2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

neresindeydin canım urfanın eş durumuylamı kurtuldun buradan 3 yıl çok uzun ben dayanamam herhalde artık o kadarına inşallah ağustos yada şubatta giderim eş durumundan

dediğim gibi ben merkezdeydim.çok özlüym.eş durumundan geldim.ama evet köylerinde çalışan arkadaşlarm da çok zorlanıyodu.neyse geçicisin sende.

canım ne kadar oldu oraya gideli eş durumundan tayin ne zaman isteyebiliyorsun

canım 30 eylül 2009 da başladım çalışmaya ağustosa 1 yılım dolmuyor ama inşallah belki eylüle çekebilirlermiş aile bütünlüğü için çekerlerse eylülde çekmezlerse şubat 2011 malesef

dediğim gibi ben merkezdeydim.çok özlüym.eş durumundan geldim.ama evet köylerinde çalışan arkadaşlarm da çok zorlanıyodu.neyse geçicisin sende.

canım urfayı mı özlüyorsun deme böyle benim hayatımda gördüğüm yaşam şartları en kötü olan yer merkezide sevmiyorum ewet belki daha kötüsü var ama ben görmedim köye geliş gidişi olmayım anasınıfında farelerle yatan arkadaşlarım var inan burdaki insanların durumları içler acısı yazsam roman olur

kızlar benim bugün yumurtam çatladı sabah saatlerinde sizce ilişki ne zaman olmalı tutma olasılığı var mıdır

bende merak ediyorum
ama benim bildiğim çatlamadan önceolacak vede çatladıktan hemen sonrada olmalı çünkü yumurtanın 12 -24 saat gibi bir ömrü var
ama Allah bilir herşeyi,onun takdirinde..

canım urfayı mı özlüyorsun deme böyle benim hayatımda gördüğüm yaşam şartları en kötü olan yer merkezide sevmiyorum ewet belki daha kötüsü var ama ben görmedim köye geliş gidişi olmayım anasınıfında farelerle yatan arkadaşlarım var inan burdaki insanların durumları içler acısı yazsam roman olur

biliyrm canım.ama benim ilk görev yerimdi ondan mı bilmiyrm ama acayip bi sevgi oluştu urfaya karşı.

sen ceylanpınar damı oturuyorsun peki
ilçeleri bilmem ama merkezi çok ta kötü değil ki..

bende merak ediyorum
ama benim bildiğim çatlamadan önceolacak vede çatladıktan hemen sonrada olmalı çünkü yumurtanın 12 -24 saat gibi bir ömrü var
ama Allah bilir herşeyi,onun takdirinde..

o zaman kaçırmış olabiliriz yani en son 1 gün önce olmuştu kısmet artık

bilmiyorum valla canım ben bir türlü sevemedim bu şehir beni eşimden ayırdı ya belki ondandır ben haritanın sol tarafına geçmek istiyorum

ayrılık çok zor valla benim eşim 3 aylık kursa gitti.psikolojim bozuldu resmen hemen hemen her hafta sonu da geliyodu.ama insan birbirinin kıymetini anlıyo o açıdan da iyi oluyo:KK66:

yok cnm neden olmasın
sonuçta spermlerin ömrü daha uzun
ve yumurta çatladığında orada olanlarla tutmuş olabilir Allah ın izniyle
ümidini kaybetme sakın
:eek:lmaz:

ateşimi ölçüyorum vede benim yumurta çatlarken regl sancısı gibi ağrım olur çok bariz hissederim zaten netteki hesaplayıcılarda bugünü gösteriyorlardı

bi önceki alıntım yanlış olmuş karakaya sana yazmıştım canım

ateşimi ölçüyorum vede benim yumurta çatlarken regl sancısı gibi ağrım olur çok bariz hissederim zaten netteki hesaplayıcılarda bugünü gösteriyorlardı

benim de senin gibi oluyor cnm,ama sen neden üzülüyorsun ki anlamadım
1 gün önce oldu diyorsn:sm_confused:

ya ne biliyim yumurta çatladığı zamanlar mı yani sabah ilişki olsa mıydı diyorum öyle üzülmedim de kafama takıldı sadece

X