2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

bende aynen yada biz çalışmaları bitirince başlıyoruz strese ondan bu seferde ondan sonra olur belkide

canımmmm gerçekten çok sevindim ciddi bişey olmadığınaahihoyyyt kalp atışlarınıda duycaksın ne güzelll Allahım sağ salim kucağına almayı nasip etsinn inşşşşş canımmm

canım benım tesekkur ederım darı sızlerın basına ınsallah :Saruboceq:bakalım canım ya ben elımden gelenı yapıyorum bırsey olmasın dıye gerısı rabbıme kalmıs o ısterse hersey olur

canım benım tesekkur ederım darı sızlerın basına ınsallah :Saruboceq:bakalım canım ya ben elımden gelenı yapıyorum bırsey olmasın dıye gerısı rabbıme kalmıs o ısterse hersey olur

inşşş canım bizde görürüz bugünleri dua et olurmu hamilelerin duası kabul olurmuş yaa

bu arada ben bu ayın sonunda işe başlıcam galiba napayım başlayımmı.taktım şimdi ya hamile kalırsamm

ayın başında bi patlama oldu sonundada varya baya olur inşşş bi patlama dahaa kız bizde hep ortalarda kalıozz:)))

inşşş canım bizde görürüz bugünleri dua et olurmu hamilelerin duası kabul olurmuş yaa

canım benım her zaman dualarım sızınle annelık okadar guzelkı rabbım bu guzel olayı herkese yasatsın ınsallah mevlam nerde varsa evlat dıye yanan bır an once kucaklarını doldursun ınsallah banada oglumu ve yenı gelen bebısımı bagıslasın :Saruboceq:

canım benım her zaman dualarım sızınle annelık okadar guzelkı rabbım bu guzel olayı herkese yasatsın ınsallah mevlam nerde varsa evlat dıye yanan bır an once kucaklarını doldursun ınsallah banada oglumu ve yenı gelen bebısımı bagıslasın :Saruboceq:

aminnnnnnnnn :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq: inşallahhh

bu arada ben bu ayın sonunda işe başlıcam galiba napayım başlayımmı.taktım şimdi ya hamile kalırsamm
İşemi başlıcan başla tabi iş bulabildiysen bu zamanda zor iş bulmak hamile kalırsan çıkarsın nolcak hamileler iştede çalışabiliyor
Ne güzel dualar ediyosun canımcım inşallah aminnnnnnn

biyere başvurmuştum ama bbek falan daha düşünmüyoduk orasıda bu ay sonunda açılcakmış büyük ihtimalle başlıcam bakalım

X