2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

merhaba arkadaşlar, beni de eklermisiniz listeye.beklenmeyen adet tarihim 23 nisan ( çocuk bayramı- acaba bu bir işaret mi? ) 3 yıllık evliyim ama pcos yüzünden ancak 2. denememiz, tabi bu ay yumurtlama tedavisi ve takibi ile birlikte. inşallah hepimiz için hayırlı olur. :Saruboceq:

merhaba arkadaşlar, beni de eklermisiniz listeye.beklenmeyen adet tarihim 23 nisan ( çocuk bayramı- acaba bu bir işaret mi? ) 3 yıllık evliyim ama pcos yüzünden ancak 2. denememiz, tabi bu ay yumurtlama tedavisi ve takibi ile birlikte. inşallah hepimiz için hayırlı olur. :Saruboceq:

Hoşgeldin canım aramıza...İnşallah hayırlısı olur canım...

peki ovulasyon tarihlerini iyi hesapladınızmı ?
ben bu konuda biraz acemiyim ama o kadar uzun surecekmi bu olay:KK43:
sevdalinka örnek olsun die adet tarihini ve ne kadar sıklıkla olduğunu soylermisin?
baska bir siteden bakıyorum da aynı caıkacakmı merak ettim ya da herhangibiri soylesede olur

peki ovulasyon tarihlerini iyi hesapladınızmı ?
ben bu konuda biraz acemiyim ama o kadar uzun surecekmi bu olay:KK43:

Canım ben yumurtalama günlerimi otomatik hesaplama ile yaptım bu ay bakalım Allah yazdıysa bebiş vardır ama test günüm 5 Nisan...

sevdalinka örnek olsun die adet tarihini ve ne kadar sıklıkla olduğunu soylermisin?
baska bir siteden bakıyorum da aynı caıkacakmı merak ettim ya da herhangibiri soylesede olur

Canım benim 1 Mart tı önceki şimdi gelecek olan 5 Nisan 35 gün arayla...

Canım ben yumurtalama günlerimi otomatik hesaplama ile yaptım bu ay bakalım Allah yazdıysa bebiş vardır ama test günüm 5 Nisan...
hayırlısı olsun ama ben sadece bir deneme yapmak için istemiştim acaba bendeki hesaplayıcı ile sizdeki aynı cıkaracakmı die.

selam kizlaaaar opuyorumnanaktan
bu listeden bayagi bir bebis cikmali artik:Saruboceq:

March 18, 2010
It is now 2 days before ovulation; it is likely that you could conceive on this date.
March 19, 2010
It is 1 day before ovulation. You are very fertile on this date.
March 20, 2010
Ovulation. Based on the 1st day of your last period, this is the date that your egg is released. You are most fertile on this date.
March 21, 2010
On the day after ovulation, conception is still very possible
yani 20 mart tam ovulasyon gunu dogru mu acaba? welcome

kizlar bisi sorcam ilk bebegim cok kolay oldu, ikincisi de bu kadar kolay tutar mi acaba:uhm:

Ewet canım zaten ateş ölçme yöntemindede 19 gün çatlamış yumurtam 20 ovülasyon olmuş doğrudur...

fistiklar benim kürtaj tarihim 17 subat, kürtajdan sonraki ilk regl tarihim de 21 mart ...
benim ovulasyon tarihim tam olarak ne zaman ?ben nisan ayi için regl tarihimi 18 nisan demistim ...

X