2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

ayyy bulantıların başlıyo benim 4. haftadan beri hep vardı ama hafif hafif 1-2 günden beri de hafif ama gün içinde daha sık olmaya başladı ama rahatsız edici değil,sadece bikaç gündür iştahsızlık yaptı yiyorum ama zorla öğün kaçırmıyım diye hiç içimden geldiği için değil ve hiçbişey istemiyor cnm,cnm yanında çubuk kraker taşı bide sabah uyandığından gözünü açtığında hemen kalkma yataktan 5dk bekle kımıldamadan çok bulantın varsa kalkmadan çubuk krakerden ye biraz 5dk bekle öle kalk,sağlık ocağındaki hemşire demişti banad,seninde tahminen benimki kadardır cnm 1 gün vardı ya arada bu haftanın sonunda 11 mm olacak,2-3 gündürde kasığımda batmalar hissediyorum cnm artık daha hızla büyüyor ya ondan,çok dua ediyorum allah isteyen herkese versin diye çok güzel bir duygu,halama bile ediyorum yaşı geçiyo ama (45 yaşında) 4 tane düşük oldu aşılamada yaptı düştü,allah onada nasip etsin ya,onu daha iyi anlıyorum artık

ayyy bulantıların başlıyo benim 4. haftadan beri hep vardı ama hafif hafif 1-2 günden beri de hafif ama gün içinde daha sık olmaya başladı ama rahatsız edici değil,sadece bikaç gündür iştahsızlık yaptı yiyorum ama zorla öğün kaçırmıyım diye hiç içimden geldiği için değil ve hiçbişey istemiyor cnm,cnm yanında çubuk kraker taşı bide sabah uyandığından gözünü açtığında hemen kalkma yataktan 5dk bekle kımıldamadan çok bulantın varsa kalkmadan çubuk krakerden ye biraz 5dk bekle öle kalk,sağlık ocağındaki hemşire demişti banad,seninde tahminen benimki kadardır cnm 1 gün vardı ya arada bu haftanın sonunda 11 mm olacak,2-3 gündürde kasığımda batmalar hissediyorum cnm artık daha hızla büyüyor ya ondan,çok dua ediyorum allah isteyen herkese versin diye çok güzel bir duygu,halama bile ediyorum yaşı geçiyo ama (45 yaşında) 4 tane düşük oldu aşılamada yaptı düştü,allah onada nasip etsin ya,onu daha iyi anlıyorum artık

canım haklısın bende bı cucuk kraker alayım sagolsunlar etrafımdakı ler canın bırsey ıstıyormu dıye habıre soruyorlar ama yok dıyorum yemek bıle gormek ıstemıyorum dunden berı canım rabbım ıstıyen herkese nasıp kısmet etsın bu duyguyu halanada bundan sonra dua edıcem ınsallah tezz zamanda kucagı bebıslerle dolar :Saruboceq:

ayy saol cnm ya ben onu çok teşvik etmeye çalışıyorum ama artık kaldırmaz psikolojim diyor,yapmıcam diyor,inallah süpriz olurda olur,kendiminkinden 10 kat daha çok sevinirim,okadar çok istediki,neyse belki hayırlısı böyleydi allah bilir artık,bidahaki randevun ne zaman bana 21 mayıs dedi,ertesi günde doğum günüm :)))

ay inşallah bizlerde hamiş oluruz sizin gibi burdan hep beraber paylaşımlar yaparız bu topiği seviyorumm opuyorumnanaktan

ayy inşallah cnm senin yakındır gibi geliyo,ama hep burda kalalım,diğer topiklerden bilgiler ediniriz ama burdan muhabbet ederiz,çok güzel olur

ayy saol cnm ya ben onu çok teşvik etmeye çalışıyorum ama artık kaldırmaz psikolojim diyor,yapmıcam diyor,inallah süpriz olurda olur,kendiminkinden 10 kat daha çok sevinirim,okadar çok istediki,neyse belki hayırlısı böyleydi allah bilir artık,bidahaki randevun ne zaman bana 21 mayıs dedi,ertesi günde doğum günüm :)))

canım benımbende 12 mayısta gıdıcem bılıyorsun benım bıraz kanamam oluyor ya bıraz daha sık cagırıyor artık hayırlsı bakalım ne olacak ayy ne guzel ya ınsallah o gun cok guzel seyler duyarsında dogum gunu hedıyenı bebısınden alırsın

tamam cnm bol bol dinlen,çok teşekkür ederim dileklerin için,sende 12 mayısta yazarsın bize güzel haberleri,çok dikkat et bebişimize,görüşürüz

cotanak ve sporsatr kızlar başlamış mide bulantıları.
önceki hallerim geldi aklıma.
oooooooo hele sabahları yediğimi çıkarıyodum.
benimde artık 8. haftalrda falan başlar eralde
ama belli de olmaz.
bazılarının hiç olmuyo
inşallah o kişilerden olurum bende.

inşallah cnm ya,benimde hafif zaten herkes maşallah diyor,hep böyle gider inşallah hepimizn,zaten 12. haftaya kesilirmiş 5 hafta kaldı :)))belki senin hiç olmaz bile,dikkat ediyosun demi kendine çok yorulma

Selam kizlar.
Mide bulantilari baslamis insallah cogalmaz.RAhat bir hamilelik gecirirsiniz.
Benim arada bir kasik agrilarim gelip gidiyor bugün ilk defa belim agridi onun disinda belirtim yok.3 gündürde sürekli üsüyordum bilemiyorum belirtimidir.Birde internette arastirirken vücut isisiyla ilgili yazilar vardi bende ölcüyüm dedim 36,6 cikti.Ayy cok merak ediyorum kendimi kandirmakta istemiyorum.Kizima sordum karnimda bebis varmi sence diye evet diyo :KK70:

Selam kizlar.
Benim arada bir kasik agrilarim gelip gidiyor bugün ilk defa belim agridi onun disinda belirtim yok.3 gündürde sürekli üsüyordum bilemiyorum belirtimidir.Birde internette arastirirken vücut isisiyla ilgili yazilar vardi bende ölcüyüm dedim 36,6 cikti.Ayy cok merak ediyorum kendimi kandirmakta istemiyorum.Kizima sordum karnimda bebis varmi sence diye evet diyo :KK70:

ayyy cnm inşallah kızın hissetmiş olsun,cnm ben o ateş ölçümlerini bilmiyorum pek ama dün dr dedi vücut ısın normalden 1 derece yüksek olur ateş basar dedi ama bende 2 gündür üşüyorum çok,heralde çok ince giyiniyorum yaz geldi diye ondan,senin çok az kalmış cnm inşallah güzel haber verirsin bize,göğüslerin nasıl büyüdümü biraz genelde çok kişide büyüyor ama tabi büyümeyenlerde var

cotanak ve sporsatr kızlar başlamış mide bulantıları.
önceki hallerim geldi aklıma.
oooooooo hele sabahları yediğimi çıkarıyodum.
benimde artık 8. haftalrda falan başlar eralde
ama belli de olmaz.
bazılarının hiç olmuyo
inşallah o kişilerden olurum bende.

canım ınsallah rahat bı hamılelık gecırırsın nasıl gıdıyor bakalım

Selam kizlar.

amın canım canım bende sınem gıbı ıkı gundur usuyorum hhele dun gece yatarken sıtma tutacak sandım canım ınsallah hersey ıstedıgın gıbı olur belkıde kızına malum olmustur

X