2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

kızlar bişey sorucam size. benim buaraar çok saçım dökülüyo. sizdede varmı. uyguladığınız bişey var mı. ne yapayım. bioxcin şampuan alıyım diyorum işe yararmı ki.

canım sogan kürü zamanında geıtırır adet kanamasını derler .ama bılemem tabı.sen pzt ye bekle o zaman yaparsın.hem sonuc kesın olur.hadı ınş hamılesındır.

Onları içince daha erken olur diye biliyorum ben.Ya da günün de.Geciktirme yapabilir mi ki?

kız bilmiyom valal bugün olmam gerek 28. gün bugün yok gelmedi hala. bahardan dolayı belkide stres yaptım gecikti. hiç hamileliği konduramıyrum kendime ilk aydan.

Canım ona pek aldanma.Bana verdiği tarihte ben yumurtlama belirtsine dair hiç belirti görmedim.Ben belirtilerimi aynen senin gibi 15. günlerde falan gördüm.
Evet biliyorumda ben yinede 2 günde 1 çalışcam zaten
kızlar ben daha adet olmadım biliyomusunuz
İnşallah hamiş olursun
Ara ara geliyor benim inşallah öyledir bakalım
Belki böyle daha hayırlıdır.
Arkadaşlar ben kaçar kocam geldi görüşürüz yine

deniz niye olmadınki acaba sen,bekleyelim bakalım ummadık taş baş yararmış,son anda bi bomba patlıyomuşsun valla ne güzel olur,

ya ben varya kumral boyamıda almıştım hamile oldum işte anneme vercem onu artık dipler çok koyu çıkmıyo zaten idare ederim böle,ama baya baya koyu kumral yapçaktım az kalsın,valla dikkat edeyim diyorum cnm ya duş alırım mis gibi kokarım işte rollona ne gerek var,nemlendirci kullanıcam ama

kızlar bişey sorucam size. benim buaraar çok saçım dökülüyo. sizdede varmı. uyguladığınız bişey var mı. ne yapayım. bioxcin şampuan alıyım diyorum işe yararmı ki.

işe yarar benım esım kullanıyor.arada bende kullanıyoum.dokulmeyı keser ama gebelıkte etkı yapar mı.dr.a sor bence.cunku benım esım serumunuda kullanıyor.ben sacına suruyorum bazen ama hamıle kalısam dokunmam bıle.ya bebek kıllı olursadelikafadulden

Bende bioxcin kullanıyorum ama çok kebek yapıyor içine birde bebanten ampul attım 2 tane yinede kepekleniyor yani bahardan dökülebilir
Görüşürüz byeeeeee

yaaaaaaaaaaaa umutlanmak istemiyorum. benimki fazla gecikmez zaten en kötü pazartesi olurum. pazartesi de olmazam işte ozman şüphelenirim.ya doktoru arıcaktım arıyamadım da.

denizcim bioxsin tavsiye etmem hiç eşime almıştık o dönem iyi yapıyo dökmüyo falan ama bırakınca 2 katı döküyo sonra biz zeytin yağlı bişey almıştık otacımı neydi o iyi gelmişti,ama mevsimsel dökülme olabilir geçiyo bisüre sonra

Kız her işte bir hayırdır diye boş yere dememişler.İyiki kısmet olmamış sana.Sarıdan evde kendi başına kumrala falan dönülür mü.Mahfederdin saçını.İyi olmuş valaha.Sakın evde boyama sonra yapıcaksan.Kuaföre git.Benim ilk tutmadı tekrar boyadılar aynı gün ve onlar kapanması için sarıların 3 boya karıştırıyorlar yani.

kepekmi işte ona dayanamam . neyse ben bi deneyeyim onu. olmadı eşim kullanır biaar kullanıyodu. bi problem de olmamıştı. ben zeytiyağı ve tatlı kyısı yağından kür yapıp saçıma sürüyodum 2 saat falan bekletip yıkıyodum. yine yapıyım en iyisi. baya dökülüyo ya. çok canımı sıkıyo. saçalrımı iyice uzatmak istiyorum şimdide bu dert çıktı başıma.

Denizim telaşlanma bahar ayında dökülmesi çok normal.Hiç dökülmeyen saç bile bahar ayında dökülme yapar. Geçer merak etme bişi kullanma şimdilik.

yaa evet valla bende zaten olmasaydı gitçektim çok tereddütlüydüm yeşil falan oluyo demi,ama koyu aldım belki olur diye,koyuda da olmazmıydı,iyiki boyamamışım,

ya kızlar bısı sorcam.ben dedım ya dun ki calısmadan sonra bayagı aktı dısarı .dunde yumurtlama gunumdu.ama bugunki calısmada hıc dısarı cıkmadı yaa.neden acaba.sızede oyle oluyor mu.dun cok cıktı bugunde hıc cıkmadıkafamçokkarıştı

kızlar bende çıkıyorum. eşim balkonda azıcık oturalım miafirler gelene kadar. uamrım adet olmamd müjdeli haber veririm. öpüldünüz. byyyyyyyyy. gece girerim heralde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…