2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

hoşbulduk.allah isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın.hepinize teşekürler.ben bişey soracam.haftaya muayaneye gidecem acaba görünürmü birşey geçen hafta gittik karnımdan baktı doktor karnımdan baktığı için daha çok küçük görünmüyor dedi.ama alttan bakmadı.alttan bakalımmı diye birşeyde demedi.birde folik asit kullanıyorum ben.doktora onu soracaktım unuttum.doktorda söylemedi.bu gittiğimde soracam çünkü günde kaç tane alacağımı bilmiyorum ben 2 tane alıyorum sabah akşam.iyi bir doktor bulmam lazım

6da bebği görür cnm ama kalp atışı için alttan bakması lazım,folikide 3 kere iç derim ben sana ama dr.una bi sor sen,ilacın üstünde bile 3 kere yazıyo cnm,bende içiyorum

benimde ocağın ilk haftasına denk geliyor doğum bir aksilik olmassa.2011 ocakta olmasını istiyordum zaten.

senin ocağa mı geliyo cnm benim aralık 18 tabi bikaç gün oynar ama 25 aralıkta eşimle tanışma günümüz çıkmaya başladığımız zaman belki 25inde olur :))) aşkımızın meyvesi :)))

evet canım 6 ocak ama erken olma olasılığı var tabi 2011 ocak anneleri topiğini açtım daha önce açılanlar kilitlenmiş ben ilk hamiş oldum duyuran o yüzden kabul ettiler topiğimi bizde eşimle 24 aralıkta tanışmıştık

aaa ne güzel bende aslında yılbaşında da doğurmak isterdim sene kaybetmesin bikaç günle diye bakalım,zaten hep bu tarihler 3 aşağı 5 yukarı ama sanki 25inde olurmuş gibi geliyo :))))

bebişimi görürü inşallah bu dafa doktor.çünkü geçen hafta sadece hamile olduğumu öğrenebildim bebişim çok küçük olduğu için birşey göremedi doktor.b hcg 821 çıktı.olsun yavaş yavaş büyüyor.zamanla bebişimide görürüm.heycan işte

DENıZ1958 canım eğer bu ay hamiş kalırsam bende doğum 2 Şubat ayına denk geliyor ama benim adet bu aralar hep 5 gün önce geliyor yani bende Ocak annesi olucam sanırım...Sezeryan olursada garanti...Offfff...Hamile kaldımda birde doğumu hesaplıyorum...

aaa ne güzel bende aslında yılbaşında da doğurmak isterdim sene kaybetmesin bikaç günle diye bakalım,zaten hep bu tarihler 3 aşağı 5 yukarı ama sanki 25inde olurmuş gibi geliyo :))))
belli olmaz canım sağlıklı olsunda aralık ocak farketmez aslında.tabi gönül ister 1 yıl kaybı olmasın ocakta olsun.ama öncelikle sağlıklı olsun

tabi cnm hiç öle özel beklentim yok erkek, kız,gün falan gibi ama bütün ihtimalleride düşünüyoruz işte herşey yolunda giderse şu gün olurmuş gibi yok cinsiyetini böyle hissediyorum gibi,bi süre sonra hayeller başlıyo çünkü,ona şunları alırım buraya gideriz falan illaki engel olamıyosun bunlara

bebişimi görürü inşallah bu dafa doktor.çünkü geçen hafta sadece hamile olduğumu öğrenebildim bebişim çok küçük olduğu için birşey göremedi doktor.b hcg 821 çıktı.olsun yavaş yavaş büyüyor.zamanla bebişimide görürüm.heycan işte

Senin yine iyiymiş benim 59 çıkmıştı eyvahedigeldismile

günaydın kızlarrrrropuyorumnanaktan nasılsınız?? yaa cotanakla karakaya güzel haberlerle gelirler inşallahhhhhhhhh:Saruboceq:

eve süpürge tutmam lazımm bulaşıklarım var makinaya atılcak ama hiç kalkasım yok kahvaltımı bile yeni yaptım hooppppppp hmn koştum buraya.

Ben hem işlerimi yaptım hemde takip ettim...Kahvemi içiyorum şimdi...Keyif yapayım zaten gelecek benimki saat 3 te...

benimkide 10 mayıs ama bekleyemiyorum sabırsızlıktan
pregesteron değerimii çıkmıştı inşallah döllenme olmuştur ama hiç belirti yokkk

Canım adetim daha 2 mayısta gelmeye başladı...Seninde az kalmış canım...Hayırlısı neyse o olsun canım...Pregesteron ney canım...Bilmiyorum ben...

X