2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

Kızlar yarına dr. randevumu aldım...Hani dün bahsetmiştim buraya yeni üniversite hastanesi açıldı özeldeki gibi bakım varmış...Yarın saat 14:30 aldım randevuyu...Bakalım ne diyecek dr...Soracağım eğer orada yumurta takibi yapılırsa devam edeceğim ama yoksa oluruna bırakacağım...Neyse hayırlısı o olsun...

git git görüş bakalım doktorla... ben yumurta takıbı yaptırdıgımda hergun doktordaydım
bugun büymemiş yarın gel gıttım bugun gozukmuyo yarın gel bugun kücük bugun daha ulaşmamıs 18mm ye. ah ahh o günler bı yandan ınsan sınır oluyo ama bebek ıcın cekıyoruz ıste

Kızlar özel olacak ama sormak istiyorum...Benim eşim sperm testi yaptırdı...Sonuçları güzel çıktı...Ama aklıma takılan bişey var...Benim eşim bazen az bazen çok boşalıyor...Bunun bir önemi yok dimi...Asıl olan hızı ve miktarı herhalde...Birde bende bazen kuruluk oluyor birliktelikte...Akşam okudum kuruluk spermlerin gitmesini engelliyormuş...Gitmişken dr. bunlarıda sorayım belki birşeyler önerir...Hatta şu evlenme programları varya orda liste yapıyorlar...Bende mi yapsam unutmam herhalde ozaman...

cnmo arkadaş karakaya ydı bakalım akşama doğru girer heralde öğreniriz sonucunu,bide kızlar bugün çotanak kistini aldırmak için dr a gidicekti hemde hamile ya inşallah bişey olmaz bebişine,welcome aa ne güzel olmuş ordaki hastane inşallah yumurta takibi yaparlarda 2.ay olmuş olur üst üste seninde daha çok içine siner,aklınada ne varsa sor tabi ya,ama bencede spermlerde kalitesi ve hızı önemli gibi azı çoğu değildir

Nekadar bosaldiginin hicbir önemi yok, önemli olan icindeki spermler ve icindeki spermler sivinin az veya cok olmasiyla ölcülmüyor yani rahat ol kafana tkama. Bencede liste yap yoksa insan soracaklarinin hepsini unutuyor doktorun önünde. Bende adetim gelmezse cuma günü doktora gidecegim klomen vermek istemedi ama israr edecegim eger yine vermezse doktorumu degistirecegim artik .Malum zaten esimin spermleri az benimde adetim düzensiz takviyesiz olmayacak bu is.

benım eşimde bazen az bazen cok bosalıyo .. ama ben farkettım günde 2 kez yaparsak az oluyo 1-2 gun yapmassak baya baya cok oluyo patlama yasıyo adam kaydirigubbakcemile3

ayy benimde cnm öle evdeyken msn gibi hep açık bu site artık :))) müptelası olduk sanki,senin işle birlikte yorucu gitmiyor demi

şuanda bir sıkıntım yok canım göbeğim büyüdükçe masaya nasıl oturcam bilmiyorum şimdiden dar gelmeye başladı arada kalkıp biraz dolaşıyorum

Kizlarrrr benim sag kasigimda yine agri var, gecen doktora gittigimde apandisimde cok az intihaplanma var demisti doktor yine apandismidir acaba ya son bir senedir nazar degdi bana hic doktora bile gitmezdim bir senedir saglik diye birsey kalmadi sürekli yeni seyler cikiyor :sinifsinif:

şuanda bir sıkıntım yok canım göbeğim büyüdükçe masaya nasıl oturcam bilmiyorum şimdiden dar gelmeye başladı arada kalkıp biraz dolaşıyorum
ya evet sizin işin tek sıkıntısıda o valla,hep oturmak ama çok iyi yapıyorsun dr larda aynı pozisyonda sürekli oturmayı önermiyor,sen beslenmenede dikkat et cnm alma sakın şu 3-4 ay,oturuyosun ya bide sürekli
Ne tesadüf aynen kaydirigubbakcemile3

Yani lütfen bir zahmet iade ediver tabi :kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3:roflol:

yaa kötü olmuş cnm ya apandist,ilerletme sakın bebişte olunca zor olur,istersen dr.a gitçeksen yakında bunuda sor

yaa kötü olmuş cnm ya apandist,ilerletme sakın bebişte olunca zor olur,istersen dr.a gitçeksen yakında bunuda sor

hafif intihaplanma var demisti bu hafta yine gelmemi söyledi apandisin sakasi olmaz dedi gidecegim mecbur zaten adetimde gelmiyor. Birde bana klomen yazmasi icin zorliyacagim daha kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…