2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

meraba arkadaslar ben burda yenıyım 20 mart sat ama hala adet olmadım 10 gun gecıktı 6. gun test yaptım cıkmadı bugunde yaptım yıne cıkmadı :KK43: yarın doktora gıdıcem dua edın ultrasonda cıksın umutlar yıne baska aya kalmasın:KK43:(((

meraba arkadaslar ben burda yenıyım 20 mart sat ama hala adet olmadım 10 gun gecıktı 6. gun test yaptım cıkmadı bugunde yaptım yıne cıkmadı :KK43: yarın doktora gıdıcem dua edın ultrasonda cıksın umutlar yıne baska aya kalmasın:KK43:(((

hoşgeldin canım.kaçıncı denemndi.bide fazla stresten ve mevsmselde olabiliuo kendimden biliorum bnmde 1 hafta gecikmişti bu ay.ama inşallah hamilesindirzemuszemus

bende makarna yapayım bariii canımda istedii
yap cnm çok güzel oluyo,yiyorum bir yandan da :))))
canım benım bu hormonlar bana etkı etmeye basladı herhalde sabah yıne bıraz kanamam oldu ne yapayım bununla yasamaya alısıcam yeterkı rabbımden ıstedıgım bebısıme bırsey olmasın herseye aglar oldum gulunncek seye bıle gulerken aglıyorum

cnm ya sıkma canını demek senin yerleşmesi bu şekilde oluyo,ayy bend eöle herşeye ağlar oldum bugün okula giderken yaşlı bi teyze gördüm karşıdan geçirdim böle gözlerimden aktı yani,eğdim başımı artık kimse görmesin diye,çok üzüldüm ya,bide ağlayamıyorumda öle herkesin içinde sıkıyorum hep,bence bisüre sonra geççek cnm senin o yerleşme sıkma canını sen

size hızlı cevap yazıyorum ben nasıl oluyo burdan cevap yazmak.ben 5 subatta ılk bebısımı dusurdum ama 5 haftalıkmıs.doktorum 1 ay yanı bır adet donemı sonra tekrar deneyebılırsınız demıstı 20 marta adet olunca bu ay calısmalara basladık:) hayırlısı ınsallah hamıleyımdır

size hızlı cevap yazıyorum ben nasıl oluyo burdan cevap yazmak.ben 5 subatta ılk bebısımı dusurdum ama 5 haftalıkmıs.doktorum 1 ay yanı bır adet donemı sonra tekrar deneyebılırsınız demıstı 20 marta adet olunca bu ay calısmalara basladık:) hayırlısı ınsallah hamıleyımdır

geçmiş olsun cnm inşallah bidaha böle birşey yaşamazsın,belkide hamilesindir hiç belli olmaz ama cnm burdaki arkadaşlardan duyduğum kadarıyla düşükten sonra bisüre adet düzensizliği olabiliyormuş,ama sen yinede temkinli ol belkide bebiş vardır,ben normal aşağıya indiriyorum sayfayı ordan cevap yazıyorum ama aynı şeydir heralde

1. adım: Trying To Conceive Ticker adresine gir http://www.tickerfactory.com/ezticke...ner.php?type=0
2. adım: Açılan sayfada Ruler/Slider seç ve Next de
3. adım: Sıradaki sayfada 16 ya kadar sayfalarda farklı resim formatları var istediğin bitanesini seç, başındaki butonu tıklayarak,sonra yine Next
4. adım : Sıradaki sayfada 10 a kadar olan sayfalarda bulunduğun günün resmini seçiyosun sonra yine Next
5. adım : Gelen sayfada
Cycle Start Date: Son adetinin başlama tarihi
Cycle Length: Siklusunun uzunluğu
Ovulation Cycle Day: bunu boş bırakabilirsin
Current Time: 1 a.m. yap
Sonra yine Next diyosun
6. Adım: Açılan sayfada grafiğin görünüyo zaten, hemen altında da bbCode: var.
O kodun içinden
....[img] arası olan kısmı kopyalayıp kullanıcı panelindeki Profil Düzenle bölümdeki kendi kısmına yapıştırıyosun hepsi bu

alıntı yap var solda oraya tıklıyarak yazıcaksın canım

yap cnm çok güzel oluyo,yiyorum bir yandan da :))))

cnm ya sıkma canını demek senin yerleşmesi bu şekilde oluyo,ayy bend eöle herşeye ağlar oldum bugün okula giderken yaşlı bi teyze gördüm karşıdan geçirdim böle gözlerimden aktı yani,eğdim başımı artık kimse görmesin diye,çok üzüldüm ya,bide ağlayamıyorumda öle herkesin içinde sıkıyorum hep,bence bisüre sonra geççek cnm senin o yerleşme sıkma canını sen

canım ınsallah yerlesmedır bılmıyorum ya daha ne kadar surecek acaba valla aynı bende oyleyım ya dun aksamda yaprak dokumunda de agladım sankı bana ne oluyorsa alt tarafı bı dızı

canım hosgeldın aramıza uzulme canım dualarımız senınle ınsallah hamılesındır :Saruboceq:

geçmiş olsun cnm inşallah bidaha böle birşey yaşamazsın,belkide hamilesindir hiç belli olmaz ama cnm burdaki arkadaşlardan duyduğum kadarıyla düşükten sonra bisüre adet düzensizliği olabiliyormuş,ama sen yinede temkinli ol belkide bebiş vardır,ben normal aşağıya indiriyorum sayfayı ordan cevap yazıyorum ama aynı şeydir heralde

canım tşkler cevabın için sen hamilemisin?

tşk ederim burda olmak çok güzelmiş hem kafamı rahatlatmış oldum hemde sizlerle tanışıyorum:))

valla bi üye oldunmu bağımlısı oluosun vallakaydirigubbakcemile3 hem kafan dağılıyo hem bilmediğin yeni ve deişik şeyler öğreniosun hemde yeni yeni arkadaşların oluo

pekı arkadaslar aranızda hıc 10 gun gecıkmeden sonra ıdrar testı yapıp negatıf cıkan sonrada hamıle olan varmı yanı bu test yanlıs olabılırmı

X