2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

chocolate ver hadımüjdeyi.guluyorsun hamılesın degıl mı:teytey:

Yooooooch be gülüm nirdeee. Akil var mantik var gebelik olsa bile 3. haftada oluyorum oda adet tarihinden itibaren hesaplarsak. Eger varsa bile bukadar erken görülmez ki. Ben kendi salakligima gülüyorum.

benim kasiklarimda birsey var, ya intihaplanma ya bebek yada baska birsey. Birsey var eminim ama ne oldugunu bilmiyorum. Özellikle sag tarafinda kramf giriyormus gibi his var ama bakalim. Hamilelikten umudumu kestim yine bu ay.

canım ne dedı doktor gıtmedın mı

Yani canlarim giderken ne biliyorsam, suanda da okadarini biliyorum. Kan aldilar intihaplanma var mi diye.

hmmm,ee bu kan tahlilinde bhcg bakçakmı dr,yarın öğrenirsin herlde,hayırlısı olsun şimdiden cnm,bakalım merak ettik valla,

hazelcim benim belirtiler tam anlamıyla yaklaşık 10-12 gün başladı diyebilirim,mesela sol kasığımda his vardı o ilk belirti ama onu takiben 10gün önce falan göğüslerim büyüdü uçlarıda,bu baya önce olunca bende şüphelenmiştim,son 3-4 gün kalada sabah hafif bulantılar başladı,akıntım çoğaldı ama oda hep vardı bak 10-12 gündür.başkada yok snırım bide işte son hafta vücut ısım çok yüksekti,oda genelde herkeste olur,senin nasıl

cnm nasıl hamilelik görülmedi,ultrasonlamı baktı,4 haftalıkken bile bişey gözükmez cnm varsada kanda belli olur kesin sonuç,bhcg bakçakmı

cnm nasıl hamilelik görülmedi,ultrasonlamı baktı,4 haftalıkken bile bişey gözükmez cnm varsada kanda belli olur kesin sonuç,bhcg bakçakmı

evet ultrasonda bakti ama kani sadece intihaplanma var mi diye bakacak kanda. Simdi tekrar telefon actim kanda hamilelik var mi diye baksinlar diye, gerek duymamis doktor. Gerek duymadigi icinde üzerine 15 euro ödemem gerektigini söylediler. Gerek duysaydi sigortadan alacakti sirf gerek duymadigi icin para istiyorlar yani

doktor bana söylemedi ama ben internette baktim 6.-7. haftadan sonra görünürmüs ultrasonda. Ama kan testi yapmaya neden gerek duymadi onu anlamadim.

Sinir oldum bu doktora ben doktorumu degistireyim en iyisi

canım bende hıc belırtı yok ıste sorun orda da.senın belırtı nasıl 10-12 gun basladı.adetının 10-12. gunumu ama ozaman daha yumurtlama ya olmamış yada yeni olmuş oluyor.nasıl belırtı baslar kı yumurtlama olmadan.benım 12. yada 13. gunumde yumurtlamam oldu.bugun 15. gunum.ıkı gun gectı bı belrıtım yok.bu ayda olmıycak.hiç ama hiç umudum yok.olursa mucize olur valla.klava:senağlama

En iyisi belirti olmamasi belirti olsa benim gibi kendi kendini yerdin canim ya. Hamile olman icin belirti olmasi mecbur degil ki.

cnm neden biliyomusun adet tarihinde önce eğer tüp ve aşılama değilse kan testine bakmıyorlar öyle,çünkü dış gebelik olabiliyor yada normal gebelik bile olabiliyor ama tutunamayıp o ay adetle birlikte düşebiliyor,öyle olunca dr lar onu hamilelikten saymıyorlar ama adet gecikmesi olursa tamamdır tutunmuştur diye bhcg ye bakıyorlar,burda özel değilse sigorta hastanesiyse sigorta karşılıyor ama özelden hertürlü kendin ödüyorsun,sen yinede temkinli ol çünkü ultrasonda zaten gözükmez şu dönem adet günün gelince idrar testi yaparsın cnm

aaa ne sinir yaa nebcede degıstır ama bekle bakalım artık gunun gecsınde oyle yaptır tahlıl yada kendın evde test yaparsın.yaa iltihap olur mu sacma.tamda adete 5 gun kala.daha onceden varmıydı bu belırtıler sende.oncekı aylarda falan.yoksa hamılelıkle ılgılı olabılır.canım zaten ultrasonda bellı olmaz.baksana sinem bıle hamıle oldugunu ogrendı ıkı hafta sonra dr.a gıdıyor.ultrasondan ziyade kan testı yaptırabılırdı.bende gıcık oldumalsanaalsanasmile

cnm benim belirtiler adet olmama 10-12 gün kala başladı,9 nisanda adet olcaktım 30-31 martta falan başlamıştı belirtiler,13 marttada adet olmuştum.canım senin çoook erkenmiş ama belirti bekleme daha anca haftaya belirti olabilir,oda herkeste farklı belki sende hiç olmaz ama genellemeye bakılırsa belirti oluyor çok bayanda

Evet kizlar yani sifira sifir elde var sifir kaydirigubbakcemile3Yine en azindan 30.Nisani beklemeyi kabullenecegim baska caresi yok. Zaten umudumda kalmadi yaa. Bel ve kasik agrisiyla kaldim iste böyle.

aaaa dur bakalım gün ola harman ola,dur bakalım gününde gelsin ozaman anlaşılır netice,olmazsada napalım artık diğer aya,sıkı bir çalışma,zaten cnm daha yeni başlamışsınız olur olur kafana takma sakın

Öyle yapacagiz canim zaten hemen olmak zorunda degil sadece bu belirtiler insani deli ediyor. Düsünmiyecegim diyorum ama bu agrilar unutturmuyorlar sagolsunlar. Neyse gülüm ya ben coook yorgunum biraz gideyim yatayim. Senin bebis nasil, nasil gidiyor hamilelik?

evet ya haklsın ben eşime her bugün midem bulandı yok göğüslerim büyüdü dediğimde çok kendini dinliyosun dur günün gelsin anlarız diyordu,ama düşünmemek elde değilki işte,iyi gidiyor şimdilik tatlım daha hiç görmedim 1kere kan testi yapıldı okadar işte 2 hafta sonra gel demişti,yarın gidicez ilk defa onun heyecanı var,hafif bulantı yapıyor okadar şimdilik bakalım böyle geçerse iyi,tamam sana iyi dinlenmeler,görüşürüz

denizim tebrik ederim senin adına çok sevindim inş darısı tüm isteyenlerin başına...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…