2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

deniz1958 zaten 3 gun varken normal gebelık testlerı cıkarmz dogru sonuc.ovulasyonlar eken cıkarır canım benım.gebelık testi ıcın erken bence.bugunku test degerlendırmeye alınmamalı bence.en erken adet gunu yapmalıydın onu

kızlar ben bısı sorcam.benım yumurtlama gunleırm dun-bugun yanı bu sıralar.bazen kasıklaımda agrı oluyor ama bazen sag bazende sol tarafa agrı gırıyor anlık boyle.normalde tek tarafa arı gıımzmı benım neden boyle yaabilmiyorumkismile

kızlar ben bısı sorcam.benım yumurtlama gunleırm dun-bugun yanı bu sıralar.bazen kasıklaımda agrı oluyor ama bazen sag bazende sol tarafa agrı gırıyor anlık boyle.normalde tek tarafa arı gıımzmı benım neden boyle yaabilmiyorumkismile

Her iki taraftada yumurta gelismis olabilir. Ki öyleyse cok sanslisin. Malum günlerde iliskiye girdigin zaman bebegin tutma sansi 25% eger ikiside gelismisse senin sansin 50% ye cikiyor.

deniz1958 zaten 3 gun varken normal gebelık testlerı cıkarmz dogru sonuc.ovulasyonlar eken cıkarır canım benım.gebelık testi ıcın erken bence.bugunku test degerlendırmeye alınmamalı bence.en erken adet gunu yapmalıydın onu

adetim gelmezse artık tekrar yaparım gaza geldim birdne yaptım delikafadulden

Her iki taraftada yumurta gelismis olabilir. Ki öyleyse cok sanslisin. Malum günlerde iliskiye girdigin zaman bebegin tutma sansi 25% eger ikiside gelismisse senin sansin 50% ye cikiyor.

ay canım oyle bısı olabılır mı ki.ilginçç.ama nerde bende o şanskafamçokkarıştı:1no2::içelim:

kızlar mrhb bende hamileyim Allahım ,isteyen herkeze nasıp etsin inşallah ama ilk hamileliğinm düşük olduğu için progestan fitil kullanıyorum inşallah bebeğime bişey olmaz bthgcm ilk baktırdığımda 96 ydı 3 gün sonra 425 oldu hersey yolundadr umarım

tebrik ederim canım kaç haftalık bebişin?

kızlar mrhb bende hamileyim Allahım ,isteyen herkeze nasıp etsin inşallah ama ilk hamileliğinm düşük olduğu için progestan fitil kullanıyorum inşallah bebeğime bişey olmaz bthgcm ilk baktırdığımda 96 ydı 3 gün sonra 425 oldu hersey yolundadr umarım

hayırlı olsun bebeşin sağılkla gelsin inşallah..progestanı ben hap olarak kullanmıştım ilk hamileliğimde bebeğin gelişimine yardım ediyor..

elif hamile olmak güzel duygu değil mi..nasıl sıkıntı veriyo mu hamilelik...mide bulantısı falan

çok güzel....anlatamam mutlulugumu hele 9 ay özlemle bekleyince..ama şuanda sık tuvalete gıtmekten başka sıkıntım yok...annemın böeymiş hiç mıdesi bulanmamış,gerce daha erken ma inş. bi sıkıntım olmaz.malum okuldayız.çok zor olur...

kızlar işlerim yoğun arada bakıp okuyorum yazılanları çok sıkıldım işlerden ve yarında çalışacağım maalesefff:çok üzgünüm:

yaww millet hamile kaldıktan sonra bır daha ugramıyor yaaa.ben hamileyım dıyen gıdıyorohaoldumsmile spostar harıc valla.neden yaa nedenlülülülülülü

yaww millet hamile kaldıktan sonra bır daha ugramıyor yaaa.ben hamileyım dıyen gıdıyorohaoldumsmile spostar harıc valla.neden yaa nedenlülülülülülü

Canım herkezin hamileliği bir olmayabilir ondandır belki oturamıyorlardır kimileri ben önceki hamileliğimde biraz otursam belim kopuyordu ağrıdan, yumurtalıklarım da çok kötü ağrıyordu bide herşey zararlı radyosyon alıyorsun dikkat etmek lazım ne kadar dikkat etsen o kadar iyi

çok güzel....anlatamam mutlulugumu hele 9 ay özlemle bekleyince..ama şuanda sık tuvalete gıtmekten başka sıkıntım yok...annemın böeymiş hiç mıdesi bulanmamış,gerce daha erken ma inş. bi sıkıntım olmaz.malum okuldayız.çok zor olur...

ayyy sorma aynı dertten muzdaribiz,3 en fazla 5 dk da bir tuvalete gidilirmi ya,sırf tuvalete gidip gelmekten yoruluyorum inan,benimde öle rahatsız edici bulantım falan yok ama yapıyo arada yani ama hafif.hayırlısı olsun cnm inşallah sağlıkla kucaklarımıza almayıda nasip eder allah

hazelcim neden yoklar söliyimmi,hamile kalanlar diye ayrı topik var burda adı yazıpta hamile kalanların çoğu orda,artık ultrasonlarından falan bahsediyolar,bakıyorum oraya bilgi ediniyorum ama bizim topiğin muhabbeti hiçbiyerde yok,seviyorum ben burayı

evet hamiş kalanlar başka topiklere gidiyor ben burdakilere alıştım kalsamda burdan paylaşırız sonuçta hepimiz hamile kalacağızz hihoyyyt

evet ya bende okuyorum orayı bazı şeyler öğreniyorum ama karışmıyorum muhabbete,bilgi edinmek amaçlı,en güzeli bizim topikkzemuszemus opuyorumnanaktan

X