2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

Kızlar ben çıkıyorum artık...Lamba göz kırpmaya başladı yanacak sanırım ömrü bitecek bende patlamasından korktum kapadım...Klavyedeki tuşları zor görüyorum...Yarın görüşürüz...Byyy...

nisanda çift çizgiyi görenlere beni de ekleyin.................şimdi görrdüm....2.çizgiyi................çok şükür.........

canım valla ben daha adet olmadım ama hamile değilim buna eminim düşükten sonra adette değişiklik oluyormuş ya galiba 40 gün dolunca falan olacağım bende hiçbir belirti yok adet dahil

selam caniim:)bende 17 subatta kürtaj oldum ve 21 martta regl oldum.. kürtajdan 32 gün sonra yani...normali 35-40 gün..dr lar öyle diyor.40 günden sonra endise etmek gerekiyormus.hatta bu ay gayet düzene girdi gibi ..bu ay da 17 nisanda regl oldum..(27 gün sonra)benim hamilelikten önce normalde 25 günde bir gelirdi, yavas yavas düzene oturacak gibi görünüyor.dr lar genellikle düsük ve kürtajdan 2-3 ay sonra yeni bir hamilelik öneriyorlar, sanirim regl ve yumurtlama tarihin düzene girsin diye..yalniz bu ay reglim bayagi cok geldi, hic öyle gelmezdi..icim temizlendi galiba:uhm:

ya millet dogurcak bız hamile bıle degılız beeesenağlama.allah saglıkla kucagınıza almayı nasıp etsın ınsallah canlarım.darısı bıze.dua edın:Saruboceq:

nisanda çift çizgiyi görenlere beni de ekleyin.................şimdi görrdüm....2.çizgiyi................çok şükür.........

tebriklerrrrrrrrr elifff hayırlı olsun sağlıcakla kucağına alırsın inşallah bebişini canım darısı bizim başımızaaaboshayallersmileboshayallersmileboshayallersmile

denizcim senin adetine az kaldı bakalımm.nolcak inşallah gelmiştir senin bebişin:Saruboceq:

kızlar... teşekkür ederim.....darısı hepinizin basına ben 9 aydr uğrsıyodum.7. ayda doktora gttm.prolaktınım yüksek çıktı.ilaç içiyodum onla ilgili....ve 2. ayda oldu. mutlaka doktora gıdın ben gıbı boşa beklemeyın...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…