2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

Köriyi dene ama: )

Yok olmadım canım, 30 nisana kadar beklicem.Ama belirtim pek yok.Sadece ara arar regl olucakmışım gibi kasık ağrılarım oluyor o kadar.

Denizim hamile biliyorsun dimi.

chocolate cnm beklemekten başka çaremiz yok valla,benim erken gebelik testinde çıkmamıştı ve adet günümde bile hastanedeki idrar testinde belirsiz çıkmıştı,mecbur beklicez,ama güvendiğin bi marka varsa 1-2 gün kala fikir edinmek için yap bi istersen

Ya sen neden halen buradasın kız sabahtan beri gidicem diyorsun ee gitsene yavv madem bu kadar belirtim var.Git bir test al bari.Ayy bizide meraklandırdın iyice haa.

evet ya dün sabah konuşuyoduk hala adet olmadım test yapayımmı diye derken yapmış,o çok süpriz oldu ya,umutsuzdu ya bizide öle yaptı,böle daha iyi oldu ama 2 kat sevinmiştir. ya senin nereye gittiki şimdi o belirtiler yoksa onlar yumurtlama belirtileriymiydikibilmiyorumkismile

Sanırım yumurtlama belirtileriydi bilmiyorum ki bilmiyorumkismile belkide yerleşiyordu o yüzden batmalar oldu :roflol: şimdi sadece ayağa falan kalkınca ani bir hareket yapınca kasığıma ağrı gibi bir şey giriyor o kadar.Ama regl olucağım içinde olabilir tabi.

Ya ben hazırlıklıyım regl olmaya.Napayım diğer aya artık.

iyiyiz çotanak sen nasılsın,bende tam tersi ya 7de ayaktayım 12ye kadar yoruluyorum artık uykusuzluktan,

hmmm hiç o açıdan aklıma gelmemişti carnacım yerleşmede olabilir doğru,ayy öle olsun ya lütfennopuyorumnanaktan yaa siz nerde konuşuyonuz diğer topik neresi ben niye bilmiyorum o topiki

canım ya bende gece hıc uyuyamıyorum sabah ta oyle oglen acısını cıkarıyorum kızlar yarın sabah 11 de gıdıyorum doktora bakalım hayırlısı

canım ya bende gece hıc uyuyamıyorum sabah ta oyle oglen acısını cıkarıyorum kızlar yarın sabah 11 de gıdıyorum doktora bakalım hayırlısı

ayy cnm bende rahat uyuyamıyorum hiç uyuyorum ama diyelim sağa sola dönüp kıvrılıp yatınca kasıkta batma oluyo,sağa sola dönüp düz yatsam ölede rahat edemiyorum yani sürekli uyanıp duruyorum,bende yarın 10da gidiyorum dr a daha ilk defa gitçem çok heyecan yaptım bakalım ne görcez diye,inşallah hayırlı haberler alırız ya,

Cotonak hoşgeldin canım.

Canım hamilelik belirtilerinde.Mart nisan mayıs ayında hamile kalmak isteyenler topiğinde.Azize nin topiği.

canım benım aynı benı tarıf edıyorsun aynen bende oyleyım hep bı huzursuzluk canım ınsallah ıkımızde burdan arkadaslara hayırlı haberler verırız heycan yapma bak ne guzel bebısı gorucen

denizim tebrikleeeer..
listeden gördüm çok güzel haber.
bayada bir hamilelerimiz artmış. çok güzel..... herkeze bebeklerini sağlıkla kucaklarına almalarını diliyorum....

Cotonak hoşgeldin canım.

Canım hamilelik belirtilerinde.Mart nisan mayıs ayında hamile kalmak isteyenler topiğinde.Azize nin topiği.

canım benım hosbulduk ya arkadasım soylemek umıtlendırmek ıstemıyorum ya benımde yumurlama donemımde sımdıye kadar ne anlattıysan yasadım sonra hamıle kalmısım hersey kesıldı bende bu ay tutmadı herhalde dedım canım ya sen bana allah mı malum edıyor bılmıyorum ama sankı kac gundur hamıle gıbı gelıyorsun ınsallah oyledır canım bı guzel hamıs haberı daha alırız

Yaa sizin göbüşlerde hiç az da olsa büyüme yok mu?

yok be cnm dümdüz ama şey var böle adet olcağın günkü gibi şişlik var,ama sabah uyanınca oda yok,daha zaten benimki kuru fasülye tanesi kadarmış yazanlara göre,eşime bebekten baheserken fasülye diyorum kızıyo :)))) 2 hafta önce zigot diyodum ona daha çok kızıyodu :))))

inşallah çotanakcım ya okadar çok merak ediyorumki heralde görünce inancam daha şaka gibi geliyo :)))

Ayy inşaallah ne güzel olur.Ne güzel bal damlıyor klavyenden: )

Hazırlıklıyım canım benim valaha her sonuca neticede 2. denemem bu benim.Olur inşaallah.

hadi yaa, herhalde 3 aylık olunca belli olur.Benim de dümdüzdür 5 kilo alsam göber öyle durur basane gider: ) şimdi bile hafif basenlerim var yani.

canım benım ya ılk bebek heycanı ıste hersey cok guzel olacak ben emınım hemdeeeeeeeeeee yer teyzesı o kuru fasulyeyı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…