2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

inşallah canım. evet çok güzeller bebek kıyafetleri. ama ben girmemeye çalışıyorum. çok alışveriş yapmıştım ama bebeğim giyemeden gitti. şimdi herşeyi hazır. Allah sağlıkla sıhhatle giydirmeyi nasip etsin hepimize.

kızlr ben çıkıyorum . biraz alışveriş yapmmam gerek. hepinzii çok öpüyorummmmmmmmmm. offffff ya bi incir suyu bi soğan suyu içmekten canım çıktı. bakalım işe yarayacak mı. byyyyyyyyyyyyy. akşama gelirim buluşalım topiğimizde.

canım evet yeni gördüm ama düzensizlikler yaşıyomuşsun bu d aiyiye işaret bak fazla geçmeden zmanında gelmiş. huuuuuuuu buarada nerden bu aylık umut kesildi. nisan 30 tarihin. bu ay çalışmalara devam. ay sonuna bi umut daha var. yılmıcaz. bi gün gelicek bebişler.

Aynen canim, allah izin verirse baska careleri yok zaten yakaliyacagiz bebisleri kacis yok :)

Selam arkaslar bende Tarihim 1 Nisan ve Hamis olmak rgl olmamak istiyorum sizler gibi.
Bugün sabah test yaptim silik cikti ikinci cizgi ama yinede güvenmiyorum. Son 2 gün.

Canim neden güvenmiyorsun?? silikde olsa cizginin cikmasi positiv anlamina gelir. Nasil sabir ediyorsun canim ya ben senin yerinde olsam simdiye on yerde doktora kosmus ve kan testi yaptirmistim! Neden yaptiramayinski canim ya? Gerci ben hic öyle bir talepde bulunmadim kismet olmadi daha ama sen istedikden sonra neden yapmasinlar ki yaparlar!

Aynen canim, allah izin verirse baska careleri yok zaten yakaliyacagiz bebisleri kacis yok :)

Canim neden güvenmiyorsun?? silikde olsa cizginin cikmasi positiv anlamina gelir. Nasil sabir ediyorsun canim ya ben senin yerinde olsam simdiye on yerde doktora kosmus ve kan testi yaptirmistim! Neden yaptiramayinski canim ya? Gerci ben hic öyle bir talepde bulunmadim kismet olmadi daha ama sen istedikden sonra neden yapmasinlar ki yaparlar!

Yok canim yapmiyorlar. Yani önce kontrol ediyorlar daha sonra yapiyorlar. ama bende suan kontrol olmak istemiyorum cünkü hamis olsam bile cok erken kese felan görünmez daha . Haftaya giderim ozaman 5 hafta olur görünür .

kızlar napıyosunuz. bende alışveriş yaptım biraz. kendime çok güzel ciciler aldım. ben geldim ama herkes gitmiş.

iyi geceler bende geldim,evet ya liste coşmuş ben 6.yım.azda kaldı valla,herkes teker teker dökülcek sırayla kesin 3-5 tane bebiş çıkçak gibi geliyo bana

meraba kızlar nasılsınız bakalım bugün. bir ilk yaşnıp bu ay çoğumuz hamile kalırmışız . inşallah Yarabbimmmmmmmm.

günaydın herkese,nasıl gidiyor çalışmalar,:)

offfff ya bi çalışmalara başlıyamadıkki. şu adet bi bitsin. düğn kendime çok güzel ciciler aldım iç çamaşırı. harikalar bayıldımmmm. umarım benimkide beğenir.bayanssulusmilebayanssulusmilebayanssulusmileopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

dün akşam belimin ağrısından yatamadım şimdide ağrıyor dün akşam belimin ağrısından yatamadım şimdide ağrıyor

X