2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

İnşaallah bu ay yakalayacağız o yumurtayı: )Önemli bir sorun olmasında, 3-4 ay beklenir...pazartesi doktora gidiyorum inşaallah bir sorun,engel çıkmaz.

Maalesef bebek yapmaya karar verdikten sonra, görev haline dönüştü biraz: )İster istemez öyle oluyor: )

adetin gelmediyse hala olma ihtimali var bence idrar zaten adet günü ya da daha sonra belli oluyormuş

ya bu geç döllenme falan karıştırıyor benim sonuçta adetten önce kan testi yaptırdım en az 2 haftalık değer gözükmesi gerekmez mi? benim ki 0.1 olmamış diye düşünüyorum.

ama kan testinde ilişkiden birkaç gün sonra belli oluyor idrarda olmasa bile,kanda çıkmadıysa yoktur belki cnm, ama son zamanlarda yine beraber olduysanız olabilirde aslında,esindirim bide senden haber alalım cnm ne güzel olur

her işte vardır bir hayır zaten hafta sonu aöf vize sınavım vardı ona odaklanırım artık sınavdan sonra da başlarız çalışmalara Şeniz

Allah hepimizin gönlüne göre versin dileklerimizi kabul etsin. Ben ilk denemeden geçtim zaten 2. sine artık.. Sanırım listenin en sonu olucam nisan ayının kapanışını yapcam zemuszemus

ya bende aslında ikizler istiyodum ama onun içinde eylülü beklemek gerekiyo, buseferde işe girmem iyice geç olcak,belkide kısmet eylüle kadar sarkçak çocuk olması, 6aya kadar uzuyomuş ya tutma süresi,hayırlısı artık,esindirim,deniz1958 buay moralinizde yüksek olsun beslenmenizede dikkat edin inşallah olur zaten

canim bir yila kadar zamani var zemuszemus

ya ben demekki daha insaflı yazmışım 6ay diye, 1senede çok ya ama doğru,biz 20gün önce adetim bittikten hemen sonra bebek planladığımız ilk gün kadın doğuma gittik anlattık işte biz bebek istiyoruz kanım falan normalmi diye,dr da ilk önce konuştu bizle ilk ay hemen çocuğum olcak diye beklemeyin ilk ay %20 bu oran ilk 6ayda %50ye yükseliyo 1 senede de %80i buluyo dedi 1seneden sonra takibe alıyoruz falan dedi,toksoplazma,hiv idrar testi,üre,diabet falan hepsini oldum bişey çıkmadı bi hemoglobinim 10.7 çıktı kan ilacı içiyorum işte bayanlarda 12-14 normal ya

sizde yaptırın valla arkadaşlar baştan önlem olur,hamile kaldıktan sonra her ilacı içemiyoruz çünkü

Ya ne 1 senesi ne 6 ayı kızlar ölürüm ben : ) Zaten çok geç kaldım 7 senelik evliyim, 29 yaşındayım.Nasıl beklerim,umarım o kadar beklemem gerekmez, bütün planlarım suya düşücek.

Ben doktora gittiğimde 3 aydır deniyoruz diyicem,ona göre tahlil falan ister belki : )

:roflol: 3aya tahlil vermez belki ama bi dene şansını bişey kaybetmezsin, inşallah hiç beklemezsin cnm,siz yenimi bebek isteyeme başladınız neden beklediniz okadar,bizde 8aylık evliyiz :) bende 27 yaşındayım

Bende 22 yasindayim canim ama 6.ayimizda geldi bebisimiz hic belli olmuyor bide inan zaman okadar cabuk geciyor ki hic anlamiyorsun. ama insallah cok beklemessin

:roflol: 3aya tahlil vermez belki ama bi dene şansını bişey kaybetmezsin, inşallah hiç beklemezsin cnm,siz yenimi bebek isteyeme başladınız neden beklediniz okadar,bizde 8aylık evliyiz :) bende 27 yaşındayım

Hadi yaa !! istemez mi belki ister be,parasıyla değil mi :roflol:

22 yaşında evlendim okul falan, ee biraz da rahatımıza düşkündük karı-koca hele eşim ben diretmesem 50'sin de baba olucak neredeyse..ıkimiz de çok korkuyorduk çocuk sorumluluğun dan artı benim uykusuzluk problemlerim vardı tedavi gördüm 4 sene ilaç kullandım doktorum şu an asla çocuk düşünme dedi.Şimdi bile tam düzelmiş değil ama eskisine oranla çok çok iyi, idare edebiliyorum.Böyle işte en sonunda karar verdik,çok istiyoruz, şimdi de istiyoruz diye olmaz : )

En doğru kararı vermişsin yaşında çok iyi, beklemenin anlamı yok.Sonuçta hemen olmuyor işte.Ben düşünemedim bunu,aslında düşünmek için uygun ortam da yoktu hani.

Son düzenleme:
ya tabi iş parasına kalınca mutlaka yaptırırsında,bizim dr direk bilinçlendirdi hani olcak diye beklemyin diye hatta benim anladığım 1sene müdahale etmeyiz olmasını bekleriz demek istedi :) bende öğrenciyim valla son senem öle bi esti bakalım çocuk yapalım diye,evet bazı ağır ilaçlarda ilacı bıraksan bile 1sene vücuttanda atılması için bekletiyo dr,benim eşimde ilk aydan beri çocuk istiyo ama okulun ilk dönemi ağırdı şimdi son dönem daha hafif sayılır yani dersler yoğun ama ders sayısı az 4 dersimiz var ondan rahatım

son adet tarihim 3 martti.beklemedeyim adetim daha gecmedi ama vücud isim 22 marttan bugüne hic düsmedi hala 36.8lerdeyim kafam karisik bekliyorum.insallah hayirli haberler verebilirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…