2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

sporstar canım hadi inşallah yarın bebişinin kalbini küt küt duyarsın anneciğine kendini ordan göstersin fasulyecik

kızlar yaaaa benim yumurtlama zamanı akıntının içinde çokkkkkkkkk az bir kan geldi şöyle bir damladan bile az böyle olan varmı yada duydunuz mu

kızlar yaaaa benim yumurtlama zamanı akıntının içinde çokkkkkkkkk az bir kan geldi şöyle bir damladan bile az böyle olan varmı yada duydunuz mu

Senin dedigin yerlesme kani olmasin??? Embryo yerlestigi sirada azicik kan akabiliyor. Yumurtlama oldugundan emin misin canim? Yumurtlamadan sonra yapildiysa kesin yerlesmedir yani insallah

Yahu sen normal bi hamilelik testi yaptırsaydın daha iyiydi yani : )

evet vallaha daha iyiydi kaydirigubbakcemile3 ne bileyim benim doktorun inad edip kan testi yapdirmayacagini. Klomifende yazmadi zaten. Zaten artik agrimin baska birseyden geldigine inanmaya basladim cünki beliminde kasigiminda sag tarafi agriyor.

kızlar yarın doktorla randevum varr :)
21. gün gel demişti
yumurtlama takibinde bu tarihte neden çağırmış olabilir bilen var mı

sporstar canım hadi inşallah yarın bebişinin kalbini küt küt duyarsın anneciğine kendini ordan göstersin fasulyecik

anladımm canım ben 16. gün gitmiştim çatlamış dedi
bu test ne oluyor
iii değilse tedavimi yapacak :)

doktorda senin söylediğini söyledi şimdi hatırladım nedenini söylememişti ama :)
kan aldırcam yarın
ben kan alırken bayılırım çok korkuyorumm
ben de hamileliği anlayacak diye seviniyordum gerçi daha 13 gün var yeni adete

Son düzenleme:
karakaya yumurtlama donemınde cok az kan gelmesı cok normal bır durummus.yumurtlama zamanında boyle bır durum olması yumurtlamanın o an meydana geldıgı anlama gelıyormus.korkmana gerek yok.hersey normal yani

anladımm canım ben 16. gün gitmiştim çatlamış dedi
bu test ne oluyor
iii değilse tedavimi yapacak :)

evet canım sana klomen diye bir hap verecek tabiki değer düşükse mesela bana baktığında 7 di
sonra 49 kadar çıktı ayrıca o gün hamilelik varmı yok mu diyede bakar %80 belli olur ama geç döllenme falan olursa dahada geç sonuç verebilir

inşallah cnm ya,herşey yolundadır,rahatı iyidir fasülyenin :))) kızlar yok bugün pek eee yaz geldi kimse evde durmuyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…