2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

hayırlısı olsun canım üzülmee senağlama hem bak senin 1 gn önce gelmiş fazla umutlanmamışsın bnm bide 1 hafta sonra olduu deli oldum yaa resmen acaba hamileyim die :1no2:

Haklisin burcucum , senin durum daha kötü tabii..hayirlisi olsun dedik ne yapalimguclubacismile

suur tahminen 28günden hesap ederek tarihini yazdım.

iyi yapmissin canim, sonucta tahmini tarih...hayirilisiyla bekliyoruz bakalim, belki de 1 ay daha kendime ek süre verecegim, önümüzdeki ay icin calisma yapmadan gecirebilirim, rahim toparlasin iyice diye..Allahim isteyen herkese en kisa sürede versin :Saruboceq:

çok özlüyorum bebeğimi. ulaşmak istediğim tek amaç o,herşey anlamsız geliyo onun dışında.

yok kendimi ona alıştırdım. gidicem doktora kararlıyım.çok umutlandım onun için.

inşallah hayırlısı olsun ozaman,ve biliyomusun ikiz gebelik şansıda çok yüksek kesin ikiz olur bak,eltimin ikizdi halamın üçüzdü,inşallah gönlüne göre versin allah nasıl istiyosan,tek,ikiz üçüz :))

yok kendimi ona alıştırdım. gidicem doktora kararlıyım.çok umutlandım onun için.

denizcim selam opuyorumnanaktan sana nasil hak veriyorum bilemezsin, ben bebegimi 9 hft lik kaybettim ve yeniden bebegime kavusmak icin nasil sabirsizlaniyorum anlatamam, seni düsünemiyorum bile...eger bir gebelik yasamamis olsaydim, bebek icin bu kadar sabirsizlanmazdim saniyorum.."tamam birgün olacak nasilsa" der gecerdim..ama öyle olmuyor..hamileligin vücuduma salgiladigi o hormon var ya simdi beni bebek düsünmekten alikoyamiyor artik..aklim, fikrim, gelecek planim da hep o var...diger isteklerim hep ikinci planda..cok acayip bir his..bebis icin herseye raziyim...

sende güzelim, gönlün ne istiyorsa onu yap derim, karar senin kararin..daha fazla beklemek senin psikolojini bozacaksa koyver gitsin yerimseniben

Canım artık bıraktım walla samayı ama sanırım 6 cı eklediğin içinde teşekkürler canım arada bir kimyasal gebeliğim oldu inşallah bu ay umutluyum bakalım gerçi nurtopu gibi bi kistim var ama bakalım hayırlısı

Deniz 1958 merhaba ben istanbuldan antalyaya yeni taşındım burdada pek kadın doğum doktoru tanımıyorum bu konuda yardımcı olursan sevinirim

kızlar merhaba bu sabah kalktıgımda cok hafıf bıraz daha kanamam gelmıstı doktorumu aradım o da gel bı bakalım dedı kızlar gıttım doktora bebısımın kesesını gordum bır hafta on gun sonra gel kalp atıslarına bakalım dedı heeee bırde kasıgımda agrım vardı bırde kocaman bır kısttım olusmus yıne ama zararsız bıraz beklıyelım eger kendılıyınden gıtmesse patlatırız dedı kanamam ıcınde o tutunma kanaması kendını fazla yorma bazı hamılelıklerde bu ılk aylarda olur dedı allahın ıznı ıle ınsallah bebegım benımle kalır :Saruboceq:

ayy çok sevindim hadi hayırlısı olsun rahatlamışsındır biraz,nasıl muayene etti,alttan ultrasona girdin demi,çok sevindim herşeyin yolunda olmasına,inşallah hep böle gider

canım cok tesekkur ederım darısı senın basına ınsallah canım yok usten baktı doktorum alttan muayne etmedı zaten usten bakıyorlar

canım cok tesekkur ederım darısı senın basına ınsallah canım yok usten baktı doktorum alttan muayne etmedı zaten usten bakıyorlar

saol cnm inşallah,eee 10 haftaya kadar alttan ultrasona bakılıyomuş diye duydum karından anlaşılmazmış,

canım inşallah kalp atışlarını da duyacaksın sen asla olumsuz düşünme

saol cnm inşallah,eee 10 haftaya kadar alttan ultrasona bakılıyomuş diye duydum karından anlaşılmazmış,

yok canım ya kım demıs onu ben oglumdada sadece ustten muayne oluyordum ılk aylarımda hatta ılk haftalarımdada ve bundada oyle oldu daha doktorum bakar bakmaz gozun aydın kesen olusmus dedı hatta ben muayne olmadan doktoruun yardımcısı bayanla konustum alttan mı muayne olacam dıye yok hayır artık belı olmustur dedı bana zaten doktorumda 35 gunluk falan dedı

ayy çok sevindim cnm,aslında böle şeylerden utanmam dr um erkek ama daha hiç kadın doğuma gitmedim ben herhangi bişey içinde,biraz çekiniyorum ama yapılması gereken neyse mutlaka yaptırırımda işte,ilk gitçem diye heyecan,ozaman benimde perş. 5+5 olcak banada alttan gerek kalmaz ozaman,ya zaten gittiğimdede iyice öğrenirim alttan da olcaksa napalım alışcaz

canım benım haklısın benımde doktorum erkek ya zaten ılk zamanlarda pek uygun gormuyorlarmıs altta muayneyı dusuk falan olur dıye sen gonnunu rahat tut goreceksın bak alttan bakmayacak he bu arada senın bebıs benımkınden sanırım daha buyuk benım kucuk bademımmm daha 35 gunluk teyzesı

canim cok cok gecmis olsun, dr a gitmen iyi olmus, biraz rahatlamissindir.., merak etme canim , pozitif düsünmeye calis .cogu kisinin basina geliyor bu durum ve bebeklerine sag saglim kavusuyorlar..insallah siki siki tutunsun bebisin sana yerimseniben ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…