2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

oluyo canım olmazmı bazen hiç akmıyo dışarı bazen akıyo sen ayakalrını kaldır bekel 1 saat faaln kalkma sıkma kendini de. giden gider zaten telaş yapma tatlım. byyyyyyy

yok canım benim kesesi falan göüktü ama bebek canlı değildi yani kalp atışları duyulmadı sonrada düştü

arkadasım hiç umutsuzluğa kapılma ben 8 ay yastıklar koydum,1 saat kalkmadım olmadı.bu ay boşver dedım ilişkiden sonra kalktım duş aldım hep.ama hamileyim...şuna inandım allah kısmet edıyosa oluyo...

kızlar ıyı aksamlar nerdesınız ya malum bu gun cumartesı sporstar canım burda okudum salı gunu doktora gıdıyormussun canım bende o gun gıdıcem ınsallah rabbım ıkımızede hayırlı haberler almayı nasıp eder :Saruboceq:

ayy inşallah cnm ya bende sabırsızlıkla bekliyorum,salı haberleşelim zaten,ne dedi dr lar diye.buarada sanırım aş erdim ben :)))) canım akşam üstü cevizli kabak tatlısı istedi böle kaymaklı falan,tatlıcılarda da olurmu bilemedik annemi aradım yarın alcaklar bulurlarsa yapçak ::))))

bu topik nezaman açıldı ya ben neden görmedim oolduğum tpiklerden memnun değilim kimse cvp vermio gruplaşmalar var burda güzel arkadaşlaık kurulmuş ama herzamanki gibi geç kaldım bu saatten sonra olaylara fransız kalıyorum inş hepiniz güzel güzel bebişleri olur

hoşgeldinnnn,martta falan açıldı topik nisan ayı hamileleriydi,ama nisan ve mayıs diye uzatıldı,sen bebekmi istiyosun cnm hamilemisin,senide ekleriz listeye,aaa bizim topik süper ya,çok şamata,gel herzaman bekleriz

canım benım ya kıyamam ınsallah bulursunuz ama sanmıyorum annenler evde yapsınlar sana bıtanem ayyyy keske yakında olsaydıkta ben yapıp gonderseydım canım cok sevap bırsey bu bende gecen gun kıymalı yaprak sarması ıstedı canım anlatamam sankı sabah yataktan kalkarken koktu mıs gıbı hemen anneme soyledım o da sagolsun hemen yapıp getırmıs bı gorsen cocuk gıbı sevındım

canım hosgeldın aramıza neden fransız kalasın daha gec kalmıs sayılmassın bızım topıgımız super

ohhh afiyet olsun bebeğe yarasın inşallah,ya benimde bugün haberleri izlerken somon balığını gösteriyodu kırmızı falan onu görünce aklıma geldi işte kabak tatlısı normalde de çok severim,zaten inanılmaz bi tatlı yeme yoğunluğu yaşıyorum,1 uzun paket çukulata ve 2 kap dondurma hergün mutlaka oluyo,canım ya saolasın,bunu demen bile yeterli,bakalım yarın bulurlarda inşallah anneminkide çook güzel oluyo,sanırım mevsimi değil ama balkabağının,bakalım artık

hoşgeldinnnn,martta falan açıldı topik nisan ayı hamileleriydi,ama nisan ve mayıs diye uzatıldı,sen bebekmi istiyosun cnm hamilemisin,senide ekleriz listeye,aaa bizim topik süper ya,çok şamata,gel herzaman bekleriz
tşk ederim cnm malesef hamile değilim yaaa bebek istiyorum bu ay inş yaaa başka topiklerde katılımıcıyım fakat istediğim arkadaşlığı bulamadım doğrudüzgün ilgilenen yok gırgır şamata yok:) gruplaşmalar var bende pek memnun kalmadım yalnız sadece akşamalrı girebiliyorum evde pc yok eşim akşam getirio laptoğu olurmu?
canım hosgeldın aramıza neden fransız kalasın daha gec kalmıs sayılmassın bızım topıgımız super

hoşbulduk cnm tşk...topiği daha önce görmedim yaaa bugün oturup baştan sona yazdıklarınızı okuyup öğreneyim

olur tabi cnm zaten genelde hep burdayız biz,biraz öğleden sonra coşuyoz birazda geceleri,ismin nedir buarada? ben sinem,bende yeni hamile oldum buay daha bugün 6 haftalık oldu,inşallah allah sanada nasip eder,burda bildiğimiz yararlı şeyleri paylaşıyoruz bencede fırsatın olursa oku,işine yarayan şeyler çıkabilir

canım benım ınsallah bulunur ay canım ya kız bebek mı gelıyor yoksa benım oglumda sabahtan aksama kadar lımon eksı elma ve can erıgı yıyordum sadece bunlarla beslenıyorum desem yerıydı bunda ıse cok varklı hıc oyle eksı bırsey ıstemıyorum bakalım belkıde daha erken zaten su salı gunu gelene kadar hamıle olduguma bıle ınanmıyorum ama bı kalp atısını duysam o da yeter bana

inşallah cnm bende aynen ya tek istediğim bi herşeyin yolunda olduğunu duymak,canım herkeste farklı oluyo ya bu istekler 3-4 kişide bana kız çocuğunda erik falan yediklerini erkekte tatlı çok yediklerini sölediler hatta azönce eşimin ablasının bi kız bi oğlan çocuğu var aynı benim oğlandaki belirtiler ya diyo bide varya sorma hergün 6-7de uyanıyorum gece 12ye kadar uyanık,senin erkek kesin diyo ,sağlıklı olsunda hiiiiç farketmez ben zaten çocuk yapmak istedim kız yada erkek diye bi istediğimiz yoktu,ama sölemeden edemicem bende erkek hissediyorum sanki :)) allah hayırlısını versin cnm,nasıl gidiyo iyi gidiyo demi cnm o lekelenme bitti demei ozaman,dinleniyomusun

canım benım tabıkı hıc farketmez rabbım hayırlı evlat nasıp etsın ınsallah canım arada sırada gelıyor bakalım ne olacak ıste hersey salı gunu ogrenılecek canım ya rabbım nasıp ettıyse ınsallah bırsey olmuyacak artık olursada nasıp kısmet yatıyorum dınnenıyorum zaten ıs falan yapmıyorum sagolsun evı bıle esım ve yıyenlerım supurup sılıyor

iyi yapıyosun cnm,bak dün ne okudum biliyomusun,yok gerinirken yok ağır kaldırırken vs. gibi olan düşüklerde anne kendini suçlar oysaki doğanın kanunu bu zaten o sağlıklı bir döllenme olmadığı için düşmüştür ve düşmesi daha iyi olmuştur,çünkü sağlıklı sperm ve yumurtadan döllenmemiştir,tam anlamıylada olmamış döllenme demekmiş,gerçekten çok hoşuma gitti ve çok doğruu yani,sağlıklı hayırlı olcaksa olsun,şu 3 ayda düşmesi mutlaka ki çok acı ama her şer bir hayır demek işte,kendimde aynen bu şekilde düşünüyorum hatta çok konuşuyorum ya 12 hafta kritik hafta durun bakalım diye,aaa öle deme ağzını hayra aç diyolar ama mantıklı düşünmek gerekiyo yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…