2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

kızlar merhaba daha sımdı geldım hastaneden kucuk fasulyemın kalp atıslarını duydum yanı canlanmıs rabbım herkese yasatsın bu duyguyu :Saruboceq:

ayyyyy canımmm çok sevindim yaa nasıl bi duygudur kimbilirr bilmiyorumkismile inşallah bizde görürüz o günleri:Saruboceq::Saruboceq:

bence şimdiden yapmasın ben 3 gün önce yaptım bende çok ümitliydim ama çıkmadı insan üzülüyor ama şimdide regl olmayınca tekrar acaba mı demeye başladım benim normalde gecikmez aksine erken gelir ama bekleyeceğim yine havalardan değişebiliyorda

Hımm.Bekle o zaman sen yarın yap : ) Benim reglimin bir günü bilem yok.Ben en geç tarihi verdim denize 30 nisan.Bugün 35. günüm 30 nisan da 38 gün oluyor : )

Chocolate kfayı yedi düşünmekten bayağada ümitli.Ne bilim belkide hislerinde yanılmıyordur diye yap dedim.Ayy bizide çatlattı meraktan: )

bence şimdiden yapmasın ben 3 gün önce yaptım bende çok ümitliydim ama çıkmadı insan üzülüyor ama şimdide regl olmayınca tekrar acaba mı demeye başladım benim normalde gecikmez aksine erken gelir ama bekleyeceğim yine havalardan değişebiliyorda

canım seni ümitlendirmek istemem ama senin belirtiler hamilelik gibiydi hatırladığım kadarıyla.ama bncee 1 hafta bekle bnmde öle oldu 2 defa test yaptım negatif çıkyı insana hayal kırıklığı oluyo.stresten 1 hafta gecikti bnmde.ama inşallah bebiş bardırda ondan gelmiyodur.

Hımm.Bekle o zaman sen yarın yap : ) Benim reglimin bir günü bilem yok.Ben en geç tarihi verdim denize 30 nisan.Bugün 35. günüm 30 nisan da 38 gün oluyor : )

Chocolate kfayı yedi düşünmekten bayağada ümitli.Ne bilim belkide hislerinde yanılmıyordur diye yap dedim.Ayy bizide çatlattı meraktan: )

belkide ikinizde hamilesinizdir :Saruboceq: ama idrarda bazen hemen görünmüyormuş ya

ayyyyy canımmm çok sevindim yaa nasıl bi duygudur kimbilirr bilmiyorumkismile inşallah bizde görürüz o günleri:Saruboceq::Saruboceq:

canım benım cok sagol ınan bana oglumda nasıl heycanlandıysam seneler sonra bu gun yıne aynı heycan vardı bu gece sabah olmak bılmedı hıc uyuyamadım canım ınsallah en yakın zamanda sızlerede nasıp olsun :Saruboceq:

kızlar bn bugün rüyamda test yapmışım gördüm.hemde 3 tane aynı anda yapyorum üçündede pozitif çıkmış nasıl seviniyorum hamileyim die hatta rüyamda diyorumki allahım bu gerçekmi yoksa rüyamı.rüyalarda tersine çıkıo heralde bu ayda kalamıcam:gitme:

kızlar bn bugün rüyamda test yapmışım gördüm.hemde 3 tane aynı anda yapyorum üçündede pozitif çıkmış nasıl seviniyorum hamileyim die hatta rüyamda diyorumki allahım bu gerçekmi yoksa rüyamı.rüyalarda tersine çıkıo heralde bu ayda kalamıcam:gitme:

Canım bende bu ay 2 kere test yaptığımı ve silik çizgiyi gördüm.Bu gece de rüyamda doğum yapmışım ama çocuk çok iri doğmuş falan.Doktor diyoki bebğin annesi nerden ben diyorum ki benim.Göbeğime bakıyor sonra hiç doğum yapmamış gibisin falan diyor çok az göbeğim var.: )

Artık rüyalarımıza giriyor.

aaaa canım ya sımdıden ne bu karamsarlık canım benım sen fazla kafana takma ınankı kafaya takınca ınsan hamıle kalamıyor bende o kadar ugrastım her ay aglıyordum elımde testle oglumdada oyle olmustu tam 7 ay hamıle kalamamıstım sonra bu ay hep kendımı oyaladım aklıma fazla getırmedım cunku yıne umıdım yoktu ama nasıl olduysa rabbım mucızemı gonderdı sanırım fazla kafayı bu ıse takmamak lazım

Canım bende bu ay 2 kere test yaptığımı ve silik çizgiyi gördüm.Bu gece de rüyamda doğum yapmışım ama çocuk çok iri doğmuş falan.Doktor diyoki bebğin annesi nerden ben diyorum ki benim.Göbeğime bakıyor sonra hiç doğum yapmamış gibisin falan diyor çok az göbeğim var.: )

Artık rüyalarımıza giriyor.

evet canım çok düşünmekten olsa gerek inşallah gerçek olur bu rüyalar rüyada bile sevindim o duyguyu tattım inşallah gerçektede olur:Saruboceq:

bende anneme çekersem bnm annminde 6 ay olmamış sonra kendiliğinden oluvermişim ben bnmde mi öle olur acep

bakarsın senin rüyanda gerçek olur :)))) başkalarına gelince zaten moral veriyoruz kendimize ağlıyoz hıhhhbenneyaptımki

aynen yaa başkasına gelince sanki kendimde çok yapıorumda yok kafana takma,yok stres yapma yok gününü bekleee bnde bi alemim yavkaydirigubbakcemile3

X