2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

kızzz carnacımmm hıc sesın cıkmıyorrr bakım ne yapıyorsun halen saskınmısın ben sana demıstım ama nedendır bılmıyorum senın hamılelıgın cok ıcıme dogmustu babasına nasıl soyledın kız sasırdımı ayyy ne guzel ya ılk bebek heycanı

Alışmaya çalışıyorum tabi.Yemen bile değişiyor hemen : )

Evet canım sen bana ''hamilesin'' deyip duruyordun.Heycan şaşkınlık arasında bişiyim.

Ne bileyim kızlar...Dün eşimle konuştuk cumartesi günüm benim ogün eşim gece 11 de gelecek işten...Dedik arabayla çıkmayız o saatte hem gezmiş oluruz yürüyerek o saatte nöbetçi eczane buluruz alırız test sabahınada ilk idrarla yaparım testimi...

Bende ortalarda rüyamda baş ağrısı çektiğimi ilaç aradığımı ama hamile olupta içmediğimi yazmıştım...Dün bütüngün başağrısı çektim akşam eşime diyorum ki sanki ben bunun rüyasını görmüştüm diyorum...Dünde feci başım ağrıyordu ilaç içmek geldi aklıma hep ama içmedim...

Ne bileyim kızlar...Dün eşimle konuştuk cumartesi günüm benim ogün eşim gece 11 de gelecek işten...Dedik arabayla çıkmayız o saatte hem gezmiş oluruz yürüyerek o saatte nöbetçi eczane buluruz alırız test sabahınada ilk idrarla yaparım testimi...

Ya yarında yapabilirsin varsa silikde olsa çıkıyor.Günün zaten: ) stress den kurtulursun.Bizde hayırlı haberi bir an önce alırız .:Saruboceq:

Bende ortalarda rüyamda baş ağrısı çektiğimi ilaç aradığımı ama hamile olupta içmediğimi yazmıştım...Dün bütüngün başağrısı çektim akşam eşime diyorum ki sanki ben bunun rüyasını görmüştüm diyorum...Dünde feci başım ağrıyordu ilaç içmek geldi aklıma hep ama içmedim...

Sanada malum oluyor demek ki : )

İyiki de içmemişsin.Ben çok pişmanım zaten.Ama ne bilim o kadar kötü bir kasık ve bacak ağrısıydı ki dayanamadım.Ve bildiğim regl ağrısı yani hiç fark yok.Diyemiyorsun hamilemiyimdir acaba.

Aynen canım ben regl biter b,tmez kaldım.Zaten hesap prtada 4 haftalıkmışım.Sana ne kadar olduğunu söylemediler mi kan testi sonucunda.Pazartesi git ver kan daha yükselicektir değerin.

Senin idrar testinde geç çıkmıştı.Benim hemen belirdi anında.Demekki sende geç döllenme olmuş.Sıkma canını.

Benimde regl günüme göre dün tam 4 haftalıktı canım ama sanırım dediğiniz gibi sonlarda tutturduk doktorda daha yeni zaten dedi

Ya yarında yapabilirsin varsa silikde olsa çıkıyor.Günün zaten: ) stress den kurtulursun.Bizde hayırlı haberi bir an önce alırız .:Saruboceq:

özlem ikimizde aynı durumdaydık adet olacak sandık ama hamiş çıktık Dilek de öyle geliyor bana

Kızlar benim son 3 adet tarihime göre pc de hesaplama 7 mayıs gösteriyor ama ateş ölçümüde 1 mayıs gösteriyor geçen ay yine pc hesaplama 5 nisandı ama 3 nisanda adet oldum...
İnşallah canım ya...Yazdımda zaten arkadaş beni hamile görmüş msj attı özelden ağlamaya başladım...Birbirimizi tanımıyoruz burda arkadaş olduk...Oda hamile...Arkadaşlarda diyorki hamile rüyasına inan bence...

ayy kızlar hamıle ruyaları cıkarmı.esımın okuldakı bır ogretmen arkadasta( bu arada bızım calısmalara basladıgımızı kımse bılmıyor.herkes daha cocuk dusunmedıgımızı sanıyr)ruyasında benı hamıle gormus.dun soylemıs.nasıl sevındım.ruyası bıle guzel.hamıle ruyaları cıkarmı yaa.inşallah.ama benım hıc belırtım yok hala.son 8 gun.gogus uclarım dıklestı sadece ozellıkle sag gogsum.dik dik boyle.bıde dokununca yada sıkınca cok hafıf agrı oluyor.

amaaan bende folık asıtı bıraktım.iç iç bısı yok.içmıyorum bende.cogu zaman unutuyorum zaten:umursamaz:

ayy kızlar hamıle ruyaları cıkarmı.esımın okuldakı bır ogretmen arkadasta( bu arada bızım calısmalara basladıgımızı kımse bılmıyor.herkes daha cocuk dusunmedıgımızı sanıyr)ruyasında benı hamıle gormus.dun soylemıs.nasıl sevındım.ruyası bıle guzel.hamıle ruyaları cıkarmı yaa.inşallah.ama benım hıc belırtım yok hala.son 8 gun.gogus uclarım dıklestı sadece ozellıkle sag gogsum.dik dik boyle.bıde dokununca yada sıkınca cok hafıf agrı oluyor.

inşallah canım rüyası gerçek olur :Saruboceq:

Canım çıkar dedi banada arkadaşlar...Benimde adetime 10 gün kala filan sadece sağ göğüs ucum sıkınca ağrımaya başladı solda bişey yoktu canım...Birkaçgün sonra yanlardan dokununca ağrımaya başladı...Normlade başladımı ağrımaya komple ağrırdı dokunamazdım üstüne yatamazdım hareket ettikçe bile ağrırdı bu ay olmadı...

arkadaşlar bende sessiz izleyiciyim hergün okuyorum ama yazmak gelmiyo içimden hamile arkadaşları tebrik ediyorum allah sağlıklı bi şekilde kucağınıza aldığınız günleride nasip etsin arkadaşlar ümitsizliğe kapılmayın hayırlısı olsun bu ay olmazsa bidahaki ay inşallah inancınızı kaybetmeyin hepimiz bi gün anne olucaz bakın carna nın hiç umudu yoktu adet olucam diyodu denizde öle ama hamişler inşaşllah sizde hamilesinizdir

Canım çıkar dedi banada arkadaşlar...Benimde adetime 10 gün kala filan sadece sağ göğüs ucum sıkınca ağrımaya başladı solda bişey yoktu canım...Birkaçgün sonra yanlardan dokununca ağrımaya başladı...Normlade başladımı ağrımaya komple ağrırdı dokunamazdım üstüne yatamazdım hareket ettikçe bile ağrırdı bu ay olmadı...

benim adet olucağım zaman göğüslerimde hiçbi değşiklik olmazdı ama hamile kalınca çok şişti ağrıyodu bide kahverengi yerleri daha koyu bi renk almıştı

kızlar meraba sabah gıttım kan testı yaptırttım.ama sonucunu p.tesı al dedıler:KK43:( ben nasıl sabretcem ozamana kadar:KK43:((( ama aksam 5 gıbı ınternetten bak belkı cıkar dedı adam ınsallah bellı olur yoksa catlarım ben meraktan:KK43:((((

kızlar meraba sabah gıttım kan testı yaptırttım.ama sonucunu p.tesı al dedıler:KK43:( ben nasıl sabretcem ozamana kadar:KK43:((( ama aksam 5 gıbı ınternetten bak belkı cıkar dedı adam ınsallah bellı olur yoksa catlarım ben meraktan:KK43:((((

ya gerçekten sabredilmez .
bence de netten bi kontrol et derim ben.
ben çatlrdım ya.

canım bi kaç saatte çıkıyo zaten neden pazartesi dediler ki

X