2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

tatlım ozaman hamilesin Allahımın izniyle hadi bakalım inş bu gece senin içinde dua edicem yarında güzel haberleini bekliyoruz sabah ilk idrarla yap ozaman kesin çıakr bugün adet gününmüydü canım?

tatlım ozaman hamilesin Allahımın izniyle hadi bakalım inş bu gece senin içinde dua edicem yarında güzel haberleini bekliyoruz sabah ilk idrarla yap ozaman kesin çıakr bugün adet gününmüydü canım?

çok teşekkür ederim canım adet günüm dündü sabah nasıl olcak bakalım

galiba benimde yumurtlama günlerim sanırım dün uzantılı akıntım vardı bugünde kasıklarda ağrı var benim bilmiyorumkismile

bi yandan yaprak dökümünü izliorum biyandanda geçmişi okumaya çalılşıorum.denizzzzz kızzzzzzz hamilesinnnn büyük ihtimallee ayyyyyyy ne güzellllll:teytey: sabah yapar yapmaz yaz buraya tamammıııı çatlarım valla meraktanneyvahedigeldismile

bizde yaprak dökümünü izliyoruz bir yandanda kk takılıyorum çok heyecanlandım doğrusu sabahı nasıl ederim bugece eyvahedigeldismile

Selam kizlar ben geldimm... Napiyorsunuz? Ben Yaprak dökümüne bakiyorum ama artik bu dizininde hic tadi tuzu kalmadi. Sacmaliyorlar artk iyice

bende ıyıyım kızlar ya hamıle kalana kadar kendımı cok merak edıyordum sımdı ıse sızı ınsallahh hepınız bır an once hamıle kalırsınız canım :Saruboceq:

Gülüm benim sen bizim icin dua edersen oluruz insallah.

öyle yapacağım Tuğbacım

Bencede sen hamilesin, eger gec döllenmeyse onun icin zor cikiyordur. Birkac kez yapdiysan hep gec ciktiysa busefer kan testi dene bence hicdegilse iyice emin olursun.

slm canımhoşgeldin.evet valla bencede saçmaladılarda işte alışkanlık olmuş izliyoruz bizdekaydirigubbakcemile3

aynen gülüm daha iyi bir alternativ yok cünki maalesef.

adetime 12 gün var ve ben beklemekten sıkıyorum...12 gün bir geçseydi hayırlısı iile...
kızlar buarada size bişey sorcm benden o uzayan şeffafımsı akıntı gelmiyor 2-3 aydır yaa sadece kremsi şeklinde akıntılarım oluyorr bu nedemej acaba?:nazar:

Bu arada hepimiz bakiyoruz yaprak dökümüne galiba. kizlar fikretin cocugu dogdugunda leyla hamile oldugunu ögrenmisti, fikretin cocugu büyüdü leylanin karninda hicbir degisiklik yok birtürlü sisemedi karni farkinda misiniz kaydirigubbakcemile3

kızlar bide kasıklarım bu ay çok ağrıdı ozaman sen bu ay çatladın dediler.yalnız pazar günü ilişkiden sonra ağrımaya başladı ben ogünden beri ilişkiye girmedim korktum bugün bi çalışma yapsak geçmi kaldık tam zamanında çalışma yapmamışsın diyorlar yaaa morelim bozuldu valla şimdi

Bu arada hepimiz bakiyoruz yaprak dökümüne galiba. kizlar fikretin cocugu dogdugunda leyla hamile oldugunu ögrenmisti, fikretin cocugu büyüdü leylanin karninda hicbir degisiklik yok birtürlü sisemedi karni farkinda misiniz kaydirigubbakcemile3

en sinir olduğum şey dizilerde pat die hamile kalıyorlar yaaa çatlıyom sinirden

Gülüm benim sen bizim icin dua edersen oluruz insallah.

Bencede sen hamilesin, eger gec döllenmeyse onun icin zor cikiyordur. Birkac kez yapdiysan hep gec ciktiysa busefer kan testi dene bence hicdegilse iyice emin olursun.

aynen gülüm daha iyi bir alternativ yok cünki maalesef.

canım benım bılıyorsunuz suan hamılelıgımde bıraz kanamam oluyor rabbımden ıstedıgım yavrumun bana sıkıca tutunması ve sorunsuz bı hamılelık gecırmek ama ınanınkı kendımle bırlıkte sızlerede cok dua edıyorum kayınvalıdem hergun arıyor kızım bı sorun varmı dıye ona annecım benım ıcın ve tum ıstıyenler ıcın dua et dıyorum oda kızım her namazımda dua edıyorum dıyor canlaarım sadece ınanın elbet bır gun olacak tum dualarım sızınle :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

X