2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

evet bizde onları merak ediyoruz sabah idrarıyla yapcaklarsa çoktan uyanmışlardır,bizede söleseler çatladık valla :))

canım benım yardımcı olduysam nemutlu allah tamamını erdırsın canım sag saglım kucagına almayı nasıp etsın rabbım :Saruboceq:

amin cnm inşallah isteyen herkesin nasip etsin kucaklarına almayı,bakalım bugün bi hamile haberi alıcakmıyız çok merak ediyorum inşallah 2side hamile çıkar ya

slm kızlar benimde sat 13 mart ve bende hamileyim henüz dr a gitmedim biraz erken diye düşünüyorum nasıl geçiyo hamileliğiniz

slm kızlar benimde sat 13 mart ve bende hamileyim henüz dr a gitmedim biraz erken diye düşünüyorum nasıl geçiyo hamileliğiniz

slm cnm benimde sat 13 mart ben 9nisanda gittiğimde dr 4 haftalık şuan bişey gözükmez 2hafta sonra gel dedi,seninde tahminen öyledir cnm şuan bişey gözükmez ama haftaya gidebilirsin bence,benim iyi geçiyo şimdilik bi sorun yok allahın izniyle,hergün dışardayım valla yoruluyorum artık okul,iş güç falan ama dr normal hayatından kısıtlama dedi sadece ters hareket ve ağır kaldırma dedi okadar,bazende azıcık bulantı yapıyor ama 2-3 saniye okadar senin nasıl gidiyor,nasıl öğrendin hamile olduğunu

canım benimde fena değil ama akşamları iş dönüşü kötü oluyorum midem yemekten sonra kötü oluyo bi de aşırı uyku hali var erkenden yatmak zorunda kalıyorum. dr a gitmeyi henüz düşünmüyorum bi dr buldum ama haftaya giderim diye düşünüyorum

selam kızlar geçiyodum şöyle bi göz gezdireyim dedimde bu sabah test yapacaklar varmış.. bende merak ettim valla :) bekliyorum :)

)

canım seninle sat aynı 13 mart ve benimde 9 martta adet olmam gerekiyodu zaten o gün evde yaptığım testte çift çizgiyi gördüm:lepi:

canım bence en önemli belirti yumurtladıktan sonra eğer yumurta döllenmişse göğüs şişliği oluyo daha adetine çok varken ya da kasık ağrısı bu ikisi varsa kesin hamilesindir

evet benimde beklenen adet tarihinden 10gün önce göğüs uçlarım hassaslaştı ve büyüdü bikaç güne kadarda göğüslerim büyüdü kasık ağrısı hiç olmadı bende ama normalde adet olcağım zamanda kasık ağrım olmazdı birde benim fazla akıntım olmuştu 10gün öncesinden adet tarihine kadar halada öyle

hımm benim yum. sonraki gün sol kasığımda ağrı oldu,sende tek taraflımıydı kasık ağrısı cnm

evet cnm benimde hep sol kasıkta belirtiler vardı minik minik sancı gibi böle basınç gibi ama takip eden günlerde de diğer belirtiler olmaya başladı,hepsi birbirini seyretti zaten,kaç gün kaldı adetine cnm

hımm benim yum. sonraki gün sol kasığımda ağrı oldu,sende tek taraflımıydı kasık ağrısı cnm

en önemli belirti göğüslered oluyo benim sağ kasığım ağrıdı yani öyle şiddetli değil ama normalden farklıydı daha adetime çok vardı ben hamile olduğumu bunlardan anlamıştım

kızlar slmmm herkes gibi bende meraklandım bence testleri yaptılarda sevinçten buraya yazmayı unuttular

slm kızlar nasılsınız halı yıkama makinesi alıcamda bir fikri olan varmı hangi marka iyi sizce kullanan varmı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…