2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

inşallah cnm,ben 6 senedır uğraşıyorum canım.mafoldumben

cnm belki biz testleri erken yapmıştık,inşallah sabah çikar çift çizgi,çikmasa da sağlık olsun üzülmıyecam

bnm böyle olmuodu hiç bide ilk korunmasız geçirdiğim ayım böle gecikince umutlandım testi yaptım negatif grnce biraz hayal kırıklığına uğradım ama şimdi sbahta yapınca negatif çıkarsa ilki gibi hayal kırıklığım olmıcak hazırlıklıyım yani herşeye.

Herkese günaydınlar...Nasılsınız...
BUURCUUM + EBRULı22 kızlar nerdesiniz yaa...Hala uyuyorsunuz değil mi...Hani testler nerde...Test yapacak insan bu saate kadar uyurmu hiç...klava:
Neyse bende kaçar yatağa...Koçişi geçirdim işe...Uyanınca damlarım yine...

BUURCUUM + EBRULı22 kızlar gercekten nerdesınız ya hadı bende cok merak edıyorum yapmadınız mı testlerı daha kzlar hadı uyanın eyvahedigeldismile

evet valla bende 7den beri bekliyorum malum erken uyanıyorum buara habire,f5 yapıyorum sayfayı bişey çıkar diye,çotanak nasılsın nasıl gidiyor hamilelik,gittinmi dr a cnm ben haftaya perş. bi ultrasona gidicem ozaman 5+6 olucak 27sinede özele randevu aldım bi dr buldum bakalım hayırlısıyla bi aksilik yaşamazsak doğumada onla gideriz diyoruz bakalım,bulantılarım falan herşey azaldı ama oluyo yani gün içinde hep arasıra ama hafif,hiç rahatsız edici bi durum yok şimdilik bakalım

canım gunaydın bende uyuyamıyorum ya gecelerıde yanıyorum habıre canım haftaya carsamba benımde randevum var benım her zaman gıttıgım doktorum 9 yasında oglum var ondada ona gıtmıstım cok memnunum on senelık falan doktorum benım mıde bulantım yok sadece cok halsısım habıre uyumak ıstıyorum bırde belım agrıyor

sanırım sana birde kız geliyorr :)) geçen eşimin ablası dedi kız uyutur diye benimde 2-3gün uyku yaptı daha sonrasında da tam tersi 6da 7de uyanıyorum cin gibi gecede 11de falan uyuyorum okadar canım benim son adet tarihim 13 marttı hesaplara göre benim şuan 4+6 bugün yarın 5 haftalık olcak sen nasıl hesaplıyosun,benim parmakla gün sayımına göre yani dr un dediği senin nasıl 5i geçmiş gözüküyo

canım herseyın hayırlısı olsun hıc farketmez canım benım adet tarıhım 10 mart ama ben catlama ıgnesını 24 mart ta catlama ıgnesı yaptırdım 25 ılıskı oldu sanırım o aksam hamıle kalmısım yanı daha ufak bana gore oyle yanı herhaldede 25 den hesaplanır dımı

evet canım haklısın sağlıklı olsunda şu 3 ayı atlatalımda cinsiyeti hiç önemli değil valla,yok cnm son adet tarihinden itibaren hesaplanıyor,tamam ozaman hamilelik olması mümkün değil ama dr ların baz aldığı tarih ve bütün testlerin falan esas alındığı tarih son adet tarihidir,seninle bizim yaklaşık 1-2 gün oynuyodur heralde benim son adet tarihim 13 marttı,bugünde sat a göre 4 hafta 6 günlük,ama bebeğin gelişiminin hesaplamasında senin dediğin tarih doğru benimde tahminen 20-25 martta tutmuştur ama dr lar onu baz almıyo işte,ben sol kasığımda taa hep başından beri hep bi basınc gibi birşey hissediyorum halada öyle sanırım orlarda biyerdemi tutundu demek oluyor bu orada bazen hafif sancıda oluyo ama nadir,dr a sormuştum normal dedi olur bunlar dedi

oyle canım ya artık herseyın hayırlısı doktora gıttıgımızde tutunmus olup kalp atısını duyalımda baska bırsey ıstemıyorum canım ya gercektende benımde sol kasıgım da bı basınc vardı sankı halende oyle ara sıra hafıf sancı gırıyor zaten benım yumurta takıbınde sol tarafımdakı yumurtam buyumustu su carsamba gununu iple cekıyorum allahın ızlıyle ındsallah ıyı haberler alırız

ayyy valla içimi rahatlattın cnm ben öyle bilmiyodum sağ yumurtaya yada sol yumurtaya tutunur diye,nekadar sevindim bilemezsin,inan kendi kendime dedim kesin bende kist falan oluştu tek solda diye bi sorun var heralde diyodum şimdi sen öyle deyincede hatırladım burada arkadaşlar yazıyordu sağ yumurtam çatlamış sol çatlamış diye şimdi hatırladım,ohh çok sevindim,gerçi dr da dedi hiç bunları dinleme bunlar tabiki olucak çok normal dedi bebeğin gelişimi rahme basınç yapıyomuş o yüzden dedi,bende aslında burada yakın polikliniğe gidip ultrasona girmek istiyodum ama haftaya perş. son sınavım var eğer ultrasona girersem derslere adepte olamam o yüzden perş. çıkışta gidicem 27sindede dra gidicem artık rutin muayeneler için (offf çok rahatladım anlatamam :)))))

Günaydin kizlar ben geldim... adet olmayan arkadaslar hala testi yapmamislar mi yaa? Biraz bekleyin dedik ama okadarda degil catlar insan meraktan

kızlar günaydın nasılsınız keyifler nasıl, denizim benim kaçıncı deneme olduğunu sormuşsun.bu ay 8.denemem olacak.:a015:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…