2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

ay sorma canım adet olcam diye bekledim dün olmayınca akşam meraklandım bugün yine olcam herhalde dedim yine gelmeyince dayanamadım ama bu sefer 2 tane aldım sabahta yapacağımm :))

Ayy inş.. yaa olmazsın.Umarım bende olmam.

Kızlar regl olucak gibi ağrısı olup hamile olduğunu öğrenen var mı?

ya kızlar ateş ölçme grafiğinden anlayan varsa cevaplasın şu dpo ne zaman belirlenmeye başlıyor grafikte ,bide kırmızı çizgi hani artı büyük olan hala bende çıkmadı niye acaba bilen varsa açıklasın

Kız yoksa sende mi hamilesin hem üşüyüp hem ateş oluyor çünkü uykunda varmı bakem

Yok kız uyku muyku.Normalim yani.kaydirigubbakcemile3 Bende zaten öyle ele evuca alınıcak belirtiler olsa yaparım test ama yok yaww :roflol:

Bir belirtimmm yok bileee yokkkk anlaıyor musunuzzzzzzzzz Hadi gülümseyin, gülümseyelim :roflol:

kızlar ben çıkıyorum kendnize çok iyi bakın iyi geceler yarın inşallah güzel haberle dönerim :Saruboceqpuyorumnanaktan

Ayy inş.. yaa olmazsın.Umarım bende olmam.

Kızlar regl olucak gibi ağrısı olup hamile olduğunu öğrenen var mı?

canım ewet adet belirtileri ile çok benziyo agrıları ama aslında fark çok hamilelikte basınç gibi bişey oluyo karnını rahatça içeriye çekemiyorsun yani ikisinin ağrısı çok farklı bence

canım ewet adet belirtileri ile çok benziyo agrıları ama aslında fark çok hamilelikte basınç gibi bişey oluyo karnını rahatça içeriye çekemiyorsun yani ikisinin ağrısı çok farklı bence

Hımmm peki o zaman ben regl oluyorum :roflol:

Çok tanıdık bu belirtiler çünkü, kendimi bildim bileli ben regl öncesi bu belirtileri yaşıyorum.anlaşıldı kırmızılar gelecek kaydirigubbakcemile3

canım bu basınc gıbı bırsey nasıl oluyor.bende basınc degıldı sol tarafımda agrı gıbı bısı oluyor.basınc nasıl olur yaabilmiyorumkismile

canım bu basınc gıbı bırsey nasıl oluyor.bende basınc degıldı sol tarafımda agrı gıbı bısı oluyor.basınc nasıl olur yaabilmiyorumkismile

Canım bak senin yaşadığın belirtilerin aynısı bende 10 gün önce vardı.Buraya da yazıyırdum.Sol kasıkta batma, ağrı , seyirme, akıntı vs.. ama şu an yok regl belirtisi dışında.

Bence bunlar yumurtlama belirtisi hamilelik bana göre bu kadar erken belli olmaz.Sen bence bugünleri değerlendir çalış : )

canım bu basıncı bende tarıf edebılırım "bendede sankı gazım varmısta cıkaramıyormusum gıbı oldu ve karnım sıstı hanı sankı adet olamıyınca sıser ya onun gıbı bırde sol tarafıma kramp gırer gıbı arasıra agrı oldu baskada hıc bır belırtım yoktu

ya nasıl anlatılır bilmiyorum ki böyle kasığında bi şişlik var gibi deyim zaten karnın alt kısmı çok sert oluyo karnını içine çekmekte zorlanıyorsun

canım zaten karnın sürekli gaz yapıyo değil mi bide göbekten aşağıya doğru kahverengi çizgi belirginleşiyor.

canım o seyirme hamileykende çok oluyo bişey kıpırdıyormuş gibi oluyo

canım zaten karnın sürekli gaz yapıyo değil mi bide göbekten aşağıya doğru kahverengi çizgi belirginleşiyor.

canım benım gaz sancım oldu ama suan 7 cı haftamdayım ne gobegımde o cızgı var ne de goguslerımde sısme buyume bılmıyorum canım ya sanırım herkeste faklı oluyor

carnacım benım 17. gunum bugun .ovulasyon testımde 12. gun cıft cızgıyı gordum.zaten su anda o yapıskan akıntıdan eser kalmadı.sanırım cts yani 13. gunumde yumurtlamam gercelestı.ogun her ıkı tarafımda da agrı hıssedıyordum.uzerınden 4 gun gectı.zaten hamılelık belırtım yok.goguslerde bısı yok.agrı falan da yok.akıntımda yok.sadece sol taraıma bazen agrı gırıp gecıyor.bazen bacagıma bazende belıme vuruyor ama sık sık degıl.bazende guruldama gıbı bısı oluyor sol tarafımda.gaz sancısı oyle mı olur.

toprakcım gaz yapıyor dedıgın afedersınız ıgrenc olcak ama gegırme gıbı mı yoksa dıger turlumu.normalde bende gaz problemı vardr cıkaramam kolay kolay.ama bıkac gunudr karnım ozellıkle sol tarafımda guruldama oluyor.içinde hava dolasıyor sankı.gaz olayı oylemı luyor.ama baskada hıcbır belırtım yok.tabı bu arada gıren agrı ve hava dolaşması belırtıden sayılırsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…