2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

Bu arada izmirli fıstıklar duymuşsunuzdur katil yakalanmış bodrumda, gözünüz aydın rahat olun artık

dilek yaa 2saat kadar oluyo kahve rengi bi akıntı oldu...
okadar daha da bişey akmadı.adet olcam dedim erhalde ama yok...
nolcam ben böyle yaa canımm sıkılıyo

Canım inş.. regl gelmez.Geçen ay banada öyle oldu çarşamba akşamı az kahverengi bir şey geldi.Ertesi sabah kalktım hiç bir şey yok öğlene doğru kanama başladı.Umarım sende öyle bir şey olmaz.

Belinay tebrik ederim.Ya bu kaçamklarla hamile kalanlara nasıl özeniyorum : )

kızlar az önce dışarı çıktık eczaneden yarın için test almaya kocişim iki tane alalım birini şimdi birini sabah yaparsın dedi neyse birini yaptık 2. çizgi çooookk dikkatli bakınca görünüyor yani ikinci çizginin olduğu yer bembeyaz değil çok açık pembe gibi çizgi

Hemen mi çıktı 2. çizgi.Ayy sen hamilesin galiba adette olmadın daha.İnşaallah olmazsın.Sen sanırım son zamanlarda falan hamile kaldın.O yüzden mi tam çıkmıyor.

Bende bugün gittim saçlarımı tekrar boyattım nasıl olsa yok diye bu ay.Ama bende de daha gelen giden yok ama ağırılarım devam ediyor.Aslında ağrılarım sıklaştığı zaman o gün olurdumçHerhalde yarın sabah olucam.

Hemen mi çıktı 2. çizgi.Ayy sen hamilesin galiba adette olmadın daha.İnşaallah olmazsın.Sen sanırım son zamanlarda falan hamile kaldın.O yüzden mi tam çıkmıyor.

Bende bugün gittim saçlarımı tekrar boyattım nasıl olsa yok diye bu ay.Ama bende de daha gelen giden yok ama ağırılarım devam ediyor.Aslında ağrılarım sıklaştığı zaman o gün olurdumçHerhalde yarın sabah olucam.

canım dün bugün hep adet olacakmış gibi karın ağrım vardı ama gelmedi dayanamayıp yine akşam test yaptım ama ben 8. dk da baktım çook silik ama çıktı çizgi yarın sabah ilk idrarımla yapacağım bide sonra hemen kan testi için gideceğim

canım dün bugün hep adet olacakmış gibi karın ağrım vardı ama gelmedi dayanamayıp yine akşam test yaptım ama ben 8. dk da baktım çook silik ama çıktı çizgi yarın sabah ilk idrarımla yapacağım bide sonra hemen kan testi için gideceğim

Kızz sende madem yapıcan şunu sabahtan yapsana.Senide akşam dürtüyorlar herhalde yap yap diye : )

Benim daha bir test siftahım bile yok :)

Sen burdan ayrilma. Insallah daha bebislerimizin resimlerinide koyacagiz hep beraber.
Benim bebisin kocaman etli dudaklari olacak insallah sagolsun esimde gerekli genetik var kaydirigubbakcemile3

canım benım burdayım hıc bır yere gıtmıycem ay canım ne guzel olur ya kucuk meleklerımızın resımlerı daha teyze olmama cok var ama sızler sayesınde teyzelıgıde tadıcammm ınsallahhhh

denızcım ya sen kesın hamılesın valla cok ıcıme doguyor ınsallah sabah yapta su testtı hep bırlıkte surda cosalım

Kızz sende madem yapıcan şunu sabahtan yapsana.Senide akşam dürtüyorlar herhalde yap yap diye : )

Benim daha bir test siftahım bile yok :)

ay sorma canım adet olcam diye bekledim dün olmayınca akşam meraklandım bugün yine olcam herhalde dedim yine gelmeyince dayanamadım ama bu sefer 2 tane aldım sabahta yapacağımm :))

X