2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

Hamile kalanlar bizimle yaşlanmasınlarda.Eşit olalım artık ama kaydirigubbakcemile3

Bugün bende gaza geldim biraz test alsammı dedim.Eczanenin önünden geçtim sonra '' hopp... münasebetsiz,aceleci maynak daha adetine 6 gün var bu ne cesaret'' dedim.Ve mahsun mahsun yürüyüp evime geldimkaydirigubbakcemile3

carna merak etmek en tabi hakkın..ama doğru biraz erken biraz daha sabır inşallah bebiş gelir

arkadasım hiç umutsuzluğa kapılma ben 8 ay yastıklar koydum,1 saat kalkmadım olmadı.bu ay boşver dedım ilişkiden sonra kalktım duş aldım hep.ama hamileyim...şuna inandım allah kısmet edıyosa oluyo...

canım yaa ne guzel kavusmussun bebısıne.inşallah saglıkla kucagına alırsın :emir_bebek:

canım sana katılıyorum ve o yazıyıda cok dogru yazmıslar gercekten herseyde vardır bı hayır ben zaten dıyorum hanı allah vermesın dusukle falan sonuclanırsa kendıme soz verdım uzulmuyecegım mutlaka rabbımın bıldıgı bırsey vardır dıyorum neyse hayırlısı o olsun

arkadasım hiç umutsuzluğa kapılma ben 8 ay yastıklar koydum,1 saat kalkmadım olmadı.bu ay boşver dedım ilişkiden sonra kalktım duş aldım hep.ama hamileyim...şuna inandım allah kısmet edıyosa oluyo...

elife katılıyorum arkadaşalar aynen öyle oluyo ayakları dikince kafaya da takıyo insan..en iyisi düzmli cinsel ilişki olursa oluyo zatennn

ohhh afiyet olsun bebeğe yarasın inşallah,ya benimde bugün haberleri izlerken somon balığını gösteriyodu kırmızı falan onu görünce aklıma geldi işte kabak tatlısı normalde de çok severim,zaten inanılmaz bi tatlı yeme yoğunluğu yaşıyorum,1 uzun paket çukulata ve 2 kap dondurma hergün mutlaka oluyo,canım ya saolasın,bunu demen bile yeterli,bakalım yarın bulurlarda inşallah anneminkide çook güzel oluyo,sanırım mevsimi değil ama balkabağının,bakalım artık

sinemcim cocuklar duymasında bı soz vardı ya ye tatlıyı yap hakkı'yı ye ekşiyi yap ayşe'yi.erkek mı olcak ne bebiş:dance:

bu topik nezaman açıldı ya ben neden görmedim oolduğum tpiklerden memnun değilim kimse cvp vermio gruplaşmalar var burda güzel arkadaşlaık kurulmuş ama herzamanki gibi geç kaldım bu saatten sonra olaylara fransız kalıyorum inş hepiniz güzel güzel bebişleri olur

cns22 hoşgeldin arkadaşım...bizim topik süper herkes iletişim içinde...aramıza yeni katılanlara da çok seviniyoruz...burada beraber sevinip beraber üzülüyoruz...umarım en kısa sürede bebişine kavuşursun

inşallah bakalım salı neyle karşılaşcaz,herşey yolundaysa kalbinide duyarız belki :)) herkes daha dökülmedi siteye hayrett kızlar çoktan buluşurduk bu saatte,işlerinizmi var :))

ohhh afiyet olsun bebeğe yarasın inşallah,ya benimde bugün haberleri izlerken somon balığını gösteriyodu kırmızı falan onu görünce aklıma geldi işte kabak tatlısı normalde de çok severim,zaten inanılmaz bi tatlı yeme yoğunluğu yaşıyorum,1 uzun paket çukulata ve 2 kap dondurma hergün mutlaka oluyo,canım ya saolasın,bunu demen bile yeterli,bakalım yarın bulurlarda inşallah anneminkide çook güzel oluyo,sanırım mevsimi değil ama balkabağının,bakalım artık

ohh ohhh hamişlerimiz aşermeye de başladı..hamiş arkadaşalar ne istiyorsanız söyleyin yapalım...

bu topik nezaman açıldı ya ben neden görmedim oolduğum tpiklerden memnun değilim kimse cvp vermio gruplaşmalar var burda güzel arkadaşlaık kurulmuş ama herzamanki gibi geç kaldım bu saatten sonra olaylara fransız kalıyorum inş hepiniz güzel güzel bebişleri olur
Canım naber ,aaaa nasıl görmezsin bu topiği sen her zaman giremiyosun ya ondandır
sinemcim cocuklar duymasında bı soz vardı ya ye tatlıyı yap hakkı'yı ye ekşiyi yap ayşe'yi.erkek mı olcak ne bebiş:dance:
Aynen öyle doğru bencede erkek

bilmiyorumki hazelcim kızı olanlardan da çok tatlı yiyen oluyormuş,çotanak öyleymiş mesela,bünyeyle alakalı heralde,ama canım bugün extradan cevizli kabak tatlısı istedi işte kaymaklı falan,bakalım bende çok merak ediyorum aslında,hani belli olsada ona göre eşyalar bakarım,daha almamda hani o yönde bakarım :)))

sinemcim yakın olsaydık ben yapardım tatlıları.tatlı benım işim yaa.bende bayılırım ama evde yapamıyorum.eşim yemıyor.bende yaptımmı bıtıremıyorum.yazık atıyorum bırcogunu.burda olsan hem sen hem ben ohhh götürürdük tatlılarıcokacimcoook

lulu merhaba çalışmalr nasıl gidiyoo....bak bu ay ben senden çok ümitliyim
Ay ne olsun canım çalışmalara devam tabi çalışmayı şimdi yaptım geldim iyi gidiyo da çalışmalar, kasıklarım ağrıyor ya çalışmadanmıdır nedir bide yumurtlamama az kaldı takvime göre (tabi çok inanmamak lazım takvimede) ama hala salgı uzaması falan görmedim sen ümitlisin ama ben pek ümitli değilim yani geçenki sefer stres yapmıyorum o yüzden bakalım

insan oğlu doyumsuz işte ilk bebek istersin conra cinsiyetini bilmek,sonra hemen doğsa dersin,doğuncada ya biran önce büyüse deriz,hiç bişey yetmiyo bize :roflol: aslında şu salıyı atlatsam çok rahatlıcam daha diyemiyorum bile 3 ay sonra cinsiyeti belli olur diye,daha bebek hakkında bi fikrim yok ya,hiç görmedik kalbi atıyomu,herşey yolundamı diye ama kritik 3 ayın yarısı bitti,diğer yarısında da herşey yolunda gider inşallah,yaa bugünkü arkadaşlardan hala haber yok farkındamısınız,hala adet olanda yok,yine açılcak sanırım hamile kalma sezonu

kızlar bugün arkadaşımla konuştum doktora gitmiş ve doktorda lulunun söylediği pozisyonu uygulayın demiş

Ay ne olsun canım çalışmalara devam tabi çalışmayı şimdi yaptım geldim iyi gidiyo da çalışmalar, kasıklarım ağrıyor ya çalışmadanmıdır nedir bide yumurtlamama az kaldı takvime göre (tabi çok inanmamak lazım takvimede) ama hala salgı uzaması falan görmedim sen ümitlisin ama ben pek ümitli değilim yani geçenki sefer stres yapmıyorum o yüzden bakalım

canım yumurtlama donemındekı akıntı damlamıyor zaten.vajınaya parmakla bakıpta o sıvının yapıskan mı olup olmadıgına bakabılırsın.oyle bır yontem varmıs.ben o sekılde anlayabılıyordum akıntıyı.benım o yapıskan akıntı 8. gunumde basladı ve 12. gunumde cıft cızgı gordum.bugun 13. gun.bugunde sabahtan vardı.yanı 5 gun falan suruyo o akıntıdan sonra.hatta bende 9 ve 10. gunlerde cokcok sılık cızgıyı gorunce akıntım var nıye cıft cıkmıyor demıstım.senın kacıncı gunun bugun.kac gunde adet oluyorsun.adetının tam ortasından 4 gun once baslar yapıskan akıntı.aman ne cok yazmısım

sinemcim yakın olsaydık ben yapardım tatlıları.tatlı benım işim yaa.bende bayılırım ama evde yapamıyorum.eşim yemıyor.bende yaptımmı bıtıremıyorum.yazık atıyorum bırcogunu.burda olsan hem sen hem ben ohhh götürürdük tatlılarıcokacimcoook

ayy negüzel olurduu :))))balkabağı mevsimide değil demi sanırım ,nasıl bulcak annemler,tatlıcılarda da satılmıyo hiç görmedim,bakalım biyerden çıkar heralde

lulucum evet hiç takılma valla o günlere,ya sanmıyorum beraber olmaktan kasıkların ağrısın,o başka bişeydir belki,yumurtlaman ne zaman belki onunkidir dicem ama,sen yumurtlama günün geçince bile devam et ben son 4 güne kadar yapmıştım sölemesi ayıp :)))

X