2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

Kizlar birsey sorcam, oylama yapiyoruz simdi

Simdi test yaparsam negativ mi cikacak yoksa positiv mi? Söyleyin bakin ondan sonra yapmaya gidecem zemuszemus

yaa kızlar bu ticker nasıl yapılıyr

cnm burda geçmişte bi arkadaş anlatmıştı bende ordan yaptım,sonra hepsini kurcaladım becerdim işte,geçmişi karıştır istersen ezbere bilmiyorum valla anlatmayı, chocolate yap test ya,olumlu gibi sanki

ÖZLEM gitmiş bile...
Canım test için ben bişey diyemiyorum sonuç olarak o konuda hislerim kuvvetli değil ama var olsun çok istiyorum tabiki yapmanıda canım...

canıımm hayırlı olsun ya çok sevindim allah analı babalı büyütsün

cnm ya makarna yapıyorum bide taze fasülye patatesli havuçlu :))) normal günlük yemeklerden yani,eşim 4-12 kendime yapıyorum bunları,çotanak cnm niye moralin bozuktu ben kaçırdım ya,hatta msj yazdım burda sana bişeymi oldu diye,yinemi kanama oldu cnm,dinlen kalkma hiç

canım benım bu hormonlar bana etkı etmeye basladı herhalde sabah yıne bıraz kanamam oldu ne yapayım bununla yasamaya alısıcam yeterkı rabbımden ıstedıgım bebısıme bırsey olmasın herseye aglar oldum gulunncek seye bıle gulerken aglıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…