2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

Ne yapayım ya bekleyeceğim...Beklemek en doğrusu...Aslında kızlar bende kendime şaşıyorum ama bu ay neden böyleyim bilmiyorum...Bekleyeceğim karar verdim ama akşama test alacağım yinede eşim saklasın bir yere bulamayayım...

Beklemek çok zor kızlar ya...Ama ALLAH ım yazmadıysa elde yapılacak bişey yok...Bakalım görecekmiyiz kırmızı kartı yoksa bebişimimi göreceğim...

canım benim 1-2 gün kala regl sancım avrdı aha dedim regl olcam... benim gibi iki tane test al ben birini akşam yapmıştım birini sabah ikisinde de çooook silik çıktı yani akşamla sabah arasında hiç bir fark olmadı canımm

Ne yapayım ya bekleyeceğim...Beklemek en doğrusu...Aslında kızlar bende kendime şaşıyorum ama bu ay neden böyleyim bilmiyorum...Bekleyeceğim karar verdim ama akşama test alacağım yinede eşim saklasın bir yere bulamayayım...
Bekle kız bekle bende beklicem eğer hamile olursam

chocolate........ .............30 nisan........ ...........3. deneme
Kızlar arkadaşımız nerde girmedi bugün dimi...Bende bu arkadaşı merak ediyorum şuan...

DENİZ1958 canım sen testini hangi gün ettin...

27 sinde olmam lazım o akşam yaptım ama saatler sonra çıktı ikinçi çizgi bir gün geçtikten sonra akşamı yaptım çoookk silik çıktı ışığa tutunca görünüyordu sabah kalktım yine aynı şekilde çıktı dayanamayıp kan verdim onda çıktı ama yeni oluşmuş işte değeride düşüktü

27 sinde olmam lazım o akşam yaptım ama saatler sonra çıktı ikinçi çizgi bir gün geçtikten sonra akşamı yaptım çoookk silik çıktı ışığa tutunca görünüyordu sabah kalktım yine aynı şekilde çıktı dayanamayıp kan verdim onda çıktı ama yeni oluşmuş işte değeride düşüktü

Peki akıntı ve göğüs durumun ne alemdeydi...Canım seni sıkıyorsam hep sorarak ama sanki unutuyorum ne olduğunu...

Peki akıntı ve göğüs durumun ne alemdeydi...Canım seni sıkıyorsam hep sorarak ama sanki unutuyorum ne olduğunu...

unutman normal tatlım o kadar kişiyle konuşuyoruz ki... akıntım kesinmedi benim hiç hem çamaşırım ıslaktı göğüslerimin ucu koyulaştı ve yanları ağrıyor dokununca şiştiler bide tabi

2010 MAYIS AYINDA HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER
welcome.........................1 mayıs.................13.deneme
sellvi...............................1 mayıs...... ..........1.deneme
mse121822.....................3 mayıs.................4.deneme
mutter.............................6 mayıs................3.deneme
sevdalinka06....................9 mayıs.................8.deneme
hazel82...........................9 mayıs.................2.deneme
seliz...............................10 mayıs................4.deneme
karakaya.........................11 mayıs................4.deneme
sinannuray.......................13 mayıs................2.deneme
bsbirkin...........................14 mayıs.................4.deneme
suur.................................14 mayıs...............2.deneme
sherin..............................15 mayıs................5.deneme
d_kupcu...........................16 mayıs...............2.deneme
buurcuum.........................17 mayıs...............2.deneme
nurmeh.............................17 mayıs...............4.deneme
simiramis..........................20 mayıs..............10.deneme
pelin67.............................21 mayıs...............6.deneme
lulu55..............................22 mayıs................3 .deneme
pretty9217........................22 mayıs...............2.deneme
gülpembe80......................22 mayıs...............5.deneme
toprakceylin......................23 mayıs...............3.deneme
hilal24.............................????????................3.deneme
azize1..............................????????...... .......2.deneme

2010 NİSAN AYININ GÜZEL HAMİŞLERİ

bebişkom88........1 nisan........6.deneme (BİZE UĞUR GETİRİRSİN İNŞALLAH)
panddamm..........4 nisan....... 2.deneme( MAŞALLAH DİYELİM)
panki..................7 nisan........11.deneme ( BİR GÜNDE 2. SÜPER HABER )
cotanak28..........10 nisan....... 2.deneme ( BİR BOMBA HABER DAHA- DEVAMINI BEKLİYORUZZZZ)
sporstar..............9 nisan ........1. deneme ( İŞTE İLK DENEMEDE TUTTURAN BİR SÜPER ŞANSLI HAMİŞŞŞ)
ilfa.....................16 nisan........3.deneme( TEBRİK EDİYORUZ -NAZAR DEĞMESİN.)
eda80................18 nisan........???????? ( DURULAN TOPİĞİMİZE BİR HAMİŞ DAHA.YUPPİ!!!)
elif159................22 nisan........9.deneme ( LİSTEMİZDE YOKTU AMA NİSAN AYINA Bİ HAMİŞ DAHA EKLENDİ.)
yabangül............17 nisan.........???????( TEBRİK EDİYORUZ -SAĞLIKLA KAVUŞ İNŞALLAH)
denizim16..........24 nisan.........1.deneme ( MELEĞİM CENNETTEN HEDİYEMİZİ KARDEŞİNİ GÖNDERDİ)
estamp..............24 nisan.........1.aşılama ( BİR GÜNDE 2. GÜZEL HABER. NAZAR DEĞMESİN!!!)
deniz1958.........27 nisan..........2.deneme ( OLEYYYYYYY BİR GÜZEL HAMİŞ DAHA. NAZAR DEĞMESİN.)
beliney85...............................................( TEBRİKELR ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN.)
sipiga..............24 nisan...........1.deneme ( İŞTE BİR ÇİFT ÇİZGİYİ GÖREN DAHA.)
carna81...........30 nisan...........2.deneme ( İŞTE ÇOK GÜZEL BİR ANNE ADAYI DAHAAAA....)

beklemedekiler

andac.............................21 nisan.................3.deneme
gelincikd.........................23 nisan.................2.deneme
gözdeati.........................24 nisan..................6.deneme
bahar07..........................26 nisan..................4.deneme
gisli...............................28 nisan...................1.deneme
chocolate........ .............30 nisan........ ...........3. deneme
candygirl85....................30 nisan....................8.deneme
banu77..........................30 nisan....................6.deneme

Canım benimde dünden beri hep ıslaktı şimdide yine beyaz akıntı gelmiş...Delireceğim sanki ya...Bu gün bir ara 1 saat öncesi falan sağ kasığımda yanmalı ağrı oldu...Zaten göğüs uçlarını yazmıştım...Canım birde baksana bakalım göğüs damarların gerdanınla kesişiyormu ve göz bebeklerinde büyüme varmı...Ay ne çok sorundum...

denizimm canım umarım herşey yolundadır..moralimi düzelttim ve geldim yine dayanamadım...geldiğim de iyi oldu carna ve deniz1958 hamiş çok sevindim....welcome heyecanla bekliyorum.inşallah hamiştir
denizimm benim yeni tarih 24 Mayıs...ama belkide erkenden 17 Mayıs ta gelir ..tek isteğim şuan adetlerim düzene girsin..bakalım bu ay ne olacak

Canım benimde dünden beri hep ıslaktı şimdide yine beyaz akıntı gelmiş...Delireceğim sanki ya...Bu gün bir ara 1 saat öncesi falan sağ kasığımda yanmalı ağrı oldu...Zaten göğüs uçlarını yazmıştım...Canım birde baksana bakalım göğüs damarların gerdanınla kesişiyormu ve göz bebeklerinde büyüme varmı...Ay ne çok sorundum...

welcomee yarın sabaha kadar bekleme bence uzun süre idarra çıkma sonra test yap..varsa çıkar bence..güzel haberlerini bekliyorumm

kızlarrrrrrr ben geldimm benim laptopun şarj kablosu bozulmuştu yaptırdı bgn eşim hemen açtım ama bugün bi hamiş haberimiz yok sanırım

X