2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

eşimin yeğeninin apandisi patlamıştı çok acı çekiyodu valla,çok dikkat et sıcak falan tutmak gerekiyo galiba,evet sen zorla yazsın sana ilaç adet olda rahatla,şişkinlik falanda yapıyodur rahatsız ediyordur ya,bende şuan 2. adet dönemine geldim sanki tuvalete gitsem adet olcam gibi bi his var sanki sancım yokta ama sanki tuvaletimi yaparken adet olcakmışım gibi hissediyorum olan bişey yok,olsa rahatlıcam gibi,ilginç bişey işte garipkaydirigubbakcemile3

Ewet ya akşam eşime bile bahsettim COTONAK arkadaşımızdan...Dedim ben dr. gideyim...Ne olur ne olmaz...Kist mist olur sonra hamile kalırım uğraş dur...
Allah yardımcısı olsun...Allah bebeğini ona ve eşine bağışlasın...Yalnız bebeğin durumu iyi demişti dimi...

benım eşimde bazen az bazen cok bosalıyo .. ama ben farkettım günde 2 kez yaparsak az oluyo 1-2 gun yapmassak baya baya cok oluyo patlama yasıyo adam kaydirigubbakcemile3
Ewet aynen öyle...Benimki rahatlamaya düşkündür...Ondan dur durak bilmez...:kedi:Hergün yapılırsa azalıyor ara verirse 1-2 gün çoğalıyor...Ne yapsın adamda yapmadığımda sanki belime bacaklarıma vuruyor diyor...

Adet olmam icin hap verildi zaten canim, adi metformin. Bu ilacin dogurganligi arttirmak gibi bir yan etkisi var ancak cocuk istegine özel bir ilac degil. Üstelik bildigim kadariyla klomen bayagi ise yariyormus. Eger benim doktor yazmazsa bir türk doktora giderim artik onlar her istegini yere getiriyorlar kaydirigubbakcemile3

Birsey soracam kizlar sizin doktor bayan mi erkek mi?

inşallah bu dr yazarda uğraşmazsın ya,benim dr.um erkek cnm
çotanağın bebeğinin durumu iyidi o gün ama şey yazmış eğer çok kan kayberse düşük olabilir demiş dr.u,inşallah öyle olmazda ikiside sağ salim kurtulur,ben ilk defa bebek muayenesine gittiğimde alttan vajinal ultrasona girmiştim dr hazır bakıyoken kist falan varmı diyede bakalım dedi,yok dedi rahatladım,allah kimseye yaşatmasın öyle bi durumu

sinemcim kaç haftaya kadar alltan bakıyorlar

cnm aslında ben 6+3 ken gittiğimde ilk karından baktı kese ve bebk gözüktü sonra dediki dr istersen vajinal ultrasonla alttan kalp atışınıda duyabiliriz istersen 2 hafta sonra tekrar gel karından da duyabiliriz kalp atışını dedi sana bırakıyorum dedi,bizde içimiz rahatlasın diye alttan da bakılsın dedik,kendimiz seçtik yani,zaten hemşiresi hazırladı beni dr sadece ultrason cihazına yön verdi işte kalp atışlarını dinletti bebğin yerini anlattı falan,sen şimdi karından bakılırsın cnm ama sanada sorabilir senin isteğine göre bakıyorlar alttan

ben gittiğim zaman tam altı hafta olacak ben altan baktırmaya alışkınım zaten delikafadulden

yaa benim ilk oldu açıkcası ama hiç düşünmeden kabul ettim çok merak ediyordum çünkü,bide sonuçta sağlık yani,alttan bakmak isterse baktır cnm için rahat etsin,ogün kalp atışınıda duyarsın ama duyulmayada biliniyomuş ozaman yine gel diyo tam yeni duyulma zamanları herkeste farklı oluyomuş duyulması ama duyarsan herşey yolundaysa 1 ay sonra gel diyor,aslında zaman çok çabuk geçiyor gibi ama dr a gitmeyi hesaplayınca hiç geçmiyor benim bidahaki randevum 21 mayıs (22si doğum günüm)inşallah herşey yolunda giderse 11 hafta bitmiş olcak ozaman,kritik dönemlerin sonu biraz daha rahat geçer günlerim,şuan her wc ye girdiğimde dua ediyorum ya kötü bişey görmiyim diye,yok ama insanın aklına geliyor hep

herkese selam.bende 5 hafta lık hamileyim.çok yeni.3 aydan sonra yeni oldubu ayda olmicak sanırım dediğim anda çift çizgi gördüm ve heycandan ogün 3 tane test yapmıştım emin olmak için.hala heycanlıyım.birşey olacak diye çok korkuyorum.ankarada oturuyorum bir türlü karar veremedim hangi hastaneye gideyim.güvenilir bir doktor bulmak istiyorum.inşallah bebişimi sağlıklı bir şekilde kucağıma alırım.allah sizleride benim gibi mutlu eder inşallah.

tebrikler cnm ne güzel gelmiş bebişin,inşallah sağlıkla alırsın kucağına

Hayırlı olsun canım hoş geldin aramızaa hihoyyyt

Benimde dr. erkekti...Zaten burda tek kadın var bu bölümde kimsede tavsiye etmiyor...
Kızlar eğer dr. alttan bakacaksa engel olmayın...Sonuçta bir sorun olup olmadığını öğrenmek için gidiyoruz dr...

Tebrik ederim canım...Hoşgeldin aramıza...

en güzelini yapıyosun cnm en faydalı şeyler meyve ve süt,dr.a gitmedin demi daha ultrasona ne zaman gidiceksin,inşallah görürsün bebişini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…