2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

slm kızlar,ohhh ne güzel dökülüyo hamileler valla açtık sezonu,bende yarın ilk defa dr a gidicem bakalım yerindemi bebek :)))hayırlısıyla görcez napıyo diye

ayy bize de gelsin sıra artık bu ayda hamile kalmassam dr.a gidiyim bari

ayy bize de gelsin sıra artık bu ayda hamile kalmassam dr.a gidiyim bari

inşallah ya çok güzel bir duygu valla,allah isteyen herkese nasip etsin inşallah,kaçıncı denemeniz cnm,dr lar 6aydan aşağıya bişey yapmıyolar sanırım hatta 6ayla 1 seneyede yapmıyorlar,daha azsa sen 1 senedir istiyoruz de testlerini falan yaparlar belki

ayyy çok az kalmış inşallah hamilesindir ya,adet belirtilerinden biraz daha belirgin oluyo belki ayırt edebilirsin,

vardı cnm ama ben adet olduğum zamanda adet sancısı çeken biri değildim,benim yaklaşık 10gün önceden göğüslerim büyüdü çok bide uçları dikleşti,sonra sol kasığımda bir baskı hissediyodum ama ağrı değil hani orda kist varmış gibi bişey,bide akıntım çok oluyodu,son 3-4gün kalada sabahları hafif bulantı başladı cnm tam senin olduğun şu dönemde yani,bide sadece adet olcağım haftaya mahsus olarak bi uyku hali yaptı cnm ama şuan için ondan eser bile yok bikaç gün sürdü bitti,herkeste farklı belirtiler olabilir cnm ama genel olarak çok kişide buna benzer şeyler olabiliyor,senin nasıl belirtiler cnm

azizee çokk tebrik ederim seni cnm inşallah sağlıkla kucağına alırsın,

kızlar buarada diğer topik neresi ya,benim dışımda bişeyler dönüyor kaçırıyorum :)))

ohh toplandık yine görüşemedik bayadır,özlemedik mi ya

slm kızlar,ohhh ne güzel dökülüyo hamileler valla açtık sezonu,bende yarın ilk defa dr a gidicem bakalım yerindemi bebek :)))hayırlısıyla görcez napıyo diye

Canım yerindedir o, bayağa sevdi annesini : )

Kız ben senin tarifini yaptım şimdi ve yedim.Yanlız ben kırmızı biberde koydum.Patates, havuç kabak ve kırbızı biberi dğoradım biraz karabiber, tuz be köri ( kesinlikle denemelisin)zeytinyağı döküp karıştırdım.Krema döktüm ve üstüne kaşar fırına verdim.Dehşet oldu.Ama kırmızı biber ve köriyi dene bakk acaip güzel bir tat oldu.

vardı cnm ama ben adet olduğum zamanda adet sancısı çeken biri değildim,benim yaklaşık 10gün önceden göğüslerim büyüdü çok bide uçları dikleşti,sonra sol kasığımda bir baskı hissediyodum ama ağrı değil hani orda kist varmış gibi bişey,bide akıntım çok oluyodu,son 3-4gün kalada sabahları hafif bulantı başladı cnm tam senin olduğun şu dönemde yani,bide sadece adet olcağım haftaya mahsus olarak bi uyku hali yaptı cnm ama şuan için ondan eser bile yok bikaç gün sürdü bitti,herkeste farklı belirtiler olabilir cnm ama genel olarak çok kişide buna benzer şeyler olabiliyor,senin nasıl belirtiler cnm

Canim migdem bulaniyor ama cok degisik bogazima kadar birseyler geliyor, sonra kasigimda önce adet sancisi gibi sanci bugünde basinc basladi hatta bazan kramp girer gibi oluyor. Sonra belimin alt tarafi felaket agriyor dogru dürüst egilip dogrulamiyorum. Ayagi kalkinca basim dönmüyor ama mayhos gibi oluyorum. Bunlarin hepsi belirti mi bilmiyorum ki. Insallah belirtilerdir yoksa cok büyük hayal kirikligina ugrayacagim cünki

Kız ben senin tarifini yaptım şimdi ve yedim.Yanlız ben kırmızı biberde koydum.Patates, havuç kabak ve kırbızı biberi dğoradım biraz karabiber, tuz be köri ( kesinlikle denemelisin)zeytinyağı döküp karıştırdım.Krema döktüm ve üstüne kaşar fırına verdim.Dehşet oldu.Ama kırmızı biber ve köriyi dene bakk acaip güzel bir tat oldu.

Hani bana canim ya?cokacimcoook

inşallah bakalım daha görünce rahatlıcam valla cnm
ya ben biberin hiçbir çeşidini yemiyorum cnm ya,ama eminim çok güzel olmuştur bikere renkler süper olmuştur ve inanılmaz hafif çerez gibi gidiyo,bende çok sık yaparım bende son yaptığıma toz bulyon serpmiştim oda bi güzellik yapıyo ama artık serpmem doğal değil ya
adet olmadın demi cnm daha var

X