2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

Oh oh Oh ne güzel ben yine kaçırdım muhabbeti.Gidip yatayım bari bende : )ın cin top oynuyor topikte.

Bakiyorumda aksam herkezin kocasi birden gelmis :) Günaydin kizlar.. Bilmem bugün test yapacak olan mi vardi?

günaydınn,bilmiyorumki testlermi vardı sadece karakaya dr a gitçekti bebiş varmı diye bakçaktı dr.u bakalım hayırlısı,belki başka haberlerde alırız

ben hala adet olmadım.. ne adet belırtım var nede hamılelık kaydirigubbakcemile3
beklemedeyım hala ... calısmaya devaaam

topıge gırınce ev işini unutuyorum kızlar yenı kalktım hemen daldım buraya ev b.k goturuyo :roflol:

günaydın arkadaşlar...bende hazırlandm işe gitmeden bi sizlere bakayım dedim.bende yeni hamile haberleri duymak istiyrm.karakaya dan umutluym.

tamam cnm denizin geldiği zaman bidaha yazalım bunu o kesin kaçırmıştır mesajını,eee çok geçmiş cnm düzensizlikmi vardı,stressmi yaptın neki şimdi bu :))))
evet ya bende karakayadan umutluyum inşallah hemen girer
bende 5dk kahvaltı edeyim hemen geliyorum

evet yaaa benı lısteye ekleyın dedım kımse eklemedı :KK43: 20nisandı günüm 27sinde test yaptım negatıftı ondan sonra bıda yapmadım

Benim 30. Nisandi seninki bayagi gecmis. Gebelik olsa cikardi, bence doktora gitmelisin ihmal etme adet düzensizligiyle bebis gelmesi biraz zor

benım arada duzensızlık oluyodu ondan suphelenıyorum ...
bırde mart ayında catlama ıgnesı vurunmustum o ay adet oldum bıdahada olmadım o da var aklımda omu gecıktırdı acaba dıye.. neyse hayırlısı olsun gelmesede olur :))))

Günaydın kızlar...Hele gelebildiniz...Saat 07:30 beri girmediğim topik kalmadı...
Bir arkadaşımız vardı...Çatlatma iğnesi vurulmuştu ve vurulduktan sonra bugün 15. günüydü test yapacaktı ama nickini unuttum vallah...
SAZıYE19 canım listeyi düzenlyen arkadaşımız ara sıra giriyor...O nedenle listeye adın daha yazılmadı...Listeyi yapan arkadaşın nicki DENıZ16 gelince yaz hemen ona...

WELQOME gunaydın.. tamam canım denız geldıgınde söylerım ..
bıkac gundur yenı haberler alamıyoruzzzzz hadı kızlarr durmak yok :)

X