2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

Canım sen zaten belirtilerimi biliyorsunEn çok da sen yardımcı olmuştun bana.Teşekkür ederim : )

Löp löp yağ kilo olsun bebişe : ) bende barbunya yiyorum.Ayy ne yapıcağımı bilmiyorum ki.

Canlarim benim ya kimbilir negüzeldir bebisinizin karninizda oldugunu bilmek..

Insallah ay sonunda yine bir patlama olur demistim allah dilegimi kabul etmis demek ki kaydirigubbakcemile3 Yanliz bu güzel haberler bitmedi daha kizlar icime doguyor daha gelecek güzel haberlerimiz var.

ne demek cnm lafımı olur ne yaptımkiopuyorumnanaktancnm sana ticker yapalım hadi,ya bide bişey sorcam ya şu göğüsün kahverengileri koyulaşıyomuş ya benim koyulaşmadı hiç,tenlemi alakalı o acaba ya

Ha kızlar birde üşüme ve ateş oluyordu ara ara.Sıtmata tutulmuş gibi.

Dün o bende çok oldu kuşum ayaklarım üşüdü çorabın üstüne çetik giydim polar eşortmanlarımı giydim ama ayaklar buz birde üstümde yelek sonrada bir ateş bastı sormayın yandım akşamada sıtmalandım...

ne demek cnm lafımı olur ne yaptımkiopuyorumnanaktancnm sana ticker yapalım hadi,ya bide bişey sorcam ya şu göğüsün kahverengileri koyulaşıyomuş ya benim koyulaşmadı hiç,tenlemi alakalı o acaba ya

Olur tabii.Sırf kendi derdini anlatıp yardımcı olmayanlarda var : )

Yok canım benimde koyulaşma olmadı.Zaten açık tenliyim bende sanırım sende öylesin.Tenle alakalı ama hamilelğin ilerki zamanlarında koyulaşaktır.

Şu kan sonucunu alayım da yapapım.Şimdi yine boş yere don biçmeyeyimçGerçi biçtim biçeceğim kadar :roflol:

Insallah ay sonunda yine bir patlama olur demistim allah dilegimi kabul etmis demek ki kaydirigubbakcemile3 Yanliz bu güzel haberler bitmedi daha kizlar icime doguyor daha gelecek güzel haberlerimiz var.

cnm inşallah allah sizede nasip etsin,inşallah etçekte az kaldı,evet valla hızla dökülüyo haberler bencede bitmicek daha gelcek bakalım hayırlısıyla

CHOCOLATE canım sende sakın moralini bozma eğer sen bozarsan eşininde bozulur ve eşinin sperm olarakta etki eder düşük olmasına...Acaba eşinde sitresmi yaptıki bu konuda...

Dün o bende çok oldu kuşum ayaklarım üşüdü çorabın üstüne çetik giydim polar eşortmanlarımı giydim ama ayaklar buz birde üstümde yelek sonrada bir ateş bastı sormayın yandım akşamada sıtmalandım...

Aynen canım işye böylee.Dünn üşeyerek girdim yatağa sonra yavaş yava çorabı çıkarıp attım üstümden herşeyi: ) Ya geliyorsun arkamızdan işte : )

Son düzenleme:
MELEĞıM hoş geldin canım...Sende sanırım bunca adet geçikmesi sonucu mutluluğu yakaladın...Seninde göbüşte bir melek var dimi...

Şu an zaten bişi hissetmiyon kız.Boşluk gibi tuhaf bişi ne yaptığını bilmez halde oluyorsun.: )

Allah seninde gönlüne göre versin inşaallah sende hamilesindir.Ben umutsuzluğa kapıldımda neler yaptım, sende kapılma bence.

Olur tabii.Sırf kendi derdini anlatıp yardımcı olmayanlarda var : )

Yok canım benimde koyulaşma olmadı.Zaten açık tenliyim bende sanırım sende öylesin.Tenle alakalı ama hamilelğin ilerki zamanlarında koyulaşaktır.

Şu kan sonucunu alayım da yapapım.Şimdi yine boş yere don biçmeyeyimçGerçi biçtim biçeceğim kadar :roflol:

biçtik biz artık kesin hamilesin sen,değilsende artık zorla yapçaz sabah akşam çalışcan yanisırnaşık şey,evet bende açık tenliyim sanırım kayulaşmıcak,çok kişinin bu dönemde koyulaşıyo çünkü,3.aydan sonrada göbek çizgisi oluyomuş,ben onu hiç beğenmiyodum ya :)))laelaelaelaelae

Ah kızlar ah nekadar çok istiyorumki bu bebeği ama geçen aylara göre değilim sanki...Var diyemiyorum...Önceki aylarda eşime ben hamileyim diyordum ama havayı alıyordum...Bu sefer demek gelmiyor bile içimden ama inşallah dolu alırım bu sefer...

Kızlar DENıZ16 nerde...Bu kız hamiş kaldı gitti...Gelsin soracam ben ona...Kıyamam ki ama onunda meleği var...Denizzzzzzzzzzz gelince listeyi yenileeee....Hamişler çoğaldı....

CHOCOLATE canım sende sakın moralini bozma eğer sen bozarsan eşininde bozulur ve eşinin sperm olarakta etki eder düşük olmasına...Acaba eşinde sitresmi yaptıki bu konuda...

Zaten esime hci belli etmedim üzüldügümü, sorun degilmis engel degilmis dedim. Onun üzülmesine dayanamam kiyamam ben ona. Zaten tuhaftir bes gün calismadigimiz halde miktar olarak coook az geldi sperm sasirmistim zaten neden buakdar az diye. Biraz fazla özele girdi ama baska türlü anlatamazdim kusura bakmayin.

Gerci miktarin pek önemi yok aslinda, önemli olan icindekilerin kalitesi ve hareketliligi.

biçtik biz artık kesin hamilesin sen,değilsende artık zorla yapçaz sabah akşam çalışcan yanisırnaşık şey,evet bende açık tenliyim sanırım kayulaşmıcak,çok kişinin bu dönemde koyulaşıyo çünkü,3.aydan sonrada göbek çizgisi oluyomuş,ben onu hiç beğenmiyodum ya :)))laelaelaelaelae

Valaha ister beğen ister beğenme yapcak bişi yok kaydirigubbakcemile3

Canım bak ben sana belirtileri yazayım. 10 gün öce kasıkda batma seyirme , gaz, sol kasığımda sanki bir şeyler oynuyor gibi oluyordu.Şimdi düşünüyorum inanazılmaz hassaslaşmıştım her şeye ağlıyordum.Abuk sabuk.İnanılmaz tatlı isteiğim vardi ve buraya yazıyordum iştahım çok açık diye.Ara ara yoğun losyon gibi akıntı.Gögüserim erken şişmeye başladı bu sefer, normal de de regl öncesi şişer ama bu sefer erken başladı.

Ama bu kasık batmaları ve diğer belirtiler 5 gün önce kesildi yerini regl olacakmışım gibi kasık ağrılarına bıraktı.Göğüs uçlarımda acı oldu bu kadar.Ve akıntım yok.

canım benım yaa cok sagol.bende hıc gogus dolgunlasması olmadı.hergun yokluyorum ama yok.kasık batması da batma nasıl olur hala anlamadım.ama boyle hafıf agrı gıbı bısı oluyor sol kasıgımda.o da yururken yada düz durdugumda degıl boyle otururken one egıldıgımde hıssedıyorum.bendede 4 gundur delı gıbı tatlı ıstegı var ama ben zaten tatlı cok severım . akıntım hıc olmadı.goguslerde agrı var sadece.ama yan tarafları yani ozellıkle uclara en uzak yerler de bazen agrı gırıyor okadar.usume oluyro ama havalardandır ama ates basma hıc olmadı.

Aaa bende göğüsllerde koyulaşma arıyorum ha...Bende açık tenliyim ama bazen o daire genişliyor bazende büzüşüyor benim oynak bişey...

Zaten esime hci belli etmedim üzüldügümü, sorun degilmis engel degilmis dedim. Onun üzülmesine dayanamam kiyamam ben ona. Zaten tuhaftir bes gün calismadigimiz halde miktar olarak coook az geldi sperm sasirmistim zaten neden buakdar az diye. Biraz fazla özele girdi ama baska türlü anlatamazdim kusura bakmayin.

Gerci miktarin pek önemi yok aslinda, önemli olan icindekilerin kalitesi ve hareketliligi.

Sanırım ilaç veriyorlar değil mi?

Benimde cok akintim var, akintim hic kesilimedi zaten. Keskin kokusuda var akintinin. Aslinda umutlanasim geliyor ama senin neyine diyesim geliyor kendi kendime.

Aaa bende göğüsllerde koyulaşma arıyorum ha...Bende açık tenliyim ama bazen o daire genişliyor bazende büzüşüyor benim oynak bişey...

Çok takılma dilek ona.Bende aradım günlerdir koyulaşma olmadı.Bak hatta öyle aman aman bi dikleşmede olmadı uçlarında üşüyünce dikleşiyor.kaydirigubbakcemile3

canım benım yaa cok sagol.bende hıc gogus dolgunlasması olmadı.hergun yokluyorum ama yok.kasık batması da batma nasıl olur hala anlamadım.ama boyle hafıf agrı gıbı bısı oluyor sol kasıgımda.o da yururken yada düz durdugumda degıl boyle otururken one egıldıgımde hıssedıyorum.bendede 4 gundur delı gıbı tatlı ıstegı var ama ben zaten tatlı cok severım . akıntım hıc olmadı.goguslerde agrı var sadece.ama yan tarafları yani ozellıkle uclara en uzak yerler de bazen agrı gırıyor okadar.usume oluyro ama havalardandır ama ates basma hıc olmadı.

3 5 sn sürer gider kasık batması hafif ağrı gibi düşün işte.Eğilince ani bir hareket yapınca oluyordu bana.

Mesala ben hayatımda bu kadar tatlı isteği duymadım.Hani kimleri regl öncesi krize giere ya bende hiç olmazdı.Bu ay dışında.Ateş basma şimdi olmaz son zamanlarda oluyor bana son 2 gündür oldu.

X