2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

boşver olmuş ya,salla gerisini kaydirigubbakcemile3 cnm dur bakalım senin buay olcak inşallah,çalışmalar nasıl :)))
mse121822 cnm senin adın ne böle çok uzun oluyoda yazmak,ben sinem

inşallah tatlımm çalışmalar devam işte hergün yapcam diodum ama olmuo valla hergün hergün 2 günde 1 yapıoruz iştee:kedi:

canım hergün yapılan ilişkide zaten sperm kalitesi düşer diyolar ya
doktorlar bile gün aşırı diyoalar

Çok geçmiş olsun canım...Aman dikkat et kendine ve bebişine...Ihlamur falan iç canım...Bitki çayı içme onlar zararlıymış öyle yazmıştı biri aklımda kalmış...

DENıZ16 canım benle aynı gün olan arkadaşımız dün adet olmuş ama sadece peçeteye geliyor dedi bugünde...Test yapmamışta...

haftaya gideceğim ama erken mi bilmiyorum ... kendinede dikkat et lütfen vitaminli şeyler ye

mse12 evet cnm valla korkacağım son 5 haftam kaldı allahın izniyle,inşallah böyle geçer o haftalarda,
burcum cnm zaten spermler 72 saate kadar yaşayabildikleri için o tutar tam denk gelirse,zaten görev gibi yapmaman çok iyi olsun akışına bırak
denizim çok geçmiş olsun ya,ilaçta içemiyosun ama bol bol vitamin al artık yapçak bişey yok
denizim1958 sevindim cnm inşallah çok sürmez,böle geçer hep,ilerlemesinde

deniz geçmiş olsun ev işlerini bo ver sen kendine ve bebişe iyi bak..

=mse121822;12990090]
lulu evet geldim dayanamayıp...sen çalışmları aksatma ben senden ve burcummm dan çok ümitliyiim.
inşallah canım olur seninde olcak canım merak etme bir başla sen çalışmalara olacak Allahın izniyle.
bu arada bir yandan yemek yapıyorum bir yandan sizle konuşuyorum

DENİZ16 canım benle aynı gün olan arkadaşımız dün adet olmuş ama sadece peçeteye geliyor dedi bugünde...Test yapmamışta...

yerleşme kanaması olmasın.
bence normal adet gibi değilse test yapsa iyi olur.
inşallah hamiledir
inşallah sen de canım.

haftaya gideceğim ama erken mi bilmiyorum ... kendinede dikkat et lütfen vitaminli şeyler ye

haftaya 5 haftayı geçmiş oluyosun
kese görünür bence
ama kalp atışı 6. haftadan sonra görülüyo galiba.
ben 4+1 de gittiğimöde keseyi gördüm
sanırım benimki erken döllenme biraz.
kalp atışı çinde 11 mayıs ta gidicem
inşaşlalh gzüeldir gelişimi. hastalığım bebişime zarar vermrmitir.

deniz geçmiş olsun ev işlerini bo ver sen kendine ve bebişe iyi bak..

valal tam boşvermiş durumdayım canım
bi de hastalık çıktı başıma
dinleniyorum bol bol.

hekeste bir merak beklemek çok zor yaa
ben bu ay çok rahattım ama
aylardır 2 günde bir çalışıyorduk bu ay sadece yumurtlama döneminde 3 kez ilişkiye girdik doktorun dediği tarihlerde
bakalım ne olcak :)

kızlarr bnmki yemek yemekkkk die sayılıyo zavallııı yemekten sonra gelirimopuyorumnanaktan

Böyle konuşan herkes bu ay hamile kaldıkaydirigubbakcemile3 sende hamilesin o zaman .

bu arada mayıs ayına girdik.
mayıs ayı inşallah herkes için hayırlı olur.
bebek hasreti çekenelrin hasretini dindirir Yarabbim.

hekeste bir merak beklemek çok zor yaa
ben bu ay çok rahattım ama
aylardır 2 günde bir çalışıyorduk bu ay sadece yumurtlama döneminde 3 kez ilişkiye girdik doktorun dediği tarihlerde
bakalım ne olcak :)

Kızlar bana bakın.Az çalıştım birde erken hamile kalanlara yetiştim.kaydirigubbakcemile3

özlemmmm nerdesin sen ya görüşemiyoruz hiç,partilerden başını kaldıramıyorsun demi,nasıl gidiyo neler yapıyosun

Canım geçmiş olsun.Kendine dikkat et.Bol bol vitamin al.Canını da sıkma kız, sen herşet stress yapıyon : )

özlemmmm nerdesin sen ya görüşemiyoruz hiç,partilerden başını kaldıramıyorsun demi,nasıl gidiyo neler yapıyosun

kız yok ne partisi ben olduğum zamanda sen yoksun.Bende bir değişilkik yok.Sadece beslenmede zorlanıyorum düzenli yemek yoruyor adamı bee : ) Ara ara midem bulanıyor ve ne yersem midemde şişlik yapıyor: ) Sende ne var ne yok?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…