2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

cnm geçmişi okuyodum ama okuyamadım neyse çok mutluyum gittik bugün kesesi kalp atımı herşeyini duyduk dr herşey yolunda dedim,rahat ettim biraz valla,çok ritmik ve düzenli kalp atımı var dedi öle yani bide ultrason resmini verdi kurufasülye gibi işte bebk şuan 6-7mm kadarmış,gelişimide tam 6+3 çıktı herşey yolunda dedi yani,buarada neler olmuş onlarıda okuyım biz,siz neler yapıyosunuz nasıl gidiyor

canım benım gozun aydın ay cok sevındım ya allah tamamını erdırsın canım:Saruboceq:

2010 NİSAN AYINDA HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENELER

deniz1958......................27 nisan...................2.deneme
gisli...............................28 nisan...................1.deneme
carna81.........................30 nisan....................2.deneme
chocolate........ .............30 nisan........ ...........3. deneme
candygirl85....................30 nisan....................8.deneme
banu77..........................30 nisan....................6.deneme

2010 NİSAN AYININ GÜZEL HAMİŞLERİ

bebişkom88........1 nisan........6.deneme (BİZE UĞUR GETİRİRSİN İNŞALLAH)
panddamm..........4 nisan....... 2.deneme( MAŞALLAH DİYELİM)
panki..................7 nisan........11.deneme ( BİR GÜNDE 2. SÜPER HABER )
cotanak28..........10 nisan....... 2.deneme ( BİR BOMBA HABER DAHA- DEVAMINI BEKLİYORUZZZZ)
sporstar..............9 nisan ........1. deneme ( İŞTE İLK DENEMEDE TUTTURAN BİR SÜPER ŞANSLI HAMİŞŞŞ)
ilfa.....................16 nisan........3.deneme( TEBRİK EDİYORUZ -NAZAR DEĞMESİN.)
eda80................18 nisan........???????? ( DURULAN TOPİĞİMİZE BİR HAMİŞ DAHA.YUPPİ!!!)
elif159................22 nisan........9.deneme ( LİSTEMİZDE YOKTU AMA NİSAN AYINA Bİ HAMİŞ DAHA EKLENDİ.)
yabangül............17 nisan.........???????( TEBRİK EDİYORUZ -SAĞLIKLA KAVUŞ İNŞALLAH)
denizim16..........24 nisan.........1.deneme ( MELEĞİM CENNETTEN HEDİYEMİZİ KARDEŞİNİ GÖNDERDİ)
estamp..............24 nisan.........1.aşılama ( BİR GÜNDE 2. GÜZEL HABER. NAZAR DEĞMESİN!!!)

2010 MAYIS AYINDA HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER
welcome.........................1 mayıs.................13.deneme
sellvi...............................1 mayıs...... ..........1.deneme
mse121822.....................3 mayıs.................4.deneme
mutter.............................6 mayıs................3.deneme
sevdalinka06....................9 mayıs.................8.deneme
hazel82...........................9 mayıs.................2.deneme
seliz...............................10 mayıs................4.deneme
karakaya.........................11 mayıs................4.deneme
sinannuray.......................13 mayıs................2.deneme
bsbirkin...........................14 mayıs.................4.deneme
suur.................................14 mayıs...............2.deneme
sherin..............................15 mayıs................5.deneme
d_kupcu...........................16 mayıs...............2.deneme
buurcuum.........................17 mayıs...............2.deneme
nurmeh.............................17 mayıs...............4.deneme
pelin67.............................21 mayıs...............6.deneme
lulu55..............................22 mayıs................3 .deneme
pretty9217........................22 mayıs...............2.deneme
gülpembe80......................22 mayıs...............5.deneme
toprakceylin......................23 mayıs...............3.deneme
hilal24.............................????????................3.deneme
azize1..............................????????...... .......2.deneme

beklemedekiler

andac.............................21 nisan.................3.deneme
gelincikd.........................23 nisan.................2.deneme
gözdeati.........................24 nisan..................6.deneme
sipiga.............................24 nisan..................1.deneme
bahar07..........................26 nisan..................4.deneme

kızlar kaç akşamdır geç çıkıyorum bugün işlerim yok erken çıkacağım kocişim geldi bide test almış hahaha belki yarın sabah yaparım öptüm sizlerii opuyorumnanaktan

kızlar kaç akşamdır geç çıkıyorum bugün işlerim yok erken çıkacağım kocişim geldi bide test almış hahaha belki yarın sabah yaparım öptüm sizlerii opuyorumnanaktan

hadi hayırlısı inşallah iyi haberle dönersin

kızlar bişey soracam bugün doktora gittimm
progestan değerimi ne o değer 26 çıktı
5 miş normalde gebelik olabilir dedi doktor
böyle bişey yaşayan var mı?? lütfennn yardımmmmm

Son düzenleme:
yaaa kızlar benim tarihim 22 mayıs.ben nasıl sabredecem.yarın çalışmalara başlıyacaz ama sabredememki ben:çok üzgünüm:

burcumm cnm kusura bakma misafir geldi bilg. açık kaldı diğer odada bakamadım hiç pardon cnm,ya sorma bende geçen öle beğeniyodum da eşim daha doğmamaış çocuğa don biçmek bu işte diyodu :))) ama çok güzeller ya süs diye bile alcan koycan eve :))) ya laptopu koltuğun koluna koyuyorum artık ordan yazıyorum biraz dikkat etçez artık,çotanakcım amin cnm inşallah allah hepimizin tamamına erdirsin

sinem haberleri izledim şimdi izmirde seri katil varmış kızz dışarı çıkmaa fazla emiii

kızlar bişey soracam bugün doktora gittimm
progestan değerimi ne o değer 26 çıktı
5 miş normalde gebelik olabilir dedi doktor
böyle bişey yaşayan var mı?? lütfennn yardımmmmm

hamilesin canım....5 ten yukarısı gebelik.ama 1 hafta sonra gene gt deger yükselirse sorun yoktur...

kızlarrrr yeni geldim doktordan...bebiş 3.5 haftalık bi sıkıntımız yok çok şükür....2 mayıs gene gtcez tekrar bakcaz degerlere.......çok şükür allah herkese versin... dualarım sizinle ...

Canım sen daha gitmedin mi doktora.Git bence bir genel kontrolden geç.Hormonlarına baktır.Ben 2. denememde gittim yani bu ay.Regl olursam reglimin 3. günü hormon tahlillerim var 2 tane onu yaptırcam.Varsa bir sorun erken önlemini almış oluruz.
Kız ne sabırlısın haa.. o zamana kadar beklicen yani : )
Yok canım ya bi ilk kimyasal gebelik olduğumda gitmiştim ondan öncede mantar çıkmıştı doktor zaten kontrol etmişti bir sorun yok yumurtalıklarında demişti birde smear testi yapmıştı onu her yıl yaptırıyorum zaten o kadar kimyasal olduktan sonrada hiç demedi sana testler yapalım diye, birde 3 ay dene olmadı gel bakarız dedi bende o sizin yaptırdıklarınız testlerden hiç yaptırmadım saldım çayıra mevlam kayıra o hesap yani

kızlar merhaba daha sımdı geldım hastaneden kucuk fasulyemın kalp atıslarını duydum yanı canlanmıs rabbım herkese yasatsın bu duyguyu :Saruboceq:
Çok sevindim ne güzel kalp atışınıda duydun demek çok güzel duygudur heralde inşallah biz de zamanı gelince yaşarız maşallah:nazar:
cnm geçmişi okuyodum ama okuyamadım neyse çok mutluyum gittik bugün kesesi kalp atımı herşeyini duyduk dr herşey yolunda dedim,rahat ettim biraz valla,çok ritmik ve düzenli kalp atımı var dedi öle yani bide ultrason resmini verdi kurufasülye gibi işte bebk şuan 6-7mm kadarmış,gelişimide tam 6+3 çıktı herşey yolunda dedi yani,buarada neler olmuş onlarıda okuyım biz,siz neler yapıyosunuz nasıl gidiyor
Senin adına da çok sevindim canım bizede nasip olu inşallah maşallah:nazar:
aaa bende onu sorcaktım bütün gün laptop kucağımda hiç aklıma gelmedi,ölemi dedi,banada saç boyayabilirsin ama açıcı içermeyen organik boyalarla dedi röfle olmaz dedi,krem kullanabilirsin,çiğ et sosis salam,midye yasak,diş bakımını daha çoğaltçaksın dedi 2den fazla fırçalıcam artık,yürüyüşe ve pasif spora devam ama bu ara spor yapçak vaktim olmuyo zaten,başka aklıma gelmedi 20dk anlattı adam aklıma gelince sölerim yine
Kız kırışıklıklar için kremleri kullanabiliyormuyuz sorcaktın hani kesin unutmuşundur hee

kızlarrrr yeni geldim doktordan...bebiş 3.5 haftalık bi sıkıntımız yok çok şükür....2 mayıs gene gtcez tekrar bakcaz degerlere.......çok şükür allah herkese versin... dualarım sizinle ...
Çok sevindim canım senin adına inşallah herşey yolunda gider :nazar:

sevdalinka06 canım bu değer pregesteron sana yumurtanın kalitesi gösterir değerin güzel ama bunun direk hamilelikle ilgisi yok çünkü bende yumurta takibi yaptırıyorum geçen ay 49 çıktı ama hamilelik oluşmadı

X