2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

kızlar bana da dr.adetten 7 gün sonra gel dedi ama ben gitmicem çok korkuyorum muayeneden sizin taktiğiniz var mı acımaması için

3 yildir evliyim ama gel birde bana sor sanki 10 yil oldu. bir adamla mi evliyim yoksa cocuk mu büyütüyorum belli degil ya :umursamaz:

yok canim bizde tam tersi. O sustukca ben alevleniyorum. Benimle konussun istiyorum ama konusmuyor konusmuyor sonunda bagiriyor :roflol:

ayy benimde ilk yardım sınavım var 50 soruluk test yapçakmış çalışmadım sallarım artık son sene diye geçirolar hep zaten bol not veriyolar,sen boğ onu booooğğğğ :))))) carna sende boğğğğğ :))) ayy ciddiye almayın sakın ha böle derken azmettirici diye haberlere çıkıyomuşum,kızlar sevin kocalarınızı gece uyrken öpün barışın :)))) bjk de yenildi zaten :sm_confused:

sakın boğmaa haaaa
o sana lazım çocuk için deliilik yapayım demeee

Canim cocukda ona benzerse naparim ben düsünsenize cocuga yemek yedirmek istiyorsunuz sonra cocuk "Yemiyecegim, sana ne, migde benim migdem degil mi" gibi laflar ediyor (Esimin her konuda uyguladigi klasik laflari) :)

Ayy ne sinirrr

yok canim bizde tam tersi. O sustukca ben alevleniyorum. Benimle konussun istiyorum ama konusmuyor konusmuyor sonunda bagiriyor :roflol:

Kız bırak konuşmasın.Benimki de ilk zamanalr öyleydi.Sanki duvarla tartışıyorum.Len diyom bi ses versene.Ağız tadıyla bir kavga bile ettirmiyorsun insana diyordum -ki ...Demez olaydım şimdi o beni kavgaya davet ediyor resmen.Hemen parlıyor, her an kavgaya hazır, çok davetkar.Seninkide öyle olur bak demedi deme : )

kızlar bana da dr.adetten 7 gün sonra gel dedi ama ben gitmicem çok korkuyorum muayeneden sizin taktiğiniz var mı acımaması için

Ya bende korkuyordum. öyle büyütücek bir şey hatta hiç bir şey yok.Lütfen git, ihmal etme.Rahat ol zaten 2 dakikalık bir olay.Eskisi gibi çatalla bakmıyorlar ki.

AYYYY arakadaşlar ben bu tüp bebek sayfalarına giriyom da moralim bozulutorrr
ya benim de tüplerim tıkalıysa ya da yumurtam yoksaa offfff .(
8 aydır olmuyor sorun vr mı acaba diye

ya bende o sayfaları okuyunca felaket moralım bozuluyor.bence gırme o sayfalara.olmazsa dr.a gorunun esınle.bır sorun var mı dıye.varsada bıran once onlemını alır.tedavi olursunuz.sıkma canını.ovulasyon testı kullandınmı.ben ovulasyon testı topıkını okudum.kullanan bırcok kısı hemen hamıle kalmıs.ınsallah rabbım en kısa zamanda bıze bebıskolarımızı verır:)

herkese koca boğduracak yahuu :)
ben de boğayım mı akşam 6 dan beri
uyuyor uyandırıyom uyandırıyom uyanmıyorr
köye gitti bir arakadaşıyle ne olduysa ne yaptılar kocama acaba CADIARZU

Ya bende korkuyordum. öyle büyütücek bir şey hatta hiç bir şey yok.Lütfen git, ihmal etme.Rahat ol zaten 2 dakikalık bir olay.Eskisi gibi çatalla bakmıyorlar ki.

doğru diyosun canım galiba kendi kendimi rahatlatmam lazım bir kere olmuştum çok bağırmıştımda ondan korkuyorum

ben bu ay aldım canım test ama ddaha erken diye uygulamaya başlamadım
bencede artık girmeyeceğim o sayfalara :)

neyse kimse kimseyi boğmasın,azmettirici olmıyım içinizden geliyosa boğun :))) hoşgeldin denizcim,ya o çatal işi ne carna doğrumu hiç duymamıştım çatallamı bakıyolarmış

canım alttan muayene yapıyolar ya ondan bahsettim

O muayeneye gitmesini bende hic sevmiyorum, bugüne kadar sadece iki defa oldum o muayeneden ama hicbirzaman alismayacagim buna bunu biliyorum. Ancak napacaksin saglik icin mecbur. Ama aciyor derken muayeneyi mi kastediyorsun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…