2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

kızlar bu bekelmedekilerin adet tarihleri bellimi.
buarada ben çok gelemezsem listeyle ilgilenebilirsiniz.

denizim nasıl oldun,dinleniyomusun 1-2 gün istirahat alsaydın okuldan sorun olmuyosa,en güzel dinlenerek geçer çünkü,bende sayfa açık arada yeniliyorum sayfayı yeni bişeyler varmı diye bakıyorum,bi yandan da film taktım onu izliyorum,film bitince katılırım muhabbete,kendinize iyi bakın

valla nadir giriyorum bi bakıyorum çıkıyorum.
fazla kalmamaya dikkat ediyorum
artık kusuruma bakmayın kızlar.
sziyecim ekliyorum canım seni şimdi.

2010 NİSAN AYININ GÜZEL HAMİŞLERİ

bebişkom88........1 nisan........6.deneme (BİZE UĞUR GETİRİRSİN İNŞALLAH)
panddamm..........4 nisan....... 2.deneme( MAŞALLAH DİYELİM)
panki..................7 nisan........11.deneme ( BİR GÜNDE 2. SÜPER HABER )
cotanak28..........10 nisan....... 2.deneme ( BİR BOMBA HABER DAHA- DEVAMINI BEKLİYORUZZZZ)
sporstar..............9 nisan ........1. deneme ( İŞTE İLK DENEMEDE TUTTURAN BİR SÜPER ŞANSLI HAMİŞŞŞ)
ilfa.....................16 nisan........3.deneme( TEBRİK EDİYORUZ -NAZAR DEĞMESİN.)
eda80................18 nisan........???????? ( DURULAN TOPİĞİMİZE BİR HAMİŞ DAHA.YUPPİ!!!)
elif159................22 nisan........9.deneme ( LİSTEMİZDE YOKTU AMA NİSAN AYINA Bİ HAMİŞ DAHA EKLENDİ.)
yabangül............17 nisan.........???????( TEBRİK EDİYORUZ -SAĞLIKLA KAVUŞ İNŞALLAH)
denizim16..........24 nisan.........1.deneme ( MELEĞİM CENNETTEN HEDİYEMİZİ KARDEŞİNİ GÖNDERDİ)
estamp..............24 nisan.........1.aşılama ( BİR GÜNDE 2. GÜZEL HABER. NAZAR DEĞMESİN!!!)
deniz1958.........27 nisan..........2.deneme ( OLEYYYYYYY BİR GÜZEL HAMİŞ DAHA. NAZAR DEĞMESİN.)
beliney85...............................................( TEBRİKELR ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN.)
sipiga..............24 nisan...........1.deneme ( İŞTE BİR ÇİFT ÇİZGİYİ GÖREN DAHA.)
carna81...........30 nisan...........2.deneme ( İŞTE ÇOK GÜZEL BİR ANNE ADAYI DAHAAAA....)

beklemedekiler

saziye19........................20 nisan...................2.deneme
gisli...............................28 nisan...................1.deneme
chocolate........ .............30 nisan........ ...........3. deneme
candygirl85....................30 nisan....................8.deneme
banu77..........................30 nisan....................6.deneme
welcome.........................1 mayıs.................13.deneme
sellvi...............................1 mayıs...... ..........1.deneme

prettycim bak bu tarif.

Yeşil mercimekli salat
MALZEMELER:
• 1 su bardağı yeşil mercimek
• 1/2 su bardağı pirinç
• 1 iri kuru soğan
• 3-4 dal taze soğan
• 1 orta boy havuç, rendeleyin
• 1/2 demet dereotu (bazen maydanoz kullanıyorum)
• 1/2 demet taze nane (hiç kullanmadım)
• 1/2 yemek kaşığı sumak (yerine nar ekşisi kullanıyorum)
• 4 yemek kaşığı zeytinyağı
• 1 limon, tuz, karabiber
YAPILIŞI:
1. Yeşil mercimeğin üstünü 1 parmak geçecek kadar su ekleyin ve haşlayın. (pişmemişse su ekleyip haşlamaya devam edin) Pirinci yıkayıp 1 su bardağı suyla haşlayın.
2. Mercimeği süzün, pirinçle karıştırın. Soğanı piyazlık doğrayıp sıvıyağda kavurun. Havucu ekleyip 2-3 dakik. daha kavurun ve mercimek ile pirincin üzerine ekleyin
3. Yeşillikleri doğrayın, baharatlar ve limon suyu ile salataya ekleyin.
NOT: Buzdolabında dinlendirilip ikram edilince daha lezzetli oluyor.

Canım benim adet 2 mayısta geldi...Sen beni şimdilik 2 haziran a yaz sonra tam günümü söylerim sana...Böylelikle 14. denemede bitti 15. başlıyor...

merabalar arkadaşlar benimde son adetim 31 mart dün tahlil verdim sonuç 32 çıktı bugünse 51 bana biraz düşük geldi değerler ama sizce nasıl

cnm geç döllenme olmuştur senin,değerinin 2ye katlanması güzel ama,daha yeni oluşmaya başladığı için değerin düşük cnm yükselir bikaç güne merak etme,adetine bikaç gün kala yumurtlamışsın o yüzden,son girdiğiniz ilişkiden olmuş tutunma sanırım

Kızlar ya...Az önce wc gittim elime fasulye büyüklüğünde çok değişik bir et parçası geldi...Sanki beyaz ile siyah karışımı bişey...Ben incelemeye gidiyorum...

cnm geç döllenme olmuştur senin,değerinin 2ye katlanması güzel ama,daha yeni oluşmaya başladığı için değerin düşük cnm yükselir bikaç güne merak etme,adetine bikaç gün kala yumurtlamışsın o yüzden,son girdiğiniz ilişkiden olmuş tutunma sanırım

çok telşekkür ederim canım bu sözlere öyle ihtiyacım varki bi bebeğimi doğumdan iki gün sonra kaybettim şimdi sekiz ay geçti üstünden ondan böyle aceleciyim

ayyy cnm çok üzüldüm anlatamam allah kimseye böyle bişey yaşatmasın,zaten duygusaldım daha bi salak bişey oldum bu dönem herşeyde şakır şakır akıyo gözlerimden,dr.a gittinmi gerçi daha bişey gözükmez bu dönem 2 hafta sonra gel der,inşallah sağlıklı haberlerini alırsın bebişinin,bak hemen gelmiş sana yavrun inşallah yanından ayrılmaz hiç:Saruboceq:

ayyy cnm çok üzüldüm anlatamam allah kimseye böyle bişey yaşatmasın,zaten duygusaldım daha bi salak bişey oldum bu dönem herşeyde şakır şakır akıyo gözlerimden,dr.a gittinmi gerçi daha bişey gözükmez bu dönem 2 hafta sonra gel der,inşallah sağlıklı haberlerini alırsın bebişinin,bak hemen gelmiş sana yavrun inşallah yanından ayrılmaz hiç:Saruboceq:

inşallah canım çok teşekkür ederim iyi dileklerin için gerçekten çok zor bunları yaşamak hiç çıkmıyo aklımdan belki yerine bi kardeş gelirse birazcık hafifler doktora perşembe gideyim diyorum hem tahlili tekrarlatırım hemde konuşmuş olurum

kızlar benim 5 hafta bitiyor yarın acaba doktora yarın gitsem birşey gözükürmü.nebileyim kese falan.çok sabırsızım

evet perş bidaha bak bakalım kanın kaç olcak,sonrada ultrasona girersin 10güne kadar inşallah görürsün bebişini,artık ileriye bakcan cnm napalım hayat devam ediyor,herşey insanlar için

kızlar yaa ben dökülüyorum elım ayagım tutmuyo hep uykum var havalardan sanırım sızıde böyle yaptımı bu bahar havası

kızlar benim 5 hafta bitiyor yarın acaba doktora yarın gitsem birşey gözükürmü.nebileyim kese falan.çok sabırsızım

gözükür cnm heralde bende 6+3te gitmiştim kese bebek gözüktü alttanda girdim ultrasona kalp atışıda duyuldu,git bence,
ben bi 1 saat yazamıcam arkadaşlar burdayım ama görüşürüz

X