2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

slm kızlar ben geldim öğleciyim o yüzden yeni geldim malesef benim değer yine negatif offff ya offfffffff ama tek sevindiğim pregesteronum 46 çıktı yani çok kalite bir yumurta çıkarmışım doktorum öyle dedi

hayırlısı olsun cnm sıkma canı hiç en uygun zaman ne zamansa o gelicek sen moralini yüksek tut,bizde sizi merak ettik şimdi çotanaktan haber bekliyoruz artık o ne yaptı bakalım

öyle canım ya tabikide doğru zaman ve hayırlı zamanda olsun ama bazen beklemek zor oluyor daha 4 ay oldu ama bazen gerçekten zor oluyor o yüzden çok şanslı olduğunuzu unutmayın kıymetini bilin beklemeden bebişlerinize kavuştunuz sizin yerinizde olmak isteyen birçok insan var

öyle canım ya tabikide doğru zaman ve hayırlı zamanda olsun ama bazen beklemek zor oluyor daha 4 ay oldu ama bazen gerçekten zor oluyor o yüzden çok şanslı olduğunuzu unutmayın kıymetini bilin beklemeden bebişlerinize kavuştunuz sizin yerinizde olmak isteyen birçok insan var

haklısın cnm hayatta iyi kötü ne olursa olsun şükrediyorum neler neler var hayatta,bu konuda çok şanslı olup bazı şeylerde çok kötü şeyler yaşadığımda oldu ama napalım herşey insanlar için hepsine şükrediyoruz artık,ölümde doğumda hep insanlar için,çok dua ediyorum allah isteyen herkese sağlıklı hayırlı bebekler nasip etsin,seninde olucak bak çok güzel yumurtlamışsın,sen buay eşinle ikiniz keçiboynuzu pekmezi fındık ceviz falanda yiyin çok etkisi olur,bide yataktan hemen kalkma 1 saat falan hatta beline yastık koy öle uyu kalkma hiç,bunlarda yardımcı olur bebiş olması için

1 hafta gecikmeli olarak bugün regl oldum... Bu prolaktin yüzünden sanırım bir gün eğer hamiş kalabilirsem bile farkedemeyeceğim .....

1 hafta gecikmeli olarak bugün regl oldum... Bu prolaktin yüzünden sanırım bir gün eğer hamiş kalabilirsem bile farkedemeyeceğim .....

her geciktiğinde test yapıcaksın artık başka çare yok :) hayırlısı olsun cnm inşallah buaya güzel haber verirsin

kızlar slm geçmişi okuyamadım çotanaktam haber yok mu karakaya canım sende 4 ay kısa bir süre umarım sende hamiş olursun kısa zamanda o en hayırlı zamanı biliyor.

yok cnm daha girmedi yatış falanmı verdiler 1gün acaba,yada dinleniyordur fırsatı olmamıştır girmeye

yaa kızlar bısı sorcam benım son 4 gunum kaldı adetıme.3 gundur bazen beyaz ama genelde su gıbı akıntı gelıyor.oyle abartı cok degıl akıntım ama camasırımı ıslatıyor bıraz.ama gun ıcınde 4-5 defa gelıyordur en fazla.nedenı ne olabılır.sinemcım senın akıntın nasıldı

yaa kızlar bısı sorcam benım son 4 gunum kaldı adetıme.3 gundur bazen beyaz ama genelde su gıbı akıntı gelıyor.oyle abartı cok degıl akıntım ama camasırımı ıslatıyor bıraz.ama gun ıcınde 4-5 defa gelıyordur en fazla.nedenı ne olabılır.sinemcım senın akıntın nasıldı

evet cnm akıntı çoğalıyo hep öle gidiyo ondan sonra bile,gün içinde bazen 1 saat arayla bile geldiği oluyo cnm günlük ped yetiştiremiyorum ama bazende 4-5 saat gelmediği oluyo tabi ama normale göre hamililikle bariz artıyo cnm

kızlar bugun cok kotu bır ruya gördüm cougumun olmsını cok ıstedıgımdendır belkıde benım kucuk bır kızım oluyor ama reklamlarda oynaya cocuklara benzıyo renklı gözlü cocuk oldugu ıcın kayınbaba gıdıyoruz görsün diye baya bır zaman getıkten sonra annem arıyo burayada getırde bızde gorelım dıyor daha sonra anneme göturuyoruz hava soguk dıye ıyce sarıyorz usumesın dıye aneme geldıgımde bırde bakıyorum kı bebegim ölmüş annemle bır kavga edıyorum sen cagırmasaydın bebegımede bır sey olmuycaktı dıye sonra uyandım kı rüyaymıs cok sukur Allahıma

evet cnm akıntı çoğalıyo hep öle gidiyo ondan sonra bile,gün içinde bazen 1 saat arayla bile geldiği oluyo cnm günlük ped yetiştiremiyorum ama bazende 4-5 saat gelmediği oluyo tabi ama normale göre hamililikle bariz artıyo cnm

canım senın akıntının rengı nasıldı su gıbımıydı yapıskan falan degıl.su gıbı akıntının ıcınde bıraz beyazlık var bazen.

canım senın akıntının rengı nasıldı su gıbımıydı yapıskan falan degıl.su gıbı akıntının ıcınde bıraz beyazlık var bazen.

evet cnm öyle yapışkan değil anlattığın gibi,hani normalde de yumurtlama gününde olmayan akıntı bende eskiden de olurdu,sıvı losyon gibi içinde beyazlıklar olan

kızlar bugun cok kotu bır ruya gördüm cougumun olmsını cok ıstedıgımdendır belkıde benım kucuk bır kızım oluyor ama reklamlarda oynaya cocuklara benzıyo renklı gözlü cocuk oldugu ıcın kayınbaba gıdıyoruz görsün diye baya bır zaman getıkten sonra annem arıyo burayada getırde bızde gorelım dıyor daha sonra anneme göturuyoruz hava soguk dıye ıyce sarıyorz usumesın dıye aneme geldıgımde bırde bakıyorum kı bebegim ölmüş annemle bır kavga edıyorum sen cagırmasaydın bebegımede bır sey olmuycaktı dıye sonra uyandım kı rüyaymıs cok sukur Allahıma

ahh canım yaa burdan ben bıle etkılendım de sen ruyanda ne kadar etkılenmıssındr.ruyası bıle kotu yaaa.neyse ruyalar tersıne cıkarmıs dıyelım

benım yumurtlamadakı yapıskan akıntım dısında hıc akıntım olmazdı.hele boyle su gıbı ıslaklık hıc olmazdı garıpbilmiyorumkismile kafamçokkarıştı

X