2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

evet zaten en güzel heyecan o günün gelme umudu,günler geçmek bilmiyo ozaman,inşallah çok güzel haberler alcaz senden,sende çok güzel bir hamile olucaksın,topiğimizdeki herkes güzel hamile olsun inşallah burdan böle güzel güzel paylaşalım herşeyimizi

cnm aynı şeyi ben 1ydır yaşıyorum dr bana dün dediki sen soldan yumurtlamışsın o onun sancısı dedi bende bebek solda sanıyodum dedim yok dedi rahim ortada olan bişey dedi bebekte orda dedi ama sen soldan yumurtladığın için bebek o yumurtadan olmuş dedi,bebek şuan orda yer edinmeye çalışıyo o yüzden kasık bel ağrısı yapar dedi bana,canım senin şuan o yumurta belirtisi senden soldan yumurtlamışsın inşallah ordan döllenirde seninde güzel haberlerini alırız

ama ben bu ay ovulasyon testı yaptım.12. gunde cıft cızgıyı gordum.sonrakı gunde sanırsam yumurtladım.hissettım cunku.yanı 12-13 gunlerde yumurtlama gerceklestı.bu agrı yumurtlama agrısı olamaz bence.ama ne.hamıleleıkle ılgılı hıcbır belırtım de yok baska.ggusler falan bısı yok.akıntım yok ama ole adet olur gıbı akıntım yok.ama kuru da degıl.elımle bakınca cok az ıslak oldugunu anlıyorum.ama dunden berı dedıgım yerde yani gobek delıgının 4-5 parmak altında sol tarafımda agrı var.ama ara ara .bazen belıme vuruyor ama o cok az oldu bır ıkı defa.atesım 36.8 dunden berıolcmeye basladım.

ama ben bu ay ovulasyon testı yaptım.12. gunde cıft cızgıyı gordum.sonrakı gunde sanırsam yumurtladım.hissettım cunku.yanı 12-13 gunlerde yumurtlama gerceklestı.bu agrı yumurtlama agrısı olamaz bence.ama ne.hamıleleıkle ılgılı hıcbır belırtım de yok baska.ggusler falan bısı yok.akıntım yok ama ole adet olur gıbı akıntım yok.ama kuru da degıl.elımle bakınca cok az ıslak oldugunu anlıyorum.ama dunden berı dedıgım yerde yani gobek delıgının 4-5 parmak altında sol tarafımda agrı var.ama ara ara .bazen belıme vuruyor ama o cok az oldu bır ıkı defa.atesım 36.8 dunden berıolcmeye basladım.

hmmm ozaman hamilelik belirtiside olabilir cnm benim dediğim gibi geçen aydan beri ilk olan şey o,hep sol kasığımda bi basınç var diyordum ama daha hiç bir belirtim yokken,bunlardan 5-6gün sonra göğüslerim şişti,aynı tarif ettiğin yerde benim hatta hala bile var işte,şimdi geçmişe bakayım ilk ne zaman yazmışım o sol tarafı ben hesaplıyım adetten sonra kaçıncı günümdü diye,yazayım birazdan sana cnm,onun dışında başka hiçbişey yokt ozaman işte,sen dikkat et bakalım buay,ne olur ne olmaz,2 ihtimal var işte ya yumurtlama ya hamilelik bakalım boshayallersmile

cnm bak geçmişte 10.sf da yazmışım,26martta psikolojik olabilir ama 2-3gündür sol kasığımda bişeyler var diye,13 martta adet oldum tam yumurtlama ve sonrasında da tutunma dönemleriymiş demekki ki sonra hiç durmadı o baskı,seninde o olabilir inşallah

cnm bak geçmişte 10.sf da yazmışım,26martta psikolojik olabilir ama 2-3gündür sol kasığımda bişeyler var diye,13 martta adet oldum tam yumurtlama ve sonrasında da tutunma dönemleriymiş demekki ki sonra hiç durmadı o baskı,seninde o olabilir inşallah

ayyy canım ya inşallah ama benımhıc umudum yok bu ay.zaten bu ayda olmazsa esımde bende dr. a gıtcez.spermıyograma bakılır. benımde hormonlara bakılır.en azından zaman kaybetmeyız .canım dua et ne olur.bu ay hayırlısıyla hamıle olayım bende.ama dedıgım gıbı bende goguste dolgunlasma,agrı falan yok.sadece kasıkta cok ufak agrı var.bacagımada vuruyor agrısı bazen ve bazen belıme cok nadır.ama agrı keskın degıl oyle.baskı gıbıde degıl.hafıf sızı gıbı.senınde aynı yerdemıydı yani gobek delıgının 4-5 parmak altında sol tarafta.ne bıleyım acaba karın agrısımı yada baska bısıymı dıyorum.keske hamılelıkten olsa.inşallah ya inşallah.ama hıc umudum yok bu aysenağlama

canım bugun ovulasyon testı yaptım ıkıncı cızgı cok sılık cıktı.yumurtlama degıl.ımkansız.artık cunku yapıskan akıntım falan bıttı.zaten 4-5 gun once gormustum ovulasyonun cıft cızgısını..yok yani.kafamçokkarıştı

dua edicem cnm hiç merak etme,aynen bak tam göbeğin 4-5 parmak altı ,diyorum ya hala bile var o baskı benimki sancı gibi değilde basınç gibi hatta dr baktı kist falanda varmı diye dün yok yani,yumurtam ordan olup döllendiği için,zaten cnm benim bundan 4 gün sonra göğüs uçlarım dikleşmiş 2-3günede göğüslerim büyümüş 1 hafta sonrada adet günümdü işte,sende de yavaş yavaş diğerleride oluşabilir belki cnm,bide herkeste farklı ya belirtiler o yüzden bişeyde diyemiyorum,ama olasılıkları düşünüyoruz işte.inşallah hayırlısıyla hamilesindir cnm yada değilse işte dediğin gibi testlerinizi yaptırın rahat rahat,ne var ne yok anlaşılsın,

sinemcim gitmişsin ama bişi daha sorcam.bastırınca orası agrıyormuydu.ben bazen bastırınca elımle hafıf agrı oluyor.ya bılmıyorum ne olabılır kı.ama dedıgım gıbı benım hıc umudum yok.belkıde psıkolojıksenağlama

cnm onu hiç hatırlamıyorum,sanırım denemedim.ama şuan öyle ağrımıyor,sadece kendiliğinden gelip giden bişey,bende hep psikolojik diyordum valla,ama inşallah hayırlısı olsun cnm
çok erken uyandımda cnm yatayım yavaş yavaş iyi geceler herkese

kızlar az önce dışarı çıktık eczaneden yarın için test almaya kocişim iki tane alalım birini şimdi birini sabah yaparsın dedi neyse birini yaptık 2. çizgi çooookk dikkatli bakınca görünüyor yani ikinci çizginin olduğu yer bembeyaz değil çok açık pembe gibi çizgi

denizcim tebrıkler hamılesın ya.sevın bence artık.yarında gıt kanda baktır bence.hersey kesınlessın:sm_cool:

denizcim tebrıkler hamılesın ya.sevın bence artık.yarında gıt kanda baktır bence.hersey kesınlessın:sm_cool:

canım ben bu kk da cok okudum ıkıncı cızgı sılık olsada kanda baktırıp hamıle kalanları.ınşallah hamılesındır ama belırtılerınde var.bence hamılesın.ayyy darısı bıze ınsallah.rabbım ısteyen herkese versın yaa aminn:Saruboceq:

canım ben bu kk da cok okudum ıkıncı cızgı sılık olsada kanda baktırıp hamıle kalanları.ınşallah hamılesındır ama belırtılerınde var.bence hamılesın.ayyy darısı bıze ınsallah.rabbım ısteyen herkese versın yaa aminn:Saruboceq:

canım inşallah ya isteyen herkese versin Allahımm

canım valla göğüs acısı tadında benzer şeyleri bende yaşadım.
belki de hamişsindir.
benimde bu kasık ağrıları erken başlamıştı.
36.6 gayet yüksek bi değer bence.
du bakalım belki de hamişsin.
[/QUOTE]
ayyy canım ağzından bal damlıyor keşke hamiş olsam tamda vaktiiii herkes çok heyecanla bekliyor öncelikle babsıyla ben dahada heyecanla bekliyoruz adetime daha 12 gün var ateşim 36.6 inş yükselir birdaha düşmez:)
kızlar selam, ben gecen ay catlama ıgnesı yaptırdım ama bebek tutmadı. 20mart adet oldum ..
bu ay adetım 10gun gecıktı arada duzensızlıgım vardı o yuzden yıne pek sanmıyorum hamıle olacagımı.. ama cok ıstıyorum tabı :) test felanda yapmadım aslında merak edıyom ama her ay hayal kırıklıgı oluyo test 1 cızgı cıkıyo.. o yuzden bıraz daha bekleyesım var. belimde ve yanlarımda ara ara hafıften kasılmalar oluyo acaba adetmı olacam yoksaa baska bıseymııı (ınsalllllllaaaah)
canım inş hamilesindirr ben senin yerinde olsam hiç durmaz test yapardım benim adete 12 gün var ogün gelsede bir test yapsam diyorum
benimde bugün kasıklarım ağrıyor ya niyese bide üşüyorum arada, erken ama benimkisi yoksa hastamı olcam boğazımda acıyor
lulucum benimde acayip derecede kasıklarım ağrıyor apandist ağrısı gibi daha önce apandistim ağrırdı biliyorum acısını.belkide diyorum hamileyiz ondan bukdr kasık ağsrı çekiyoruz inş yaaa
kızlar ben bısı sorcam.benım bugun 17. gunum.dunden berı sol tarafımda gobek delıgının 4-5 parmak kadar asagısında sol tarafta agrı oluyor.sızlama gıbı.bazen belıme vuruyor o agrı ama anlık gecıyo .belıme vurması bıkac defa oldu.nedenı ne olabılır acaba.
canım aynı belirtileri bende yaşıyorum.kasıklarım felaket ağrıyor 3 gün uyuyamadım.dış gebelşik fln olur die ödüm koptu bugün brz hafifledi.aynen belime vuruyor ağrı hamilelik belirtileri cnm belkide hamişzdir nedersin....
kızlar az önce dışarı çıktık eczaneden yarın için test almaya kocişim iki tane alalım birini şimdi birini sabah yaparsın dedi neyse birini yaptık 2. çizgi çooookk dikkatli bakınca görünüyor yani ikinci çizginin olduğu yer bembeyaz değil çok açık pembe gibi çizgi

canımmmmmm yoksa hamilemisin yaaaa 2.çizgi çokmu sonra belirdi inş hamisşindir hadi tatlım güzel haberlerini bekliyoruz...:Saruboceq:

[/QUOTE]
canımmmmmm yoksa hamilemisin yaaaa 2.çizgi çokmu sonra belirdi inş hamisşindir hadi tatlım güzel haberlerini bekliyoruz...:Saruboceq:[/QUOTE]

yok canım bu sefer geç belirmedi ben 8. dk da dikkatli bakınca gördüm şimdi duruyor test biraz daha net

canım inşallah ya isteyen herkese versin Allahımm

bi yandan yaprak dökümünü izliorum biyandanda geçmişi okumaya çalılşıorum.denizzzzz kızzzzzzz hamilesinnnn büyük ihtimallee ayyyyyyy ne güzellllll:teytey: sabah yapar yapmaz yaz buraya tamammıııı çatlarım valla meraktanneyvahedigeldismile

X