2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

ben azıcık uzanıcam sonra kocişime güzel bi kahvaltı hazırlıcam. görüşürüz kızlar byyyyyyyy

günaydın canımm bugün bir belirti yok içimide adet olcam telaşı bastı yaaa :1no2:

denizcim sen bır ovulasyon testı alıp yapsana.o testler hamılelıgı gebelık testlerınden daha once gosterıyorlar.yumurtladıktan 10 gun sonra gebelık varsa cıkarıyormus.bence dene.gebelık testı belkı daha gostermez ama ovulasyonlar gosterıyormus

denizcim sen bır ovulasyon testı alıp yapsana.o testler hamılelıgı gebelık testlerınden daha once gosterıyorlar.yumurtladıktan 10 gun sonra gebelık varsa cıkarıyormus.bence dene.gebelık testı belkı daha gostermez ama ovulasyonlar gosterıyormus

canım birazdan idrar testi yapacağım sonunda benide merak ettirdiniz :KK70: yoksa 27 i bekleyecektim negatif çıkarsada adetim geçerse yaparım artık belkide adetim gelir hayırlısı olsun ya hamile kalmak istiyorum ama o kadar aceleside yok bizim için

canım birazdan idrar testi yapacağım sonunda benide merak ettirdiniz :KK70: yoksa 27 i bekleyecektim negatif çıkarsada adetim geçerse yaparım artık belkide adetim gelir hayırlısı olsun ya hamile kalmak istiyorum ama o kadar aceleside yok bizim için

deniz yap bende merak ediyorum..senin belirtilerin erken başladığına göre demekki erken yumurtlamışsın ve gebelik erken olmuş..o nedenle çift çizgi silikte olsa çıkar..hadi güzel haberlerini bekliyorum

oooo erkencisiniz valla,günaydınlar,hergün erkenden açıp bakarım birileri varmı diye,bugünde kimse yoktur diye açmadım,herkes erkenciymiş ne güzel.deniz1958 yap gitsin madem ya, böle meraktan kıvranıp duruyoz :)))) bide adet günü yaparsın cnm adet olmazsan,aldınmı erken gebelik tetsi

kızlar yaptım ama tek çizgi çıktı yanı negatif adet olmazsam tekrar yaparım ama hamile olsam silikde olsa çıkardı :çok üzgünüm:

kızlar yaptım ama tek çizgi çıktı yanı negatif adet olmazsam tekrar yaparım ama hamile olsam silikde olsa çıkardı :çok üzgünüm:

yok cnm bak ben 4 gün kala yapmıştım hemde erken gebelik testi almıştım ucuzlardan değildi benimde tek çizgi çıkmıştı ve her belirtiyi yaşıyodum ama daha idrara geçmemiş demekki b-hcg hormonu,zaten adetten 2-3 gün sonra tam anlamıyla geçermiş,biz yinede temkinli olalım cnm hem varmış hem yokmuş gibi

evet cnm işte adet belirtileriylede aynı ya insan kestiremiyo,ama sen yinede tam emin olma bak,dediğim gibi bende 4 gün önce test aldım yaptım çıkmadı,adet gününde hastanede idrar testi yaptırdığımda dr belirsiz dedi ondan kan testi yaptırmak zorunda kalmıştım,varsa da yoksada hayırlısı olsun cnm ama dur sen daha emin olma bundan yani

evet evet yoğunlaş sen işine, düşünme pek günün gelene kadar,ama bak benim adet gününde bile belirsiz çıktı cnm hem hastanede,ille sende vardır diye demiyorum ama hemen olmadı diyede düşünme,hayırlısı ne zamansa ozaman olsun cnm öle dua et

iyi gidiyo cnm ya işte her sabah hep az az bulantı yapıyo ama inan mutlu oluyorum çünkü başka belirti yok ve dahada dr a gitmediğim için o bana güvence veriyo sanki,salı gitçem daha ilk defa ultrasona hayırlısıyla,şimdilik rahatsız edici bişey yok cnm normal herşeyime devam ediyorum yürüyorum okula gidiyorum ev işleri falan derken vakit geçiyo,senin nasıl gidiyor çalışmalar,bebişin nasıl

kızlar yeni doktordan geldim bugün 12. günüm ve sol tarafımda 22mm büyüklüğünde yumurtam olmuş kan verdim birazdan arayacağım çalışma günü verecek bakalım hayırlısı artık

hayırlısı olsun cnm hadi bakalım inşallah buay gelir bebiş,ama sen diğer günleride boş geçme pek,ne olur ne olmaz

iyi gidiyo cnm ya işte her sabah hep az az bulantı yapıyo ama inan mutlu oluyorum çünkü başka belirti yok ve dahada dr a gitmediğim için o bana güvence veriyo sanki,salı gitçem daha ilk defa ultrasona hayırlısıyla,şimdilik rahatsız edici bişey yok cnm normal herşeyime devam ediyorum yürüyorum okula gidiyorum ev işleri falan derken vakit geçiyo,senin nasıl gidiyor çalışmalar,bebişin nasıl[/

iyi hamilelik seni fazla rahatsız etmemiş...böyle devam eder inşallah...bebiş beni yoruyo 21 aylık tam yaramaz zamanı...neyse kardeşi olana kadar büyür de yaramazlığı biter ...çalışmalar devam ediyo 3-4 gün daha devam edicek...10 gün var adetime..bakalım hayırlısı olsun...ağustosa kadar zamanım var ...o zamana kadar bebeiş için uğraşıcam

X