2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

canım benım ya ılk bebek heycanı ıste hersey cok guzel olacak ben emınım hemdeeeeeeeeeee yer teyzesı o kuru fasulyeyı

sırnaşık şey evet ya sen daha sakinsin cnm hani ne zaman ne yaşıcağını ne durumda olduğunu tahmin edebiliyosun ya,2.çocuğundu demi senin,en azından daha soğukkanlısın,kesinlikle öle olmak gereekiyo aslında ben kendimce çok acemi gibi geliyorum,öyle zatende en ufacık şeyde korkuyorum,2 gün önce belim ağrıdı mesela dedim düşüktede bel ağrısı yapıyo ya korktum dr amı gitsem diye ama hamileliktede yapıyo yani,neyse zamanla daha çok öğrencez ya neyin ne olduğunu bunlarda geçer :)))

o genetik olabilir carnacım,kiminin basene kiminin göbeğe gidiyo işte,ama baseni eritmek en zoru işte,ama kesinlikle hergün 1 saat yürüyüşler 1 ayda daha sıkı hale geliyo,uzun vadede incelme oluyo,mümkün olduğunca yürü valla,herşeye faydalı

canım evet ıkıncı cocugum 10 senelık evlıgım 9 yasında oglum evet bıraz daha tecrube var ama ınan cok ara verdıgımden mı ne esımde bende sankı ılk bebegımız olacakmıs gıbı heycanlıyız hele esım benden daha panık atak hafıf bı kanamam gelse yıyıp bıtırıyor benı kalk doktora gıdelım dıye

Gitmiyo anacım napım en zayof olduğum dönemlerde bile.Şimdi birazda saldım azcık şiştiler : ) Hep 36 38 beden arası oldum: )Ya da 38 : )

Aaa sen,n yaşında 28 değil mi ?

benim eşimde bugün heyecanlı bide kan sonucunu alcağım zaman öle görmüştüm,bugünde yarın dr a gitçez diye heyecanlı,ben sabah derse gittim oda kalkmış niye uyandım diyorum,uyuyamadım heyecandan diyo :)))ki hiç böyle görmeye alışık değilim yani,sen şimdi kız çocuğunuda tatmak istersin demi,sağlıklı olsunda ama kızda olursa senin ohh dicek yok artık,bana farketmez hiç,büyük konuşmıyım ama ben tek istiyorum başka yapmam heralde

bıtanem evet ınsan bı degısıklık ıstıyor ama ne olursa olsun hayırlı bı evlat olsun sakın oyle deme bak bende oyle dıyordum ama 9 sene sonra bırdaha ıstedım oglumdan sonra hıc cocuk ıstemıyordum

bak valla üşenme 1 ay dene hergün 1 saat yürü 2cm incelmezsen ne istiyosan yaparım bak bukadar garanti ediyorum,ama tempolu yürüceksin ve durmucaksın aralarda,ilk yavaş başla ısınsın vücudun,sonra tempoyu arttır,en sonda 5dk streching (yani soğuma hareketleri ),kesin diyorum,ben evlenmeden önce kalçam hep 86dı ama tabi ozamanlar 48 kg dum :)))) şimdi 52 yim kalçam 89 olmuş,sonrada alır başını gider heralde,benimde 36 bedenlerim okadar sıkıyoki,sadece eşofman altı giyebiliyorum buara,alışverişe gitmem lazımda fırsatımda olmadı,bakalım yarından sonra giderim :))) ama diyosan yazın bol bol yüzüyorum yazıda bekleyebilirsin yerimseniben

Yaa ben normalde yaz öncesi spor yapmaya başlarım.Ama şimdi hiç isteğim yok.Ya hamile kalırsam ya kalmışsam falan diyorum ne giricem zahmete zaten şişicek yine : )Zaten iştahım açık.Amann yaa ne olucaksa halim belli olsada kurtulsam.Yoksa ben bu aldığım 2 kiloyda bırakmam 50 ye düşerim yine.Benim için 2 kilo bile çok öenmli çünkü zaten genetik olarak basenli bir aileden geliyorum aldığım kilo da direkt basene gidiyor.

carna o kayganlastırıcılar falan spermleri öldürüyormus.oyle okumustum.bence dikkat edın bebek ıstıyorsanız kullanmayın.

carna o kayganlastırıcılar falan spermleri öldürüyormus.oyle okumustum.bence dikkat edın bebek ıstıyorsanız kullanmayın.

Valaha kullanmak zordundayım artık.Olmuyor çünkü canım acıyor, kuruma var, isteksizlik var.

Ph dengesini bozmayan su bazlı medical bir ürün alıyorum ben.Bu tarz bir ürün zararlı değil.Spermleri öldüren bir madde varmış ama benm alcağım üründe böyle bir etken maddesi olmıyacak.

kızlar benım bugun 15. gunum.2 gun once yumurtam catladı.10-12 gun sonrada adet olcam.ama suan hamılelıge daır belırtım yok.sızce belırtı ıcın erken mı.yoksa ben bu ayda mı hamıle kalamıycam.ya bende hıc belırtı olmuyor

evet şu 30u gelip geçse ona göre forma girersin artık,bizde seninle sabırsızlıkla bekliyoruz,neyse kızlar ben duşa giriyorum byeeee

Ya tabiki şimdi hiç bir belirti olmaz.Şimdiden olmaz ki belirtiler : )

sporstar senın belırtıler ne zaman baslamıstı.yumurtlamadan kac gun sonra basladı.bende hıc belırtı yok.bu ay olmıycak yıne bılıyorum yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…