2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

deniz1958 bulantılarınmı başladı cnm benim 4. haftanın içindeyken vardı hep ama hafif yani öle rahatsız etmiyordu 6. haftadan sonra şiddeti çoğaldı gibi ama az sürüyo yani sabahları 1 saat falan bide yemeklerden sonra işte,allahtan daha çıkarmadım hiç,hiç öle yaşamak istemiyorum ama bakalım artık,burada tuvalete gitmek ne demek dün çotanakla konuşuyoduk resmen kapısının önünde yatcaz artık,okadar yani,3dk-5dk da bir wc deyiz ya,su daha mideme inmeden offfffffffff,bugün bulantım yarım saat falan sürdü bitti hiç yok daha çok mutluyum :))))

denizimm canım umarım herşey yolundadır..moralimi düzelttim ve geldim yine dayanamadım...geldiğim de iyi oldu carna ve deniz1958 hamiş çok sevindim....welcome heyecanla bekliyorum.inşallah hamiştir
denizimm benim yeni tarih 24 Mayıs...ama belkide erkenden 17 Mayıs ta gelir ..tek isteğim şuan adetlerim düzene girsin..bakalım bu ay ne olacak

canımmmmmmmm çok sevindim seni grdüğüme beni çok üzdün o gün sennn:eek:klava: bak bidaha öyle konuşma tamammı tatlımmm:eek:lmaz:

denizimm canım umarım herşey yolundadır..moralimi düzelttim ve geldim yine dayanamadım...geldiğim de iyi oldu carna ve deniz1958 hamiş çok sevindim....welcome heyecanla bekliyorum.inşallah hamiştir
denizimm benim yeni tarih 24 Mayıs...ama belkide erkenden 17 Mayıs ta gelir ..tek isteğim şuan adetlerim düzene girsin..bakalım bu ay ne olacak
Hoş geldin canım inşallah bu sefer hamiş olursun
Canım benimde dünden beri hep ıslaktı şimdide yine beyaz akıntı gelmiş...Delireceğim sanki ya...Bu gün bir ara 1 saat öncesi falan sağ kasığımda yanmalı ağrı oldu...Zaten göğüs uçlarını yazmıştım...Canım birde baksana bakalım göğüs damarların gerdanınla kesişiyormu ve göz bebeklerinde büyüme varmı...Ay ne çok sorundum...

Kız stres yapma hamiş olcan inşallah

burcummm çalışmalar nasıl gidiyooo...bak bu ay ben senden hamileyiiiiim demeni bekliyoruuum

valla çalışmalar iyi gidiyoda tatlım kendimi sıkmıyorum artık olursa olur olmazsa diğer aya inşş.ama zaten bu ayda olmazsa dr.a gtmeyi düşünüyorumbilmiyorumkismile

mse121822 cnm evet ya bidaha öle yapma,hayatta ne dertler var,biz burda eğleniyoruz hepimizin hemen olmuyo bebişleri birbirimizi teselli ediyoruz,herşeylerimizi paylaşıyoruz,boşver eğlenmemize bakalım bak yeni tarihini beklicez buay sabırsızlıkla,inşallah güzel haberler verirsin

Canım benimde dünden beri hep ıslaktı şimdide yine beyaz akıntı gelmiş...Delireceğim sanki ya...Bu gün bir ara 1 saat öncesi falan sağ kasığımda yanmalı ağrı oldu...Zaten göğüs uçlarını yazmıştım...Canım birde baksana bakalım göğüs damarların gerdanınla kesişiyormu ve göz bebeklerinde büyüme varmı...Ay ne çok sorundum...

Dilekçim bence bu kadar soru soracağına test yapsan daha iyi :))) bizide çatlattın kızzz

canımmmmmmmm çok sevindim seni grdüğüme beni çok üzdün o gün sennn:eek:klava: bak bidaha öyle konuşma tamammı tatlımmm:eek:lmaz:

özür dilerim arkadaşalr ama çok üzüldüm ben..adet düzensizliğim 3-4 aydır düzne girmiyor dostinex kullanıyorum..benim sütüm kesilmemiş hala onun için verdi doktor ..bir ay kullandım ama fayadasını göremedim..bakalım bu ay da kullanıcam dostinex...tek isteğim düzene girsinn..hamiş olmasamda olur..

olmuş canımm şimdilik iyi silikonmu ne koymuşlar içine bnde anlamadım amakaydirigubbakcemile3

boşver olmuş ya,salla gerisini kaydirigubbakcemile3 cnm dur bakalım senin buay olcak inşallah,çalışmalar nasıl :)))
mse121822 cnm senin adın ne böle çok uzun oluyoda yazmak,ben sinem

mse121822 cnm evet ya bidaha öle yapma,hayatta ne dertler var,biz burda eğleniyoruz hepimizin hemen olmuyo bebişleri birbirimizi teselli ediyoruz,herşeylerimizi paylaşıyoruz,boşver eğlenmemize bakalım bak yeni tarihini beklicez buay sabırsızlıkla,inşallah güzel haberler verirsin

çok moralim bozuldu ama kendime geldimm şimdi...bakalım önümüzdeki aylara artıkk...senin baya büyümüş bebek...7 haftalık olmuş...

özür dilerim arkadaşalr ama çok üzüldüm ben..adet düzensizliğim 3-4 aydır düzne girmiyor dostinex kullanıyorum..benim sütüm kesilmemiş hala onun için verdi doktor ..bir ay kullandım ama fayadasını göremedim..bakalım bu ay da kullanıcam dostinex...tek isteğim düzene girsinn..hamiş olmasamda olur..

olur tatlım olurr kafana takma hiçbişeyii sen yeterki.geçen bi topikte okudum daha 30 yaşındaki kadına doktor erken menopoza giriyosun demiş yaaa ne kadar üzldümm yatıp kalkıp allaha şükretmeliyizz:Saruboceq:

deniz1958 bulantılarınmı başladı cnm benim 4. haftanın içindeyken vardı hep ama hafif yani öle rahatsız etmiyordu 6. haftadan sonra şiddeti çoğaldı gibi ama az sürüyo yani sabahları 1 saat falan bide yemeklerden sonra işte,allahtan daha çıkarmadım hiç,hiç öle yaşamak istemiyorum ama bakalım artık,burada tuvalete gitmek ne demek dün çotanakla konuşuyoduk resmen kapısının önünde yatcaz artık,okadar yani,3dk-5dk da bir wc deyiz ya,su daha mideme inmeden offfffffffff,bugün bulantım yarım saat falan sürdü bitti hiç yok daha çok mutluyum :))))

sinemcimm dün akşam baya kötü olsum ya ama 10-15 dakika falan bugün iyiyim şükür

canım hoşgeldin tekrar. bidaha özletme kendini.
kendini böle hemen umutsuzluğa itme.
çünkü snein zaten kendini oyalayacak bi meleğin var.
aslında kafana takmasan bence adetin de zmanında gelicek.
bebiş de.
sen yerki inan.

Dilekçim bence bu kadar soru soracağına test yapsan daha iyi :))) bizide çatlattın kızzz

canım ya bence de test yapsana. boşuna kendini yiyosun.
iç,imden bi ses sende hamilesin diyo.
inşallah.

welcomee yarın sabaha kadar bekleme bence uzun süre idarra çıkma sonra test yap..varsa çıkar bence..güzel haberlerini bekliyorumm

Ya kızlar ewde test yok...Eşimi bekliyorum dışarı beraber çıkacağız...Test alacağım ama sanki yapamayacağım gibime geliyor...Ya kırmızılar gelecek yada korkudan yapamıyorum...
Zaten kızlar ben bu gidişle ilk sizleri hamile bıraktıracağım ben hala sorunur dururum herhalde...

bu aralar feci canım sıkılıyo
zaten hastayım biraz üşütmüşüm
elim hiçbi işe kalkmıyo
evi öyle bi dağıttım ki sormayın
herşey eşime kaldı
ben yemek yapıyorum sadece.
vücudum kırılıyo
hiç keyfim yok .
:sinifsinif::sinifsinif::sinifsinif:

X