2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

inşallah cnm öle rahat düşününce daha çabuk olur zaten benimde daha 2 ay okulum var diyoduk başlayalım çalışmalara zaten hemende olmuyomuş diye okul bitene kadar rahat rahat çalışcaktık ondan çok kafama takmadım sanırım oldu hemen,ama kesin hazirandan sonra evde olcağım için, olmasaydı kesin takmaya başlardım diye düşünüyorum,sende hiç kafana takma zaten yaşında çok iyi hemen olmasa bile geç kalmış sayılmazsın,allah en hayırlı zamanda versin cnm,yaşın daha genç ya senin pek sürmez olması en geç 2-3 aya olur kısmetse,bi sorun yoksa

bizde bir sorun olabilir diye erken başladık eğer öyle bir durum varsa erkenden öğrenmiş oluruz diye kasımda da staja başlama sınavım var tutarsa hamiş hamiş girecem artık

iyi düşünmüşsünüz cnm ama 6aya kadar dr lar sorun diye görmüyolar deneyin olur diyorlarmış,inşallah öle bişey çıkmazda hamile kalırsın,ne güzel valla öle gidersin staja benimde eylülde kep törenim olcak 6aylık hamile olcam,arkadaşlar destekle çıkarırız seni diyorlar :))

iyi düşünmüşsünüz cnm ama 6aya kadar dr lar sorun diye görmüyolar deneyin olur diyorlarmış,inşallah öle bişey çıkmazda hamile kalırsın,ne güzel valla öle gidersin staja benimde eylülde kep törenim olcak 6aylık hamile olcam,arkadaşlar destekle çıkarırız seni diyorlar :))

ay ne güzel bol bol resim çekinirsin bebeğinde şahit olcak :emir_bebek:karnında

evet valla çok güzel olcak,inşallah bi sorun olmazda nasip olur,daha yeni ya dr lar 12 hafta dikkat edin diyorlar,o yüzden ben net konuşamıyorum gelecekle ilgili,hayırlısı artık

Arkadaşlar o posizyonu söyledim bazı arkadaşlara merak etmiş bende burdan yolluyorum artık yönetim beni atarsa sağlık olsun kötü bir amaç için değil art niyet yok atılıp ben burda olmazsam anlarsınız hepinize iyi çalışmalar inşallah hepinizin olur bebişi :emir_bebek:
Posizyon şu: secdeye durur gibi duruyorsunuz belin oval şeklini alsın popo yukarda kalsın biraz öle ilişkiye giriceksiniz eşiniz 5 dk. kadar içinizde kalsın sonra siz sırt üstü yaptıp poponuzun altına yüksek olmayan bir yastık koyun 25-30 dk. yatın o şekilde ,hem banyo yapmayın sıcak su kullanmayın vajinanızı yıkamayın inş işinize yarar

Son düzenleme:
Arkadaşlar o posizyonu söyledim bazı arkadaşlara merak etmiş bende burdan yolluyorum artık yönetim beni atarsa sağlık olsun kötü bir amaç için değil art niyet yok atılıp ben burda olmazsam anlarsınız hepinize iyi çalışmalar inşallah hepinizin olur bebişi :emir_bebek:
Posizyon şu: secdeye durur gibi duruyorsunuz belin oval şeklini alsın popo yukarda kalsın biraz öle ilişkiye giriceksiniz eşiniz 5 dk. kadar içinizde kalsın sonra siz sırt üstü yaptıp poponuuz altına yüksek olmayan bir yastık koyun 25-30 dk. yatın o şekilde ,hem banyo yapmayın sıcak su kullanmayın vajinanızı yıkamayın inş işinize yarar

ben takip ettim dün topiki ama ders çalışıyodum katılamadım ama çok merak etmiştim gerçekten,eğer katılsaydımda derse dönemezdim delikafadulden çok mantıklı olabilir bencede bu şekilde,ama sonrasıda önemli işte kalkmamak falan

ayrıca burda topluma yararlı şeyler yazıyosun,seni atarlarsa protesto ederiz,bizde girmeyiz:roflol:

ben takip ettim dün topiki ama ders çalışıyodum katılamadım ama çok merak etmiştim gerçekten,eğer katılsaydımda derse dönemezdim delikafadulden çok mantıklı olabilir bencede bu şekilde,ama sonrasıda önemli işte kalkmamak falan

Evet banada mantıklı geldi biz zaten o posizyonu yapardık ama bebek için denememiştik hiç bakalım bu sefer olacak mı?

inşallah denizcim saol,görüşürüz lulu,bende yemek yapayım şimdi sonra girerim yine,kendinize iyi bakın

Merhaba kizlar.Keyifler nasil?
Günler gecmiyor.Adetime 10 gün var daha sadece kasiklarimda baski var,akintim falan yok.Acaba en erken belirtiler neler?
Insanin bütün hareketleri engelleniyor ya hamileysem diye dikkat ediyorum bazi seylere.

ya kızlar bugun 9. gunum ovulasyon testı yaptım test cızgısı gorulmıycekkada silik.ama akıntım yumurt akı gıbı ve yapışık.eee ben anlamadım bu durumukafamçokkarıştı

ya kızlar bugun 9. gunum ovulasyon testı yaptım test cızgısı gorulmıycekkada silik.ama akıntım yumurt akı gıbı ve yapışık.eee ben anlamadım bu durumukafamçokkarıştı

canım bende bilmiyorum hiç o testleri kullanmadımbilmiyorumkismile

X