2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

valla normal bi insan yapamaz zaten psikopattır kesin.evet aynı şekilde öldürmüş hepsinide

annaaa ne seri katili kiz. Ay ben cok korkarimmmm. Gündüzleride cikma cikarsaniz kalabalik cikin haa

evet valla sorma bi seri katilimiz eksikti,mecbur tekte çıkıyoz ama benim minki anahtarlık çakım var küçük parmağım kadar ama olsun kanatsam yeter kaçarım sonra :lepi: aman allah korusun ya,o panik bile yeter

chocolate o resimdeki senmisin kaç yaşındasın,gençsin baya sanırım ben 27yim ya artık sölemesi ayıp,yaz geldimi oralara burda geldi valla senin memleketin neresi

evet valla sorma bi seri katilimiz eksikti,mecbur tekte çıkıyoz ama benim minki anahtarlık çakım var küçük parmağım kadar ama olsun kanatsam yeter kaçarım sonra :lepi: aman allah korusun ya,o panik bile yeter

sinem çok hoşsun kızz güldürdün beniii:roflol::roflol: allah korusun canımm yaa

ayy evet ya nekadar kötü bi durum ben kap kaç falandan da korkarım çok çantamı atar kaçarım hemen eyvahedigeldismile yaşamadım hiçte,inşallah yaşamayızda ya

ya bişey sorcam benim laptopun şarj kablosu bozuldu hereket ettidiğim zamn olyo şarj tamire versem hemen olurmuki yenisinimi alsam bn nete girmeden duramam

ayy benim aynı nedenden dolayı 2. laptop bozuşum biliyomusun ve 2side dell di ikiside arkadan kablosunun temassızlığından gitti,orjinali 200tl falan sonra ben çıkar bantla falan hallettim buyaz babamlar mezuniyet hediyesi alcaklar yeni bunuda onlara vercem annemlerle konuşuruz hem falan diye,garantisi varsa ver dicem cnm ama kablo garanti dışında kalıyo,servise verebilirsin çok tutmaz sanırım ama tamir olmucak bişey olabilir onların kabloları incecik içinde tel tel böle,yenisini alın diyebilirler sen baştan konuş ne olur ne yapabiliriz falan diye

cotanak ve sporstar bebeklerin kalp atışları duyulmuş ne güzel gözünüz aydın allahım sağlıkla kucağınıza almayıda nasip etsin inşallah denizim umarım sende 2 hafta sonra duyarsın pıt pıt seslerini:9

cotanak ve sporstar bebeklerin kalp atışları duyulmuş ne güzel gözünüz aydın allahım sağlıkla kucağınıza almayıda nasip etsin inşallah denizim umarım sende 2 hafta sonra duyarsın pıt pıt seslerini:9

teşekkür ederim cnm çok saol,inşallah allah isteyen herkese nasip etsin,çok rahatladım gerçekten,darısı başına inşallah

kızlar naber.
bi bakiyim dedim.
napıyosunuz ne katili ya.
alışverişe çıktık bizde .
kocişim dikkatli beslenmem gerkiyo diye bi sürü şey aldı bana.
tabi o sevdiğim çikolatalı şeyelrden değil.
bi sürü peynir çeşidi.
yağsız süt faln filann.

inşallah toprakcım ya.çok sağol
eşim bugün ablasına söyledi dayanamdı ben kalp atılşı dualım öle söyle dediysem de mutlulığunu paylaşmak istedi herlade.
bende bi duysam rahat edicem biraz

kız sinem şu karnıaharlı tarifi sen vermiştin dimi.
tam hatırlayamadım
bidaha atlatsana be kuzum
aklımda kalmadı hiç.

inşallah toprakcım ya.çok sağol
eşim bugün ablasına söyledi dayanamdı ben kalp atılşı dualım öle söyle dediysem de mutlulığunu paylaşmak istedi herlade.
bende bi duysam rahat edicem biraz

inşallah canım duyarsın hiç kafana takma diyorum ama o stres nasıl bişey onu da çok ii biliyorum gönlünü rahat tut herşey olur hayırlısıyla inşallah kucağına alırsın sağlıcakla

oooooo toprakcım avatarındaki kız senmisin
çok güzelmişsin
maşallah
Allah kocişine bağışlasın.

bir dolu bi boş . ama arada 3 gün üst üste olmuştu
tam hatırlıyamıyorum hangi günler
14-15-16. günlerdi sanırım.

X