2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

Ayy yok artık ya.Şampuanda kullanma canım sen : ) bir su vur çık yani kaydirigubbakcemile3

evet cnm bende normal nemlendirici kullanıcam artık ya,bişey olcağını sanmıyorum,ayrıca çok kötü olcak bölede cildim kuru kuru,benim öle hassas falan değildi her kremi kullanabiliyorum ama kullandığım bi kaç krem var olmadı salı sorarım onuda alıp,ama sorun olmaz sanki,ama şeye çok dikkat edin hamile olduğunuzu bilmezsiniz sakın beliniz falan ağrıyo diye kas kremi falan sürmeyin belinize sırtınıza gövdenize,o müthiş derecede sakıncalı

Sormak lazım
Anladım bende 2 aydır o yüzden alamadım kırışıklıklar için zararlı diye okudum bende hamile olduğumda yok kendimede bakamıyorum alışkınım ya kremlenmeye bakıma ,kendimi bakımsız hissdiyorum hamilelikte çok zor ya nasıl dayancam bilmiyorum hamile olursam bu durumdan kocam çok memnun vallaha para gitmiyorya malum çok pahallı kremler sakın unutma sormayı doktora tabi unutmazsam heyecandan ben unutmuştum çünkü

Kız bari bebek nemlendiricilerin den kullansaydın.

Ayy yok artık ya.Şampuanda kullanma canım sen : ) bir su vur çık yani kaydirigubbakcemile3
delikafadulden zaten varya sorma rollon da kullanmıyorum off hergün duş alıyorum artık şamp. ve krem mecbur kullanıyorum ya saçlar sarı ya ille krem istiyo,ahh boyasız olsa onuda sürmezdim,ama cidden serum falan gibi şeyler sakıncalı yada sırf uçlarına durulanmayan krem olabilir diyo dr lar

Ayrıca bugün benim reglimden itibaren 15, gün 27 sinde çatlıcakmış netteki yumurtlama hesabına göre

evet yaaa aslında hamılelık nıyetıne gırınce hıcbır ılac kullanmamak gerek ozellıklede dr.a srmadan.ben gecen ay bogazımda döküntü yasamıstım.stresten ürtiker olmusum.pütür pütürdü.ve sadece boynum.gaıp neyse saglık ocagına gıttım tabı hamılelık olayından bahstmdım cunku otada fol yok yumurta yok.dr.bana allerset alerjı hapı verdı.ben bırtane ıctım.sonra kortızn oldugunu ogrendım ıcınde.bıdaha ıcmedım ama bayagı korktum hamıleysem bısı olur dıe.cok dua ettım gecen ay aslında ınş hamıle degılımdır dıye.neyse degılmısımde kafam rahat ettı.ama kızlar o sıra ben cok arastırdım.ılk 3-4 haftada ılac ıcılıse ya hep ya hıc kuralı olurmus.yanı bebek ya etkılenmez yada etkılendıyse dusermıs.sona dr.a da sordum. o da aynı seyı soyledı.ama ozellıkle 4. haftadan sonra cok dıkkat etmek gerekırmıs 3. ayın sonuna kadar

2010 NİSAN AYINDA HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENELER

denizim16.......................24 nisan........... .....1.deneme
pelin67...........................24 nisan..................5.deneme
gülpembe80....................24 nisan..................4.deneme
gözdeati.........................24 nisan..................6.deneme
sipiga.............................24 nisan..................1.deneme
bahar07..........................26 nisan..................4.deneme
estamp..........................26 nisan...................1.aşılama
deniz1958......................27 nisan...................2.deneme
gisli...............................28 nisan...................1.deneme
azize1...........................29 nisan...... ............1.deneme
carna81.........................30 nisan....................2.deneme
chocolate........ .............30 nisan........ ...........3. deneme
candygirl85....................30 nisan....................8.deneme
banu77..........................30 nisan....................6.deneme

2010 NİSAN AYININ GÜZEL HAMİŞLERİ

bebişkom88........1 nisan........6.deneme (BİZE UĞUR GETİRİRSİN İNŞALLAH)
panddamm..........4 nisan....... 2.deneme( MAŞALLAH DİYELİM)
panki..................7 nisan........11.deneme ( BİR GÜNDE 2. SÜPER HABER )
cotanak28..........10 nisan....... 2.deneme ( BİR BOMBA HABER DAHA- DEVAMINI BEKLİYORUZZZZ)
sporstar..............9 nisan ........1. deneme ( İŞTE İLK DENEMEDE TUTTURAN BİR SÜPER ŞANSLI HAMİŞŞŞ)
ilfa.....................16 nisan........3.deneme( TEBRİK EDİYORUZ -NAZAR DEĞMESİN.)
eda80................18 nisan........???????? ( DURULAN TOPİĞİMİZE BİR HAMİŞ DAHA.YUPPİ!!!)
elif159................22 nisan........9.deneme ( LİSTEMİZDE YOKTU AMA NİSAN AYINA Bİ HAMİŞ DAHA EKLENDİ.)
yabangül............17 nisan.........???????( TEBRİK EDİYORUZ -SAĞLIKLA KAVUŞ İNŞALLAH)

2010 MAYIS AYINDA HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER

sellvi...............................1 mayıs...... ..........1.deneme
mse121822.....................3 mayıs.................4.deneme
mutter.............................6 mayıs................3.deneme
welcome.........................7 mayıs.................13.deneme
sevdalinka06....................9 mayıs.................8.deneme
hazel82...........................9 mayıs.................2.deneme
karakaya.........................11 mayıs................4.deneme
sinannuray.......................13 mayıs................2.deneme
bsbirkin...........................14 mayıs.................4.deneme
suur.................................14 mayıs...............2.deneme
sherin..............................15 mayıs................5.deneme
d_kupcu...........................16 mayıs...............2.deneme
buurcuum.........................17 mayıs...............2.deneme
nurmeh.............................17 mayıs...............4.deneme
lulu55..............................22 mayıs................3 .deneme
pretty9217........................22 mayıs...............2.deneme
toprakceylin......................23 mayıs...............3.deneme
hilal24.............................????????.................3.deneme

beklemedekiler

andac.............................21 nisan.................3.deneme
gelincikd.........................23 nisan.................2.deneme

Ayyy kızz seb iyice uçmuşsun.

Ahh bilmezmiyim sarı saçın bakımını, kremsiz asla açılmaz.Ben kahveye boyadım saçlarımı kurtuldum.Bunalıma gierim dedim valaha çok hoşuma gitti.

Ayrıca bugün benim reglimden itibaren 15, gün 27 sinde çatlıcakmış netteki yumurtlama hesabına göre

Canım ona pek aldanma.Bana verdiği tarihte ben yumurtlama belirtsine dair hiç belirti görmedim.Ben belirtilerimi aynen senin gibi 15. günlerde falan gördüm.

Evet kasıkmı deniyor hem sağ hem sol kasığım içinde şişmiş gibi belkide büyüdü yumurtalıklar ondan mı bilmiyorum

canım ara ara mı gelıyor yoksa sureklı mı agrıyor.benımde dun ve bugun yumurtlama zamanımdı.ara ara bıkac defa hem sag hemde sol kasıgıma agrı gırdı.ben de sordum nedenını bazı arkadaslar her ıkı taraftada yumurtlama olabılecegını yazmıs.yanı cıfte yumurtlama. senınde oyle olabılır.

sanırırm yarın olucam. bu ay bi sürü kür yaptım onlar mı geciktirdi acaba. soğan suyu içtim 15 gün. incir suyu içtim 21 gün. 21 gün bal-tarçın,çörekotu yedim. bunlar etkilemiş olabilirmi acaba.bacak ağrım devam ediyo. zırt pırt tuvalete gidip bakıyorum aam yok henüz bişey. eşime test al dedim almamış gıcık. yaın da kapalı heryer. yarın da olmazsam mecbur pazartesiye kaadr beklicem.

Onları içince daha erken olur diye biliyorum ben.Ya da günün de.Geciktirme yapabilir mi ki?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…