2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

o zaman 6.1mm di şimdi 2 katı olması lazımmış yaklaşık 1.5cm dir heralde bi sorun yoksa bakalım 21ine kadar beklicez cnm ozaman randevu,inşallah cnm sizede kısmet olur 2-3 gün her dk. o resme baktık ya :)))) gören olsa dalga geçerdi kesin :)))

o zaman 6.1mm di şimdi 2 katı olması lazımmış yaklaşık 1.5cm dir heralde bi sorun yoksa bakalım 21ine kadar beklicez cnm ozaman randevu,inşallah cnm sizede kısmet olur 2-3 gün her dk. o resme baktık ya :)))) gören olsa dalga geçerdi kesin :)))

canım ya ne güzel bir duygudur o sımdı ALLAHIM ya tüm isteyenlere nasip etsin..:Saruboceq:

denızım16 hadı artık benıde ılk sayfadakı lısteye ekleeee...ben artık mecburen hazıranda hamıle olmayı beklıyorum daha hala regl olmadım:KK43:(((((

hoşgeldiniz kızlar,iyilik herşey aynı,inşallah bende dua ediyorum çok çünkü halamdan biliyorum istemenin ne demek olduğunu 4 kere düşük yaptı şimdi 46 yaşında ve olmadı çocuğu,çokta samimi olduğumuz için onun ne kadar çok yıprandığını çok iyi biliyorum artık istemiyo çocuk ama onada dua ediyorum herkesede ediyorum inşallah isteyen herkese çocuk nasip etsin ALLAH

kızlar bısı sorcam sımdı bu ates olcme yontemınde adet olacagın gune kadar ates yuksek kalırsa hamıle olma ıhtımalı daha mı yuksek oluyor

hoşgeldiniz kızlar,iyilik herşey aynı,inşallah bende dua ediyorum çok çünkü halamdan biliyorum istemenin ne demek olduğunu 4 kere düşük yaptı şimdi 46 yaşında ve olmadı çocuğu,çokta samimi olduğumuz için onun ne kadar çok yıprandığını çok iyi biliyorum artık istemiyo çocuk ama onada dua ediyorum herkesede ediyorum inşallah isteyen herkese çocuk nasip etsin ALLAH

AMİİİN canım bende ıyı bılıyorum canım benımde komsum var 17 senelık evlı her yontemı denedıler onlarında olmuyo cocukları tup bebek denıcekler tekrar ama cok umutsuzlar bende onlar ıcın dua edıyorum ınsallah hayırlısıyla tum ısteyenler muratlarına ererler

ateş ölçme yönetemini bilmiyorum ama dediğin mantıklı çünkü dr um bana vücut ısın normalinden 1 derece daha yüksek artık demişti,sanırım düşmüyoda hiç o yüzden anlaman mümkün

ya halamlarda öyle 3kere normal oldu ama hep 2-3-4 aylık düştü en sonda tüp bebek yaptılar 3üzleri tuttu oda 2-3 aylıkken düştü,tutunamıyomuş bebek nedenini bilmiyorum ama oda 2-3 senedir istemiyo artık çok yıprandım diyo yaşımda geçti artık ilerde verimli olamam diyo,inşallah olur ya ne kadar süpriz olur çok sevinirim,isteyen herkesin olsun inş.

ateş ölçme yönetemini bilmiyorum ama dediğin mantıklı çünkü dr um bana vücut ısın normalinden 1 derece daha yüksek artık demişti,sanırım düşmüyoda hiç o yüzden anlaman mümkün

hıım anladım canım saol ..ben hıc o yontemı denemedım ama bu ay denıcem belkı daha ıyı olur zaten adet olunca klomene baslıcam bu aydan daha cok umutluyum cunku ben korunmayı bırakınca 2. ay hamıle kalmıstım kımyasal oldugu ıcın dustu..normal yolla kaldıysam klomenle daha kolay kalırım gıbı gelıyo ınsallah yanılmıyorumdur.senın bebegın hareket etmeye basladımı hıssedıyormusun onu:))

ya halamlarda öyle 3kere normal oldu ama hep 2-3-4 aylık düştü en sonda tüp bebek yaptılar 3üzleri tuttu oda 2-3 aylıkken düştü,tutunamıyomuş bebek nedenini bilmiyorum ama oda 2-3 senedir istemiyo artık çok yıprandım diyo yaşımda geçti artık ilerde verimli olamam diyo,inşallah olur ya ne kadar süpriz olur çok sevinirim,isteyen herkesin olsun inş.

amın canım amııın...sen hamılesın duan kabul olur ınsallah...

evet cnm olabilir senin bu ay inşallah,yok cnm ya sadece kasıklarımda minik baskı hissediyorum ama hiç öle biyerden tık falan diye his yok zaten 3aydan sonramı ne hissedilirmiş yada 4tür tam bilmiyorum ama yakın dönemde seğrimeler olabilirmiş oda olmadı daha hiç,bide ateş ölçme yöntemiyle ilgili topik var sanırım cnm ordan nasıl yapacağınıda bakabilirsin

:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq: buay çok çalışın çok dua ettim size :)))

:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq: buay çok çalışın çok dua ettim size :)))

kaydirigubbakcemile3 hıc bosluk vermıcem bu aykaydirigubbakcemile3 artık nolur bılmem:)))) ama o kadar cok hamıs varkı cevremde onları gordukce duydukca daha cok ıstıyorum...o yuzden bu ay calısmalar cok sıkı olucak:dance:delikafadulden

gün aşırı yap cnm sadece yumurtlama günlerinde hergün yap ben öle yapmıştım ama adetin bittiği ertesi gün başla

evet cnm olabilir senin bu ay inşallah,yok cnm ya sadece kasıklarımda minik baskı hissediyorum ama hiç öle biyerden tık falan diye his yok zaten 3aydan sonramı ne hissedilirmiş yada 4tür tam bilmiyorum ama yakın dönemde seğrimeler olabilirmiş oda olmadı daha hiç,bide ateş ölçme yöntemiyle ilgili topik var sanırım cnm ordan nasıl yapacağınıda bakabilirsin

bı arkadasım var oda 4 bucuk aylık falan hamıle o da daha hıc bısey hıssetmıyomus..o arkadasımın kızı olucakmıs ve bılıyomusun onun hamıle oldugunu ogrendıgım gun ben bebegımı dusurmustum...hıc ole bısı hıssetmemıstım ya o kadar aglamıstım kı benım bebegım de yasasaydı dıye.. ama sımdı dıyorum herseyde bı hayır vardır ben 2 subat dogumluyum eger bu ay hamıle kalırsam kendı dogum gunumde anne olurum:)))

Kızlar selam...

Bugün dr. gittim kesesini gördük : ) çok küçük daha ultrasonla göremedi vajinal ultrasonla gördü.1 hafta sonra umarım kalp atışlarınıda duyacağım : )Bu arada ikiz değilmiş sinemcim : )

X