2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

Insallah canim yaa :)
Gögüslerimde bisey yok sürekli kontrol ediyorum bugün uclari biraz koyulasmis gibi geldi tabi psikolojikte olabilir.1 mayista kirimiilar gelmezse 2sinde test yapmayi düsünüyorum,hayirlisi...

kızlar ben bısı sorcam.benım bugun 17. gunum.dunden berı sol tarafımda gobek delıgının 4-5 parmak kadar asagısında sol tarafta agrı oluyor.sızlama gıbı.bazen belıme vuruyor o agrı ama anlık gecıyo .belıme vurması bıkac defa oldu.nedenı ne olabılır acaba.

ya yumurtluyorsun canım ya da yumurtan çatlıyor bende de oluyordu

benim de bir sorum var.benim 24 nisan da adet olmam gerekiyordu ama olmadım.dayanamadım ertesi sabah test yaptım tek çizgi çıktı.hala hasta olmadım.bugün yaptırdım 2. çizgi silik çıktı.sizce kan testi için erken mi.hamile olma ihtimalim var mı ki?aceleci mi davranıyorum.

cnm aynı şeyi ben 1ydır yaşıyorum dr bana dün dediki sen soldan yumurtlamışsın o onun sancısı dedi bende bebek solda sanıyodum dedim yok dedi rahim ortada olan bişey dedi bebekte orda dedi ama sen soldan yumurtladığın için bebek o yumurtadan olmuş dedi,bebek şuan orda yer edinmeye çalışıyo o yüzden kasık bel ağrısı yapar dedi bana,canım senin şuan o yumurta belirtisi senden soldan yumurtlamışsın inşallah ordan döllenirde seninde güzel haberlerini alırız

bence geç döllenme olmuş silikde çıksa hamilesindir canım :dance:

tamam cnm silik bile olsa hamilesin yarın git kan testi yaptır emin ol,idrarda geç gözükürmüş zaten o yüzden ilk belli olmamış,tebriklerrrrrr:lepi:

canım ıkıncı cızgının sılık olması bazen hamılelıkle sonuc verıyor 4 gun gunun gecmıs kız yarın kanda bı baktır hadı hayırlısı ınsallah hamılesındır

Bence de hamilesinn :) Genelde ikinci cizgi silik cikiyor.Olmasa hic cikmazdi.

kızlar bugün doktora gittim yumoşum çatlamış artık bakalım hayırlısı salı gel test yapalım dedi bugün 16 günümdü 22 gün yani salı gel dedi çıkar dedi ayyyyyyy heyecanlıyım

evet canım ölçümü sabah ve dilaltından yapıyorum. yaa dpo ne anlamadım. kusura bakma çok acemiyim. ateş ölçme topiğinin bir kısmını okudum ama hiçbirşey anlamadım. yani şimdi ben 36.6 la adet oldum. yükselmeye başlayınca mı çalışma yapmam lazım. yoksa yükselmeye başlayınmca iş işten geçmiş mi olur.. ayrıca çok sağol canım yaa teşekkürler.

kızlar birazdan hamiş bir arkadaşım gelecek bakalım ondanda değişik tavsiyeler var mı diye soracağım bakalım birşeyler öğrenirsem hemen sizede aktarırım

kızlar bugün doktora gittim yumoşum çatlamış artık bakalım hayırlısı salı gel test yapalım dedi bugün 16 günümdü 22 gün yani salı gel dedi çıkar dedi ayyyyyyy heyecanlıyım

canım hadı hayırlısı ınsallah hamıle kalmıssındır :Saruboceq::Saruboceq:

inşallah kızlar ya 7 ay önce kimyasal gebelik yaşamıştım sonra biraz ara verdik şimdide 4 aydır uğraşıyoruz artık sabırsızlanmaya başladım

içime doğdu sanki olumlu haberlerle gelcen cnm,inşallah hayırlısı olsun bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…