hıc agrım olmadı bu ay neden bu kadar gecıktı acaba onu da anlamıs deılım ya ınsallah obur aya hazırlıyodur kendını

Yok canım geçti.Şu an sadece arada gidip gelen kasılma gibi bir şey var sol kasığımda.

Mevsimlerden olabilir stress yapmış olabilirsin bir çok şey sebep olabiliyor adet gecikmesine.

bende çalışmıyorum okuyorum ama çok çalışasım var sırf rahat rahat işe girmek için çocuk yapmaya karar verdik,kızmetse seneye yaza işe girmek istiyorum bakalım kısmet
kumralperi geçen burcum da aynı şeyi yazmıştı sanki adet geç geliyorsa diğer ay hamileliğe hazırlıyomuş vücut kendini diye okumuş biyerde,ne kadar doğru bilmiyoruz tabiki

ben calısmıyom boylede cok kefıylıyım hıç çalışasım yok :))

ay canım oyle ama ben evlenmeden once ya okuyodum ya calısıyodum hıc evde durmaya alıskın deıldım sımdı evde hapıs gıbı hıssedıyorum kendımı bıde oturdugum mahalle de ınsanlar cok cahıl boyle cok dedıkodu faln var o yuzden cok muhatap da olmamaya calısıyorum... ornegın dusuk yaptım ben bırısı bana acaba dusuk deıldı de sen mı ole sandın dedı kan pıhtılasması olmasın dedı..boyleler ıste ben o yuzden calısmak ıstıyorum bırazda..

bende çalışmıyorum okuyorum ama çok çalışasım var sırf rahat rahat işe girmek için çocuk yapmaya karar verdik,kızmetse seneye yaza işe girmek istiyorum bakalım kısmet
kumralperi geçen burcum da aynı şeyi yazmıştı sanki adet geç geliyorsa diğer ay hamileliğe hazırlıyomuş vücut kendini diye okumuş biyerde,ne kadar doğru bilmiyoruz tabiki

ınsallahh canım ya hergun akrabalrdan bırılerının hamılelık haberını alıyrum canım cok sevınıyorum bende hamıs olsam da dıyorum cok sevınsem ooooffff

Desene benimki her ay kendini gebeliğe hazırlıyormuş:roflol:

X